Най-големият сайт за бойни спортове

       

НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  4     Мнениеот burning на 11 Мар 2014, 11:06

По мои сметки времето от ufc 172 до ufc 192 е близо 2 години! Това е страшно много време. Според мен самата класация трябва да се рестартира много по-често да кажем 6 месеца, което ще рече примерно от ufc 172 до ufc 178. Така играчите, които са по-назад ще имат стимул да играят, защото при едно евентуални прогнози в рамките на 2 години всички ще имаме голяма разлика в точките, всеки ще си знае мястото горе-долу и няма да е толкова интересно. Така е и по-добре защото на всеки му се случва да пропусне някой евент. Аз лично съм пропускал 2 и това ме дръпна адски много назад, което малко или много те демотивира. А ако класацията се нулира по-често ще сме много по-близо по точки и това ще ни стимулира да даваме много по-добри прогнози. Това е просто моето мнение.
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  0     Мнениеот JonJones на 11 Мар 2014, 19:19

Burning,
Aко през 6 месеца се дават награди, те трябва да са на стойност 20лв, 10лв и 5 лв. , а тогава всичко ще е ей така просто и никой няма да играе сериозно, защото като цяло на никой няма му дреме дали ще завърши 18-ти и ще вземе 1 точка, или ще стане 3-ти и ще вземе 5 лв. В предните игри където бяха малки наградите в последните кръгове прогнозираха едва 8-9 човека. В момента сме в последен кръг и активните играчи са 25 човека. А за в бъдеще наградите ще бъдат още по-големи, това значи че напрежението и отговорността ще бъдат в големи дози.

Другата седмица трябва да платя 150 лв. за награди, а ако има играчи с равен брой точки ( което е много вероятно) , сумата ще бъде още по-голяма. Ако сте съгласни може да е през 6 месеца и да се печелят само точки, защото награди от по 5 лв. се обезсмислят напълно. За мен дори ще бъде много по-лесно, но ще видите че няма да е същото и на практика драматичните моменти, напрежението и отговорността ще изчезнат напълно от играта.
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  2     Мнениеот goldenglory на 11 Мар 2014, 20:27

burning написа:По мои сметки времето от ufc 172 до ufc 192 е близо 2 години! Това е страшно много време. Според мен самата класация трябва да се рестартира много по-често да кажем 6 месеца, което ще рече примерно от ufc 172 до ufc 178. Така играчите, които са по-назад ще имат стимул да играят, защото при едно евентуални прогнози в рамките на 2 години всички ще имаме голяма разлика в точките, всеки ще си знае мястото горе-долу и няма да е толкова интересно. Така е и по-добре защото на всеки му се случва да пропусне някой евент. Аз лично съм пропускал 2 и това ме дръпна адски много назад, което малко или много те демотивира. А ако класацията се нулира по-често ще сме много по-близо по точки и това ще ни стимулира да даваме много по-добри прогнози. Това е просто моето мнение.


:?: Тук вече не ви разбирам някои хора. Джонката пуска всяка тема 4-5 дни по рано, не виждам как може да се пропусне цяло издание, освен ако не ви се прогнозира изобщо или вероятно не мислите за ММА. Не може да не може да се намерят 5-10 минутки за цяла седмица за да поставите прогнозите си. Интернет може да ползвате от всякъде, дори и през телефоните си. На мен лично ми отнема 5 минути да го направя това. На всеки 2 седмици по 5 минути да отделим за любимия ни спорт не мисля че е много време.
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  0     Мнениеот burning на 11 Мар 2014, 21:06

Случва се. Отиваш на почивка лятото на морето или зимата в планината и забравяш за всичко. Аз като бях на Слънчев бряг тогава изпуснах 2 евента. Попринцип съм навит само за точки, но другите пък сигурно няма да имат стимул така. В крайна сметка Джонка, ти организираш играта и ти определяш правилата. Аз винаги ще си играя така или иначе. Просто си споделих мнението. Това е.
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  2     Мнениеот JonJones на 11 Мар 2014, 21:17

Ако искате можем да направим следното. Ако някой ще пътува за някъде и ще отсъства няколко дни и ще има опасения че няма да има достъп до интернет през цялото това време ....може да даде прогнозите си като ми ги прати на СМС. И аз ще ги публикувам вместо него като отгоре напиша името над прогнозите.
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  0     Мнениеот ludvefira на 11 Мар 2014, 22:09

JonJones написа:Ако искате можем да направим следното. Ако някой ще пътува за някъде и ще отсъства няколко дни и ще има опасения че няма да има достъп до интернет през цялото това време ....може да даде прогнозите си като ми ги прати на СМС. И аз ще ги публикувам вместо него като отгоре напиша името над прогнозите.



Джони това щях да ти го предложа още преди около месец, но се оправих някак си през телефона. Горкия аз - често ходя на ски зимата и наистина ми е трудно да прогнозирам докато почивам активно :DD
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  0     Мнениеот Dream на 12 Мар 2014, 00:04

аз също съм пропуснал 4-5 ивента, като съм извън страната.
Dream
Dream
 
Мнения: 236
Регистриран на: 18 Яну 2012, 18:26
Град: Варна/Разград/Austin TX

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  1     Мнениеот mmagringo на 12 Мар 2014, 00:55

Dream написа:аз също съм пропуснал 4-5 ивента, като съм извън страната.


хмм дали играта е една година или е един месец, този който няма възможност, ще пропусне така или иначе. Разликата е в това, че при по-дълга игра шанса да се върнеш в играта след пропускане е много по-голям. Аз бях 18 ти, 19 ти и 20 ти в продължение на 10 кръга, а в момента се боря за първите 5. Това при къса игра нямаше как да се случи.
Аватар
mmagringo
 
Мнения: 140
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:21
Град: София

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  0     Мнениеот JonJones на 12 Мар 2014, 22:10

Можем да направим следното - ще има Голяма игра /172-192/ с награди и заедно с нея ще има и друга малка игра /172-178/, която ще е само с точки. Прогнозирането ще бъде в една тема, като над прогнозите ще се записва номера на играта за която искате да бъдат активни. Под класирането на голямата игра, ще има и класиране за малката игра. За да покажете за коя игра искате да прогнозирате, над прогнозите ще се пише номера на играта. Примерно ако искате да заложите за двете игри пишете номерата на двете игри,след което и прогнозите:

/172-192/ и /172-178/
Hendricks /S/
Condit /D/
Lombard /S/
............
............

А ако искате да участвате само в малката игра, пишете само нея и отдолу прогнозите:
/172-178/
Hendricks S
Condit S
Lombard S
............
............

Така ще е най-честно и справедливо и тези, които нямат възможност да прогнозират в дългите игри ще имат възможност да участват в малките игри с точките.
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: НОВА MMA-BULGARIA ИГРА UFC/172-192/!!!

  0     Мнениеот JonyV на 13 Мар 2014, 11:12

И аз не искам да има почивки, за какво са ни, все пак е игра нали !?! Не е тежък физически труд ! :)
Аватар
JonyV
 
Мнения: 114
Регистриран на: 02 Мар 2011, 17:17
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта