Най-големият сайт за бойни спортове

       

UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  1     Мнениеот ludvefira на 20 Окт 2013, 00:20

И аз благодаря за линковете Джони. Ако беше споменал по-рано как възнамеряваш да гледаш ивента като нищо щяхме да сме в една компания :D
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  1     Мнениеот shadowfighter на 20 Окт 2013, 01:20

JonJones и ludvefira по нова година можем да се съберем някъде да гледаме Паяка - Уейдмън. Само измислете къде, от мен алкохол ;лично производство; и 2-3 мадами от по-големите за приятна компания. Съвсем сериозен съм да знаете .
shadowfighter
shadowfighter
 
Мнения: 175
Регистриран на: 19 Окт 2011, 05:28

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  0     Мнениеот ogstyle на 20 Окт 2013, 04:00

shadowfighter написа:JonJones и ludvefira по нова година можем да се съберем някъде да гледаме Паяка - Уейдмън. Само измислете къде, от мен алкохол ;лично производство; и 2-3 мадами от по-големите за приятна компания. Съвсем сериозен съм да знаете .

Мен не ме каниш така ли ? :cry:
Аватар
ogstyle
 
Мнения: 257
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 10:27
Град: Plovdiv

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  0     Мнениеот ludvefira на 21 Окт 2013, 00:02

Ей дайте наистина да се съберем да изгледаме този ивент заедно. Ще е наистина хубава вечер в компания на хора които милеят за този спорт. Още по-хубава ще е разбира се, ако в компанията присъстват и хора които не разбират много от този спорт /говоря за компанията която shadowfighter ще осигури/ . Разбира се Оги също трябва да присъства, въпреки, че него не зная от коя страна на компанията да го сложа, тъй като на последък хич не му се получават прогнозите :P lol :DD
Айде помислете малко и дайте някакво предложение в кой град да го направим това. Ако искате да се съберем във Варна може да сме в нас, но ще трябва да минем без курви, а само по мъжки, че жена ми ще ни трепе всички на куп :DD
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  0     Мнениеот shadowfighter на 21 Окт 2013, 02:28

ogstyle заповядай и ти

ludvefira-Не ми изглежда много добра идея да притесняваме жена ти и да идваме у вас. По-добре е да наемем някоя вила за 2-3 дена. Другия вариант е в нашата вила в Хисаря да се съберем. Къщата е в самия край на градчето. Там ще сме сами и няма да има никой. Там преди година сложих компютър с интернет свързан с огромен телевизор и всичко нужно за да се гледа някое UFC. Имаме и килер с домашни ракии и вина. Тъкмо и дядовците и суджуците ще са готови до тогава.
Трябва да го обсъдим някой път и да го организираме. Ако имате и вие някаква по-добра идея, за мен няма значение. Тези женски които смятам да взема с нас, ако чуят че ще организираме почивка на вила и ще се побъркат. Само това им е в главите, вили, палатки, риболов, походи, излети, пикници. Малко прекаляват с алкохола ама какво да се прави ще ги търпим няма начин, дами са все пак :)
shadowfighter
shadowfighter
 
Мнения: 175
Регистриран на: 19 Окт 2011, 05:28

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  0     Мнениеот ludvefira на 21 Окт 2013, 22:32

Много съм жив да се съберем по мъжки за такова мероприятие, така, че съм отворен за всякакви предложения. След около месец /дано да не е по-късно, че се побърках вече/ ще ми пристигне новата "каруца" и ще ми се обикаля много, така, че мога да дойда където кажете. Ако вие решите да се разходите може и във Варна да измислим нещо. Идеята с вилата не е никак лоша. И тук има подходящи терени, така, че само решете къде и ще го уредим. Джонка изкажи и ти някакво мнение.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  0     Мнениеот JonJones на 21 Окт 2013, 23:40

Много добра идея пичове. Братовчедките ми ще взема със сигурност, те са отлични готвачки :DD и Shadow като вземе 3 мадами оххх , мисля че няма да е никак зле жените да са повече от нас ;) . Не знам обаче къде да отидем. В смисъл, че всички живеем в различни краища на България. Нямам представа на кой къде ще му удобно. За мен пътя не е никакъв проблем. Ще бъде и хубаво да се запознаем, хубаво е да имаш нови приятели.

ludvefira, приятел, с теб контактуваме макар и в интернет и имам много добри впечатления, а с shadowfighter само по тела сме се чували и стигнах до извода че е много съвестен човек, с много голям зор успях да му пратя наградата от предната игра, след като държеше да ми я плати и твърдо отказа да я приеме безплатно.
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  0     Мнениеот ogstyle на 22 Окт 2013, 00:01

ludvefira написа:Ей дайте наистина да се съберем да изгледаме този ивент заедно. Ще е наистина хубава вечер в компания на хора които милеят за този спорт. Още по-хубава ще е разбира се, ако в компанията присъстват и хора които не разбират много от този спорт /говоря за компанията която shadowfighter ще осигури/ . Разбира се Оги също трябва да присъства, въпреки, че него не зная от коя страна на компанията да го сложа, тъй като на последък хич не му се получават прогнозите :P lol :DD
Айде помислете малко и дайте някакво предложение в кой град да го направим това. Ако искате да се съберем във Варна може да сме в нас, но ще трябва да минем без курви, а само по мъжки, че жена ми ще ни трепе всички на куп :DD


След последните прогнози не знам с какви очи да дойда на такова събитие :DD Иначе може да се съберем някъде в по - централна България... Пловдив например :D
Аватар
ogstyle
 
Мнения: 257
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 10:27
Град: Plovdiv

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  0     Мнениеот shadowfighter на 22 Окт 2013, 00:49

Джонка на визия и телосложение докарвам на Джуниор Дос Сантос, майтапа настрана, но много приятели ми го казват, а и странични хора са го казвали :). Ако питаш мен ,да наистина си приличаме но не чак толкова, а някои казват дори че можели да ме объркат с него. Обичам и да се боксирам, фен съм на тежките удари и нокаутите. Джуниор ми е любимия боец, харесва ми как се бие, харесва ми че търси винаги нокаута и какво сърце има.
shadowfighter
shadowfighter
 
Мнения: 175
Регистриран на: 19 Окт 2011, 05:28

Re: UFC Online БЕЗПЛАТНО !!!

  3     Мнениеот JonJones на 14 Яну 2014, 22:57

UFC Fight Night: Rockhold vs. Philippou

Встъпителни двубои:
http://www.vipboxeu.co/boxing/201384/2/ufc-fight-night-live-:-televised-prelims-live-stream-online.html

Главни двубои:
http://www.vipboxeu.co/boxing/199840/2/ufc-fight-night-live-:-rockhold-vs-philippou-live-stream-online.html

Ако някой от линковете не работи, моля пробвайте да влезете от тук:
http://www.vipboxeu.co/sports/ufc.html
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта