Най-големият сайт за бойни спортове

       

MMA зала Lonsdale Ck "Friends"

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

MMA зала Lonsdale Ck "Friends"

  0     Мнениеот TheWarrior на 05 Юни 2014, 21:24

Здравейте,казвам се Владимир и това е първата ми тема в сайта.Тренирам кикбокс от 6 месеца и съм на 14 (8 клас съм), винаги повече съм харесвал ММА спрямо кик бокс,бокс ,муай тай и тем подобни и реших да се започна тренировки в Club "Friends". Може ли някой ,който тренирам там да ми кажа горе долу как вървят тренировките,хората,тренерите и най-важно има ли състезания?
Благодаря предварително
TheWarrior
TheWarrior
 
Мнения: 18
Регистриран на: 04 Юни 2014, 21:24
Град: sofia

Re: MMA зала Lonsdale Ck "Friends"

  0     Мнениеот tanovsky на 06 Юни 2014, 08:35

Приятел, вземи баща си и отидете сами да разберете на място какви са условията. Предполагам, че ще има кой да ти отговори. Два съвета от мен: Не можеш да сравняваш ММА с кик-бокс и муай-тай, просто защото те са част от този спорт, а не нещо извън него. Успоредно със спорта учи по-усърдно. За осми клас пишеш доста неграмотно. За да е успешен даден боец, трябва да развива освен бойните си умения и интелигентността си. Успех и късмет от мен;)
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София

Re: MMA зала Lonsdale Ck "Friends"

  0     Мнениеот FASH1ON на 06 Юни 2014, 09:43

Екипа в клуба е доста добър. Няма да сгрешиш, ако отидеш и се пробваш.
Състезания винаги има :DD :DD :DD
Аватар
FASH1ON
 
Мнения: 83
Регистриран на: 16 Яну 2012, 16:02

Re: MMA зала Lonsdale Ck "Friends"

  -1     Мнениеот TheWarrior на 06 Юни 2014, 15:50

tanovsky написа:Приятел, вземи баща си и отидете сами да разберете на място какви са условията. Предполагам, че ще има кой да ти отговори. Два съвета от мен: Не можеш да сравняваш ММА с кик-бокс и муай-тай, просто защото те са част от този спорт, а не нещо извън него. Успоредно със спорта учи по-усърдно. За осми клас пишеш доста неграмотно. За да е успешен даден боец, трябва да развива освен бойните си умения и интелигентността си. Успех и късмет от мен;)

Мерси за съвета :) ,но като ми каза че пиша неграмотно ме удари право в емоциите и мисля изобщо да се откажа от кик бокса или изобщо повече да не се занимавам с какъвто и да е спорт.....
TheWarrior
TheWarrior
 
Мнения: 18
Регистриран на: 04 Юни 2014, 21:24
Град: sofia

Re: MMA зала Lonsdale Ck "Friends"

  0     Мнениеот tanovsky на 06 Юни 2014, 17:20

Ти не се обиждай и без емоции. И аз на твоите години започнах с бойните изкуства (точно преди 30 г.) Много важно, особено в днешно време е да си силен както физически, така и интелектуално. Човек води битки не само в залата. Животът ще е по-лек и удовлетворителен ако си на ти със себе си, а това означава - силен дух и тяло. Наистина трябва да правиш каквото ти харесва и е полезно за теб;) Отново ти пожелавам успех!
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София

Re: MMA зала Lonsdale Ck "Friends"

  0     Мнениеот Ro на 06 Юни 2014, 22:16

той не се е обидил , по-скоро лапето те иронизира ..
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: MMA зала Lonsdale Ck "Friends"

  1     Мнениеот tanovsky на 07 Юни 2014, 19:02

Ro написа:той не се е обидил , по-скоро лапето те иронизира ..

Естествено, че ме иронизира. Та аз най-вероятно съм по-възрастен от баща му. Нищо, дано животът му не е ирония и все пак да разбере какво иска от него.
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София


Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта