Най-големият сайт за бойни спортове

       

Izgubena forma

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Izgubena forma

  0     Мнениеот gaspari на 14 Фев 2013, 21:06

Здравейте до преди няколко дена бях болен днес отидох на тренировка по бокс и се изморих изключително бързо и лесно.Точно преди да се разболея бях във форма и се чувствах много добре,но сега я загубих.Ще си върна ли формата с течение на обстоятелствата или просто не съм се въстановил напълно.Благодаря предварително ;)
Болката е временна.ПОБЕДАТА Е ВЕЧНА
gaspari
gaspari
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Яну 2012, 21:50
Град: Sofiq

Re: Izgubena forma

  0     Мнениеот rck8888 на 14 Фев 2013, 23:51

По-добре изчакай да се оправиш напълно. Най-вероятно си се уморил бързо и не си се чувствал във форма, понеже не си напълно оздравял. С времето ще се възстановиш напълно и тогава пак ще си тренираш нормално :)
rck8888
rck8888
 
Мнения: 166
Регистриран на: 23 Яну 2012, 20:48

Re: Izgubena forma

  0     Мнениеот jamski на 15 Фев 2013, 01:02

И в двата случав ще си върнеш формата ако тренираш както преди.А аз да попитам ще мога лид а си върна формата както преди въпреки че пия и пуша ?Има ли тука пушачи които са в добра форма ?И опасно ли е да се комбинират, защото понякога имам много силни световъртежи и недостиг на въздох и ми причернява като тренирам
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Izgubena forma

  0     Мнениеот KCD2 на 15 Фев 2013, 01:21

jamski написа:И в двата случав ще си върнеш формата ако тренираш както преди.А аз да попитам ще мога лид а си върна формата както преди въпреки че пия и пуша ?Има ли тука пушачи които са в добра форма ?И опасно ли е да се комбинират, защото понякога имам много силни световъртежи и недостиг на въздох и ми причернява като тренирам

Ако тренировките са интензивни,не е препоръчително да пушиш и пиеш...Трябва да избереш с кое да се занимаваш.Или на тренировките просто трябва да тренираш докато се измориш и да не си даваш изобщо зор...
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Izgubena forma

  0     Мнениеот jamski на 15 Фев 2013, 16:00

Ами по кикобокс и муай тай лека тренировка няма: тичане 30 мин. шадоу бокс с гири, техника, спариниг, круша, коремни и лицеви в почивките.По принцип не пия много по 3 бири на 2 дена някаде но си пуша по кутия и нещо всеки ден, сравнително леки цигари сиво боро.
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Izgubena forma

  0     Мнениеот AllWeGotIzUs на 02 Мар 2013, 20:37

Много пушиш
AllWeGotIzUs
AllWeGotIzUs
 
Мнения: 12
Регистриран на: 10 Авг 2010, 04:45


Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта