Най-големият сайт за бойни спортове

       

БДД във Върна

Дискусия относно клубовете по бойни изкуства в страната - ако си търсите място, където да тренирате или да препоръчате такова.

БДД във Върна

  0     Мнениеот Dream на 10 Яну 2013, 12:47

Очертава се да близките месеци да съм малко по-свободен и реших да си подновя тренировките по бдд. Разтърсих се из сайта и интернет, но темите бяха стари и не знам колко е актуална информацията в тях:

1.SUBMISSION GRAPPLING VARNA(на гърба на Плаза) се намира на около 5 мин от мястото, където живея( все пак уча в ТУ :D). Чета хубави отзиви и като чели съм се насочил на там. Треньор е Йордан Йорданов.
2. Спортният клуб на ТИМ. До колкото разбрах, там не ходят хора, с моите килограми(60-65), а и не чувам ласкава думи за самите трениращи.
3. Някъде до ХЕИ. Треньор е Станислав Карастоянов.

Ако няма има по-актуална информация нека я сподели, ще му бъда много благодарен :)
Dream
Dream
 
Мнения: 236
Регистриран на: 18 Яну 2012, 18:26
Град: Варна/Разград/Austin TX

Re: БДД във Вaрна

  0     Мнениеот Clayman на 10 Яну 2013, 18:17

От гореспоменатите съм най-доволен от Събмишън Варна - най-добрата школа!!
Clayman
Clayman
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Дек 2009, 21:15
Град: Варна

Re: БДД във Върна

  0     Мнениеот malkatapanda на 10 Апр 2013, 13:48

За чисто бдд/граплинг са "ЦПК"(Станислав Карастоянов) и "Submission grappling"(до ТУ).
За граплинг,стил ММА,най-подходящ е "Десант"(Николай Добруджански).Като най-изявен в
бдд/граплинг е "ЦПК"."ЦПК" и "Десант" тренират в залата за борци в спортен комплекс "Простор" зад стадион "Спартак"."ЦПК" тренират от понеделник до петьк от 19:00,
събота от 10:00. "Десант" тренират от понеделник до петьк от 08:00,
събота от 13:00.
malkatapanda
malkatapanda
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Апр 2013, 12:02
Град: varna


Назад към Клубове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта