Най-големият сайт за бойни спортове

       

Моля за съвет

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот sme6kov на 11 Фев 2010, 22:18

Stanimir написа:
sme6kov написа:Абе малчо... Аз съм на 16 години, малко по-голям от теб. Добре виж... Той може би те мисли за смотаняк. Като ти се надъха нещо му влизаш много остро! Той ще даде задна защото не го очаква от теб и тогава ще се замисли това което ти си мислиш... Щом си по-висок отиваш над него гледаш го надоло и му казваш "Дребен не си уцелил човека". Друг е въпроса, че ако съм на негово място ще те нокаутирам :D

:( на това ли ви учат в залите 16 годишните да ги гледате от високо и да им викате "Дребен не си уцелил човека" ??? :roll: Защото поне аз мисля че щом му даваш такъв савет значи и ти би го направил същото или можеби греша ???
А друг е въпроса че ако е някои трениран и ако направи това което го съветваш след това става кофти :)

Не, на мен са ми го казвали защото и аз съм дребен(170). Просто мисля каква му е психиката на другото момченце защото познавам не едно-две такива. Тая седмица един ме ядоса нещо и ме нареждаше уж на майтап ама прекали и леко ме шамароса по бузата и му вкарах едно колянце и едно лакътче в корема, колкото да му напомня, че трябва да се усеща малко от малко.
Аватар
sme6kov
 
Мнения: 134
Регистриран на: 26 Авг 2008, 22:07
Град: Варна

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот Sunrise на 11 Фев 2010, 23:31

Коленце и лакът в корема lol как е станала тази серия???
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот MMAJudo на 12 Фев 2010, 01:54

За 13 годишен се изразяваш много добре, евала. Сега относно проблема ти мани ги тия боища, стават сакатлъци, макар че колкото и подобни съвети да се дадът на човек в тая възраст тои едва ли се всушва в тях, но аз да си кажа. Сега ако те нападне тук и да ти пеподаваме техники и теории, практиката маи пак ти се губи затова наи общо казано пазиш си главата и тялото и тукати в муцуната на противника както казва един приятел и колкото и грозно и първично да звучи това според мен е краината цел на всяко едно боино изкуство. И пак ти казвам махни ги тия боища разберете се като хората което като след последната случка в Физическото ми се вижда доста малко вероятно, но никога не е късно и да се разберете човешки. Забиваите гаджета в даскало пак боищата ги мани, сега като се подсетих намерението за бои и цялата олелия да не е скрито съперничество за някоя пичка.
Силата на волята превръща човека в личност и му помага да следва и постига мечтите си.
Аватар
MMAJudo
 
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Ное 2009, 16:07
Град: по Света

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот gogo9363 на 12 Фев 2010, 20:41

ao0fjwifjnuwnhefufhhh9hfwefwkqq
Последна промяна gogo9363 на 28 Май 2014, 18:33, променена общо 1 път
gogo9363
gogo9363
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2010, 15:47
Град: Pleven

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот MMAJudo на 14 Фев 2010, 20:27

Бе така е има ги и такива олигофрени обаче да знае6 такъв царвул и на 2 и на 20 и на 200 да стане пак си е царвул и тапанар, така че ако не те закача и не засяга личното ти достоинство не се занимаваи с него ако го направи и се създаде ситуация в която евентуално ще възникне бои доистваш и тва е, но не създаваи сам подеобна ситуация. ;)
Силата на волята превръща човека в личност и му помага да следва и постига мечтите си.
Аватар
MMAJudo
 
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Ное 2009, 16:07
Град: по Света

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот ManqkMashina на 08 Мар 2010, 15:45

Оцеляване в училищната джунгла 101..

Просто е, имай 3-4 сигурни аверчета в даскало, не е трудно. Движиш се с тях, нема да имаш грижи :roll:

Много помага ако си PRO на некоя компютърна игра, всички ти имат уважението тогава..

Ако много се дърви, пробвай да го унищожиш психически.. през некое междучасие го издебни като повечето от класа са в стаята и му смъкни гащите пред всички.. авторитета му ще падне с минимум 100 точки.
ManqkMashina
ManqkMashina
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Мар 2010, 14:46
Град: Bourgas

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот bornwinner на 08 Апр 2010, 13:46

sme6kov написа:
Stanimir написа:
sme6kov написа:Абе малчо... Аз съм на 16 години, малко по-голям от теб. Добре виж... Той може би те мисли за смотаняк. Като ти се надъха нещо му влизаш много остро! Той ще даде задна защото не го очаква от теб и тогава ще се замисли това което ти си мислиш... Щом си по-висок отиваш над него гледаш го надоло и му казваш "Дребен не си уцелил човека". Друг е въпроса, че ако съм на негово място ще те нокаутирам :D

:( на това ли ви учат в залите 16 годишните да ги гледате от високо и да им викате "Дребен не си уцелил човека" ??? :roll: Защото поне аз мисля че щом му даваш такъв савет значи и ти би го направил същото или можеби греша ???
А друг е въпроса че ако е някои трениран и ако направи това което го съветваш след това става кофти :)

Не, на мен са ми го казвали защото и аз съм дребен(170). Просто мисля каква му е психиката на другото момченце защото познавам не едно-две такива. Тая седмица един ме ядоса нещо и ме нареждаше уж на майтап ама прекали и леко ме шамароса по бузата и му вкарах едно колянце и едно лакътче в корема, колкото да му напомня, че трябва да се усеща малко от малко.[/quote

Коляното ок ма не мога да разбера как после си му набил лакът в корема ?!
bornwinner
bornwinner
 
Мнения: 20
Регистриран на: 25 Авг 2009, 01:31
Град: Sofia

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот d0minuS на 08 Апр 2010, 17:12

Хаха.. колко позната история .. На твойте години (5-6-7 клас) и аз имах подобни проблеми с 1-2ма съученици. Единия беше по-нисък от мен с 1 глава, беше се сдушил с "тарикатите" от даскало и гъзарееше наляво надясно. Другия беше 1 глава над мен и по-едър и точно и за това беше толкова надъхан. 2мата се закачаха наляво надясно с почти всички и с мен, разбира се. Траях ги много време .. възмущавах се, хранех ги, но не смеех да им скоча. Просто не обичам излишната агресия. Този по-малкия сравнително рано му изгърмяха бушоните - в час по биология сме, ще правим контролно .. аз съм си учил. Той ми вика "сядам до тебе да ми направиш теста". Отговорих му, че няма да стане .. при което той ми се издърви, отреагирах с празен поглед, което го подразни явно и той ме хвана за блузата. Бутнах го назад и го сритах хубаво .. после ме остави намира. Другия, по-високия пич беше по-груб - мяташе ми раницата насам натам, удряше ме а-у .. седях си аз на чина 1 ден и си драсках нещо в междучасието (имахме при зам. директорката хаха) и той мината и ми бие задвратник... нещо бях сдухал щото ме изпитаха предния час и не се справих както трябваше и направо станах, догоних го и го нацелих 2 пъти в брадичката. Той чак се шашна .. трябваха му няколко секунди да се окопити. Бутна ме назад само и излезе от стаята и това му беше.

Просто .. в училищата има няква мания някои да се правят на зли и непобедими и да се закачат с останалите ученици безпричинно. Да ги дразнят, да ги обиждат и така нататък. Директори и учители няма смисъл да занимаваш - нито ще ти оправят работата, нито нищо. Ще стигне до някой от класа ти и ще почнат да те ебават, че си се оплаквал насам-натам, а същевременно класния ти и майка ти ще са абсолютно безпомощни, понеже на последната родителска е имало оплаквания от тва дете, но родителите му ако са били там са повтаряли "не, тва не е моето дете, то е много спокойно, много добро.." и така нататък. А както виждаш проблемното момче не се впечатлява от наказания и забележки от преподаватели - няма смисъл.

Бил съм и от 2те страни на нещата, защото са ме тормозили като по-малък в началното училище, а в момента ми се налага да защитавам по-малката си сестра от същия тип келеши, които са се превзели и мислят, че като са най-големите в смяната си са безсмъртни ..

Относно твоя проблем - ако видиш, че няма да се разминеш с боя с думи или го сритай яко докато не се свлече на земята или го нацели в брадичката. Без да се увличаш, като предупреждение. Другият път ще си има 1 на ум преди да се закача с теб. Такива като него 100% от дума не разбират и ако не му се опънеш, когато прекали вечно ще те закача и злепоставя пред останалите. В днешно време уважението сред подрастващите с време се създава адски трудно, докато с действия е доста по-различно. Мисълта ми е, че избора ти е дали след 5 години ще те помни като "момчето, с което се ебавах всеки ден" или като "пичагата, дето ми се опъна". Определено не смятам, че сте на възраст, в която бихте се разбрали по между си "като големи хора" просто, защото не сте израстнали морално и житейски до толкова.

Евала ти правя за писането - адски грамотно пишеш за годините си в интернет пространството. Не знам дали се стараеш да изглежда така или от вътре ти идва, но браво. Изглеждаш интелигентно момче, започни да тренираш някакво бойно изкуство .. ще ти даде не само самочувствието да се опъваш на такива келеши, но и да го правиш в правилните ситуации. Както каза някой по-горе - БИ учат на самоотбрана. Нямат за цел да те научат да тарикатееш по улиците, защото такива тарикати рано или късно си намират майстора.
d0minuS
d0minuS
 
Мнения: 21
Регистриран на: 22 Авг 2009, 07:59
Град: София

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот mma11 на 06 Ное 2012, 20:31

faro написа:
gogo9363 написа:Другия въпрос е че той е физически по-здрав от мен.В смисъл,най добре казано е по-дебел от мен и се чудя дали това ще му помогне ако се бием.Знам,че по принцип масата е много важна в боя,но мисля че определено мога да го спукам ,макар и да не искам чак толкова брутално


Това направо ме уби ... lol Т'ва, че е по дебел от тебе не го прави херкулес ?!!? Даже ти си с предимство, ако ти тръгне гледай да избегнеш боя, обаче ако видиш, че боя е 100% сигурен не го пази. Както той е дебел наблегни на бързи удари, 8) НО НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙ ПРЪВ БОЯ !!! Защото после ако отидите при директора това ще ти е оправдание ;)




наистина аз винаги така праа ама не ме удрят :D
Късметът е когато подготовката срещне възможността!
Аватар
mma11
 
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Окт 2012, 16:41
Град: Kazanlak

Предишна

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта