Най-големият сайт за бойни спортове

       

Моля за съвет

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот drelim на 09 Фев 2010, 19:20

я вземи да послушаш riotstarter ... и помисли добри ТИ на негово място как щеше да се даржиш как би искал да те приемат НОВИТЕ съученици и разбери че това момче има нужда от приятел а не от бои! ! ! не бъди от глупаците дето за сеира на другите трябва да блеснат по такъв начин "ТОЯ НОВИЯ го набих" .... това е най глупавата постапка в твоя случай.
МИСЛИ
drelim
drelim
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Фев 2009, 14:53
Град: sofia

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот racko1 на 09 Фев 2010, 20:43

Той като е по-нисък и по-дебел от тебе това е в твоя полза! Приеми го, че ти си по-жилавия, още повече ти както го описа излиза че е някакво топче, нищо повече. Не знам защо му се плашиш толко.. и двамата сте на едни години, да не очакваш да е тренирал някакво бойно изкуство? Това всичкото ти го казвам само за да ти вдъхна кураж ако ти връхлети да не се страхуваш защото найстина си по-добре сложения физически, но през цялото време трябва да се опитваш да го победиш с думи, не с бой. Боя няма да оправи нещата само ще ви създаде проблеми с директора и родителите ви. .
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот sme6kov на 09 Фев 2010, 22:55

Дръпни го настрани и си поговорете просто. Кажи му, че не обичаш боя и такива неща. А сбиете ли се вече си избираш. Мен днеска един ме ядоса и въпреки че е с по-високичък от мене му вкарах едно коляно :? Ама това не е хубаво да се биеш... Не знам дали е дебел твоя човек или не но щом си по-висок на твоята възраст има по-голямо значение.

Във форум за бойни изкуства търсиш съвет за подход към боя, а както виждаш повечето ти даваме съвет да го избегнеш. Прави си сметка. Тук има хора на най-различни възрасти, както на твоята, така и на хора над 40-те. Никой тук няма да ти даде глупав съвет. Или ако това стане другите ще го оплюят. Направи правилния избор и се опитай да поговориш с него и да се изясните без насилие. Тук във Варна октомври месец почина едно момче след побой. Миналата седмица след удър в лицето с бокс от така описаните ми "смешници" докараха момче в кома. А младежа е 12 клас не е 7 или 8 като теб. Има безброй много нещастни случаи. Просто може да залитне назад, да падне и да си удари главата най-безобидно и да си отиде.
Аватар
sme6kov
 
Мнения: 134
Регистриран на: 26 Авг 2008, 22:07
Град: Варна

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот Stanimir на 10 Фев 2010, 08:11

[quote="sme6kov"]Абе малчо... Аз съм на 16 години, малко по-голям от теб. Добре виж... Той може би те мисли за смотаняк. Като ти се надъха нещо му влизаш много остро! Той ще даде задна защото не го очаква от теб и тогава ще се замисли това което ти си мислиш... Щом си по-висок отиваш над него гледаш го надоло и му казваш "Дребен не си уцелил човека". Друг е въпроса, че ако съм на негово място ще те нокаутирам :D[/quote
:( на това ли ви учат в залите 16 годишните да ги гледате от високо и да им викате "Дребен не си уцелил човека" ??? :roll: Защото поне аз мисля че щом му даваш такъв савет значи и ти би го направил същото или можеби греша ???
А друг е въпроса че ако е някои трениран и ако направи това което го съветваш след това става кофти :)
Stanimir
Stanimir
 
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Фев 2010, 08:10

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот Bartek на 10 Фев 2010, 11:14

Пич хареса ми как си изложил въпроса,браво.На времето като бях на твоята възраст ги пердаших много в училище,но само тези който го заслужаваха и особено ей такива нови изключени от други училища и идват да се правят на много зли,някой път една година по големи,евала не давах,верно е че бях по едър от другите,но това не е критерий,важно е сърцето.Така,че си прав трябва да го натупаш.Не може да ти идва от някъде и да ти понронва имиджа който си сдъздавал няколко години,нали тей,освен това си на 13 ти си малолетен, първият път си предотвратил боя от твоя страна, такаче имаш извинение и пред директора. Та сигурно ще му пораснат крила на онзи и ти търябва да ги поодрежеш малко. Незнам какви са ти уменията и как ти идва от вътре, но съветът ми е главата, особенно брадичката. Ясно ми е,че неси подготвен за това но винаги има първи път, но без него няма да има втори. Дори да те набие ще те уважава защото си му скочил. Такаче запретваш ръкави и търсиш главата ляв, десен,ляв, десен, ляв, десен..... и така докато не ви разделят или докато не падне. Падне ли ти препоръчвам да не го докосваш, нали сме мъже, да се държим мъжки. Ти събориш ли го веднъж той няма да посмее да подходи пак, предполагам, а ако подходи същата серия.Като ти дойде пак да ти се прави на мъж и те обиди пред всички почваш, а ти си и по висок имаш предимство, търси брадичката, а после каквото и да стане най-вероятно ще станете приятели.Осведо мо ни за развитие.Айде и нека силата бъде с теб . ;)
--- Cro Cop Team ---
Аватар
Bartek
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Яну 2009, 19:20

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот gogo9363 на 10 Фев 2010, 18:29

ao0fjwifjnuwnhefufhhh9hfwefwk
Последна промяна gogo9363 на 28 Май 2014, 18:32, променена общо 1 път
gogo9363
gogo9363
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2010, 15:47
Град: Pleven

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот faro на 10 Фев 2010, 19:46

gogo9363 написа:Днеска в часа по Физическо стана интересно,затова ще споделя с вас случката.Значи винаги в началото на часа започваме с обиколки на салона и подобни неща-за загрявка,всички знаете за какво говоря.И надуткото в редицата е сигурно през 4 човека зад мен(защото сме по височина подредени,а както казах той е дребен)изпревари другите и цъфна зад мен.Сетих се че пак ще ме дразни и се приготвих да се обърна и да му прасна един ритник.И ето го,започна да ме спъва.Това пък е най-дразнещото нещо.Като се обърнах и му набих един як ритник около сгъвката на крака,направо не го очакваше.Видях го че се спече,но пак тръгна да ми скача,ако не беше господина щеше да изяде юмрука.Следващия път направо ще се обърна с един "бушник"(по негови думи :DD )и ше му сваля главата.Благодаря,че се отнесохте сериозно към въпроса ми и обещавам,че ако има развръка по-нататък ще пиша какво е станало. :D

ПП:Според вас добре ли съм постъпил,като го ритнах?

Това с ритника не е зле. Обаче аз не бих постъпил така. Бих му вкарал силен юмрук в слънчевия сплит, че да му искараш въздоха, и тогава наистина нямаше да те закача.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот frankshamrock на 11 Фев 2010, 06:11

Скочи му на бой само ако е крайно наложително,ама гледайте само някой да не си глътне езика,че тогава може да стане беля.....че едва ли някой от вашите може да вади езици
Ако си от по-страхливите....само ляв прав в носа и брадата и бягай назад,той не може да те докопа/ако сте на открито/.Няма да се панираш,смело с тукати,ако се наведе надолу....шутове.

Физическата саморазправа не е решение на проблемите,освен ако е неизбежна!!!
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот racko1 на 11 Фев 2010, 18:27

frankshamrock написа:Скочи му на бой само ако е крайно наложително,ама гледайте само някой да не си глътне езика,че тогава може да стане беля.....че едва ли някой от вашите може да вади езици
Ако си от по-страхливите....само ляв прав в носа и брадата и бягай назад,той не може да те докопа/ако сте на открито/.Няма да се панираш,смело с тукати,ако се наведе надолу....шутове.

Физическата саморазправа не е решение на проблемите,освен ако е неизбежна!!!


И аз съм го чувал тва нещо за глътнати езици, ама като бях преди време на БЧК заради шоф. книжката стана на въпрос точно за това и тоя който ни обясняваше ни каза че подобно нещо като глътване на език няма.. Са до колко е прав не знам..
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: Моля за съвет

  0     Мнениеот bassplayer на 11 Фев 2010, 18:53

Сега абсолютно съм против тези сбивания в училище. Това на нищо не прилича. Директен съвет няма да дам, но само ще кажа че имам син и ако той попадне в такава ситуация ще го посъветвам първо да не се страхува, ако се стигне до конфликт да го нападне със всичка сила и да се бие с ярост и злоба - тъй като такива хора заядливите по принцип са слаби противници бързо ще се справиш с тях ( през 2005 година ме нападнаха двама да ме ограбват на улицата и така реагирах - нападнах ги и аз с много злоба и агресия и оцелях, а те пострадаха сериозно. )

Човек не трябва да предизвиква конфликти, но когато попадне в такава ситуация трябва да се похожда безмилостно. Все пак само силните оцеляват !!!
Няма вредни дози - има неподходящи хора !!!
Аватар
bassplayer
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Окт 2008, 14:49
Град: Стара Загора

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron