Най-големият сайт за бойни спортове

       

Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Electrics на 07 Яну 2010, 01:06

Човека е задал темата много точно нз.,защо половината пишете,че боя е ненужен трябва да сме разумни и прочие.Много ясно,че е глупаво да се биеш,но не това е темата.Специално по темата нямам много опит от уличен бой,пък и не смятам,че могат да се сравняват различни ситуаци.Аз специално ако видя,че вече сте се бием и няма друг изход го хфащам за дрехата,удрям му една глава и после се опитвам да го съборя на земята и там да върви боя.Изненадата е много важна според мен. (:
Аватар
Electrics
 
Мнения: 21
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:27
Град: sofiq

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот power на 07 Яну 2010, 17:26

Electrics написа:Човека е задал темата много точно нз.,защо половината пишете,че боя е ненужен трябва да сме разумни и прочие.Много ясно,че е глупаво да се биеш,но не това е темата.Специално по темата нямам много опит от уличен бой,пък и не смятам,че могат да се сравняват различни ситуаци.Аз специално ако видя,че вече сте се бием и няма друг изход го хфащам за дрехата,удрям му една глава и после се опитвам да го съборя на земята и там да върви боя.Изненадата е много важна според мен. (:


Малко ме съмнява с тоя удар с глава дали ще го събориш ако не е някой лигльо 40 кг.
Зависи и от самият удар,сила и правилното му изпълнение....според мен ще е по ефективно лакът в слепоочието... :neutral:
power
power
 
Мнения: 14
Регистриран на: 03 Яну 2010, 17:54

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Insensible на 07 Яну 2010, 18:11

katana:
въх мър мама,я сподели колко ръце си счупил досега с клУчове че ми стана интересно....
освен това попаднах на много нови за мен думи като педаЛогически стаи..кво ли значи
а и хубави неща прочетох за ножа,значи познавам много повече педали отколкото си мислех..
даам,интересна дискусия се заформя


най-малко 7-8 пати сам чупил ръце,а и както гледам си много наблудателен за правописните грешки на някой други... едвали имаш по-голям стаж от мен в уличните боеве :)
,,Справедливостта без сила е нищо,а силата без спарведливост е насилие"
Аватар
Insensible
 
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Дек 2009, 15:59
Град: Троян

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот power на 07 Яну 2010, 18:15

Insensible написа:katana:
въх мър мама,я сподели колко ръце си счупил досега с клУчове че ми стана интересно....
освен това попаднах на много нови за мен думи като педаЛогически стаи..кво ли значи
а и хубави неща прочетох за ножа,значи познавам много повече педали отколкото си мислех..
даам,интересна дискусия се заформя


най-малко 7-8 пати сам чупил ръце,а и както гледам си много наблудателен за правописните грешки на някой други... едвали имаш по-голям стаж от мен в уличните боеве :)


То пък е голямо достойнство да имаш опит в уличните боеве,по важно е какво имаш "горе" .... и на празно се заяждате момчета,кой колко раце счупил и кой колко опит имал...нема смисъл от такива спорове...
Наздраве.
power
power
 
Мнения: 14
Регистриран на: 03 Яну 2010, 17:54

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Delqn на 07 Яну 2010, 21:39

Insensible,само да ти кажа,че Катана е с по-голям опит в БИ от огромна част от хората пишещи във форума,така че се въздържай от такива коментари ако обичаш. :!:
Delqn
Delqn
 
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Яну 2010, 21:31
Град: Пловдив

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Aramis на 07 Яну 2010, 23:46

Insensible написа:katana:
въх мър мама,я сподели колко ръце си счупил досега с клУчове че ми стана интересно....
освен това попаднах на много нови за мен думи като педаЛогически стаи..кво ли значи
а и хубави неща прочетох за ножа,значи познавам много повече педали отколкото си мислех..
даам,интересна дискусия се заформя


най-малко 7-8 пати сам чупил ръце,а и както гледам си много наблудателен за правописните грешки на някой други... едвали имаш по-голям стаж от мен в уличните боеве :)


До колкото съм запознат katana преподава муай тай в Пловдив и може да се похвали(не знам за улични боеве) с голям опит в бойните изкуства ;) .А и освен това се отклонихме от темата и за да не започне Голямото триене на мнения най-добре е да се придържаме към нея :DD .
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот katana на 08 Яну 2010, 01:04

Insensible написа:най-малко 7-8 пати сам чупил ръце,а и както гледам си много наблудателен за правописните грешки на някой други... едвали имаш по-голям стаж от мен в уличните боеве :)

малиии,доста съм наблУдателен(тва от луд ли идва или..) а и рАце чупиш...
не знам за стажа ти,аз съм просто момче...да има да имам да имам ,колко стаж да имам(по трудова книжка) ??
няколко години занимания с БИ-около 20, няколко играни мача -двуцифрено число,на всякакви правилници,и без правилници-официални,неофициални,законни и незаконни..победи,загуби ..но най вече дисквалификации за груба игра..
охрана къде ли не и на кого ли не-кръчми,и конфликни личности..сбивания покрай тази работа-отдавна не помня бройката..
години на възхода на мутрагенската култура -все в лайната,и достатъчно белези и спомени за тези хубави времена..
като чета това което си написал,и начина по който пишеш си на не повече от 17 години,без значение къде и какво тренираш...и щото моят опит е беден в сравнение с твоя,да споделя една правна страна на въпроса..счупена рАка се категоризира като средна телесна повреда,което значи че дори да няма жалба от пострадалия,държавата завежда дело срещу извършителя..
което в 90 % води до осъдителна присъда....за 7-8 рАце все едно дело щеше да има,а за второ и да поотъркаш нара-там може на пандизчиите да покажеш как се трошат рАце с клУчове..или други таланти които имаш..
в момента срещу мои момчета тече такова дело..
и не за счупени ръце,а за счупен нос...и ако мислиш че тук фантазиите се приемат сериозно-май си объркал форума.лека вечер
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот EDDIX на 09 Яну 2010, 12:27

Интересно ми е каква класация стана кои,колко се е бил.
Сори братлета но почти 100% ви водя с пъти в уличните боеве.Не защото съм най-лудия,или най-добрия боец.А просто защото работата години наред ми беше.Бомбене,карминиол сега му викат грабеж/и с побой.
Още от малък 1во мен ме щавеха после аз се развихрих.И съм пребил толкова хора че и да искам немога да си припомния всички.
Но истината е че не броя на боевете те прави добър а качеството.Имам около 7,8 пъти когато е било много успорвано.И разбирасе тренировките.Кой ,какво ,как -тъпо е.

Имах 1 номер.1,2 сек преди боя започвам да си чеша брадата.От там удрям 100% 1вият удар. Дясна права с КО сила.
Аватар
EDDIX
 
Мнения: 222
Регистриран на: 06 Авг 2008, 23:15

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Sunrise на 09 Яну 2010, 12:49

катана-кво се връзваш на децата немоа да разбера :?:
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот anat на 09 Яну 2010, 15:00

Insensible,много ръце трошиш,ти ще се изкараш най-злият тук,и не си прави веднага заключения че имаш много стаж в търкалите без да познаваш хората.По разсъжденията ти съдя че си младо момче още,ако ли пък не е така,не говори добре за тебе това.Поздрави
"Който е безумно храбър, загива.
Който е разумно храбър, живее." Лао Дзъ
anat
anat
 
Мнения: 21
Регистриран на: 15 Мар 2009, 19:42
Град: st.zagora

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron