Най-големият сайт за бойни спортове

       

Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Sunrise на 10 Яну 2010, 15:07

Insensible,7-8 пъти си чупил ръце???? много твърда глава имаш lol
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот CAnte на 12 Яну 2010, 00:15

Колкото За Боя На Улицата Бих Казал че Е Много Важно Да Нанесеш Колкото Се Може По-Голяма Вреда На Другия За Колкото Се Може По-Малко Време И Колкото Се-Може По-Сигорен За Тебе И Безопасен Начин!
Constantine `Cus`D`Amato Е Казвал На Mike Tyson че Цялата Работа При Боя Е Да Нанасяш Удари И Да Се Двигиш И Реагираш Така че Другия Да Не Може Да Се Запази И Съответно Да Не Получаваш Удари!
Особенно На Улицата Буди Влечуго Това Е Точната Дума !!
Благодаря !
Luke,Don`t Join The Dark Side...
Аватар
CAnte
 
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Яну 2010, 23:50

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Delqn на 20 Яну 2010, 19:24

Моите сбивания са като малък,когато не бях тренирал БИ и нямах никаква техника(правех хаотични удари и събаряния).Според мен няма ясна стратегия за улиечн бой поради много обстоятелства(нож,пистолет,нетрезво състояние,няколко човека и т.н.).Но мисля,че трябва да се избягват високите ритници,които нарушават баланса.Ударите трябва да бъдат прости,силни и точни.Не подценявате никого на улицата,защото под якето на 60 кг наркоман,който никога не е влизал в зала,може да се крие пистолет и тогава ще трябва да бягате доста бързо.
Delqn
Delqn
 
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Яну 2010, 21:31
Град: Пловдив

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот ultrassLevski на 20 Яну 2010, 23:42

Понеже ми се хвалите кой, колко "стаж" има айде аз няма да ви казвам какво работя в момента (МВР-то вижда всичко), но не го работя по мое желание работя го защото съдят баща ми и помагам на наще за пари.. при това се изкарват доста добри пари.. обаче.. не пожелавам на никой да се замесва в такива истории разни.. хайде късмет от мен.. и не се бийте на улицата това е "най-ужасното; умупомрачително; страшно" нещо на света :D


По темата: в уличния бой няма как да има стратегия като всичко се започва за части от секундата.. аз например най-обичам да почвам с глава.. хващам противника за парцалките, бия му глава, обаче го държа щото ако падне ми се губи интереса.. държа го.. подпирам го на някоя стена колкото да не пада.. и с тупаници.. вече като ми писне.. го фърлям на земята и му скачам неколко пъти на главата (буквално!).
ultrassLevski
ultrassLevski
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Яну 2010, 18:34
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот katana на 21 Яну 2010, 01:31

браво,ултрас..брависимо...на всички стана ясно че се биеш за пари...напоследък е модерно всеки "хулиган" да се изкарва участник в нелегални боеве ..хахаха
наистина ли мислиш че подхвърляйки из темите туй онуй,ще всееш респект в пишещите тук.не знаеш ли -в интернет всички са нинджи..
хващаш за парцалите и удряш с глава? перфектно..но само ако противникът се е насрал предварително от страх..в противен случай,ситуацията в която твоите ръце са заети с парцалките на опонента ,а неговите свободни те поставя в кофти положение..а недай си боже в тези негови ръчички да се окаже джобната чикийка..
да ,филмите и клиповете са добър материал за постове във форум като този,но въпросът е кой ги взима насериозно..и кой с насмешка..айде лека вечер и успех в "стрийтфайтовете"

п.п. а репликата Ме Ве Ре то вижда всичко ,за последните два дни я повтори 5-6 пъти,малко се изтърка...а да ти кажа и ФеБеРе то вижда всичко...аман от модерни реплики
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Aramis на 21 Яну 2010, 14:09

ultrassLevski написа:Понеже ми се хвалите кой, колко "стаж" има айде аз няма да ви казвам какво работя в момента (МВР-то вижда всичко), но не го работя по мое желание работя го защото съдят баща ми и помагам на наще за пари.. при това се изкарват доста добри пари.. обаче.. не пожелавам на никой да се замесва в такива истории разни.. хайде късмет от мен.. и не се бийте на улицата това е "най-ужасното; умупомрачително; страшно" нещо на света :D


По темата: в уличния бой няма как да има стратегия като всичко се започва за части от секундата.. аз например най-обичам да почвам с глава.. хващам противника за парцалките, бия му глава, обаче го държа щото ако падне ми се губи интереса.. държа го.. подпирам го на някоя стена колкото да не пада.. и с тупаници.. вече като ми писне.. го фърлям на земята и му скачам неколко пъти на главата (буквално!).


Ти пич си се вкарал много сериозно във филма и май няма излизане от там."Бой за пари", "МВР-то те гледа все тебе", "скачане върху глави", абе въобще нещата са сериозни при тебе lol . Явно обичаш да поступваш някой и друг малчуган който не може да се защитава. За съжаление още не си попаднал на някой човек дето e в час и като го хванеш за "парцалките" такова коляно ще ти забие в топките, че ще ти ги качи в гърлото. Или както каза Катана ще те заколи в най-лошия случай(по-добре цигари в затвора отколкото цветя на гроба). И сигурно като тръгваш с глава се вдървяваш и удряш от кръста. lol Всеки който не се е наакал от "страшния ултрас" lol и знае какво прави ще си наведе главата и ти ще си размажеш носа в нея.
Абе както и да е. Май не си разбрал, че всички в този форум ти се смеят и те взеха за мезе заради смешните ти коментари.Стегни се малко, гледай си мачовете, пей си "О,Жилиинааа"(или май вие не пеехте това lol ) и спри да се "биеш за пари"(това за мен ти е най-смешното изказване), че ще те обадя на "МВР-то което вижда всичко".
Последна промяна Aramis на 21 Яну 2010, 14:14, променена общо 1 път
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Bartek на 21 Яну 2010, 14:12

Аз му писах на онзи,че е сбъркал рейса,ама ми изтриха мнението,така че ще му гледаме сеира.
--- Cro Cop Team ---
Аватар
Bartek
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Яну 2009, 19:20

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот ultrassLevski на 21 Яну 2010, 14:29

добре нека да съм във филм :).. гл енд хф :)

Редакция: Всички мнения, които не са по темата ще се изтрият утре, ако имате да си доуточнявате нещо може на лични съобщения
ultrassLevski
ultrassLevski
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Яну 2010, 18:34
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот xaxoxixu на 21 Апр 2010, 23:03

Съветът е да не се биеш на улицата, а заключението е че ако го правиш ще си намериш майстора.
Последна промяна xaxoxixu на 16 Мар 2011, 19:43, променена общо 1 път
Или се престрашаваш и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад колисите!
Аватар
xaxoxixu
 
Мнения: 42
Регистриран на: 18 Мар 2010, 16:51
Град: Монтана

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот dimzata на 21 Ное 2010, 22:25

Не твърдя че съм най-голямата мутра (файтър боец ....) ,но за мен безпогрешен си остава - захват за ръцете и лакът в слепоочието (брадичката... въпрос на избор).От там двубоят се определя от злобата в дадения момент. :?
dimzata
dimzata
 
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Ное 2010, 20:56
Град: Burgas

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron