Най-големият сайт за бойни спортове

       

Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот MiguelCotto на 16 Окт 2012, 16:43

capone написа:lol Във всеки форум си има по някой мишок... :roll:
Човеко Мишок lol ако си мишок тук, си мишок и там и мишок ще си навсякъде ;)
Историята разказва а практиката доказва, че в България е най-лесно да изкарват пари и ако ти цъка главата не се налага да живееш с 500 ойро!

п.п Не съм убеден, че ще ме разбереш, но ще пробвам.
Създавай приятелства а не врагове... идеята на форумите е хората да общуват, да разменят идеи а защо не и да си помагат. Конфликтите и дразненето не носи на никого полза а само негативи...

Много добре казано! ;)
MiguelCotto
MiguelCotto
 
Мнения: 13
Регистриран на: 09 Яну 2012, 04:01

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот kuzman на 16 Окт 2012, 17:01

Мишок, Мишок ...
Ако наистина си тренирал силов трибой и бокс (където под "тренирал силов трибой" разбирам наистина тренирал, а не просто правил клек, лег и тяга периодически на по 8 повторения), значи малко или много си като мен, а именно - покъртително флегматичен.
Лични наблюдения - да, в следствие на трибоя имам натрупана сила, здравина и много други подобни фактори. За това си плащам с бързината и когато играя спаринги, доста често съм на поемащата страна. Бокс тренирам за удоволствие и подозирам, че дори и да исках да направя кариера от това - не бих успял.
Имайки предвид това, не бих си и позволил да отправям нападки към бойните изкуства, като каратето, джудото и т.н., поради простата причина, че аз дори не съм майстор на бойния спорт, който тренирам.
Да погледнем теб - дори да си с добри гени и силовия трибой да не ти се е отразил, като на мен, ти явно не си майстор на бокса. Ти дори не си усвоил бойния спорт, който тренираш. От там, на каква база отсичаш другите бойни спортове ?
Ако си видял най-доброто, което твоя спорт може да предложи, влизай в спорове колкото искаш.
В сайта има много хора с доста сериозен опит, като състезатели, че дори и като треньори.
Не започвай с необоснованата агресия към бойни спортове, които просто не ти допатат.
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Mishoka на 16 Окт 2012, 18:48

Капоне:
Изкарваха се някога пари в България, сега е умряло и няма шанс скоро да се оправи. И се правеха наистина голями пари. Сега имам капитал и го сложих в банка, не искам да рискувам повече с бизнес в България.Такъв Мишок съм тука, че ако питаш за мене в Милано ще ти кажа да не се закачаш с мене, след като им врътнах 2-3 хайдушки акции тука.
Кузмане:
Тренирах силов трибой, ама за мене си, а не за състезания. Не виждам смисъл в състезанията и не искам да участвам.
Да от тези вдигания бях станал доста бавен и като отидех пролет на бокс ми трябваха по 3м. да влезна във форма, а на есен пак в залата по щанги и пак същото, накрая спрях да се помпам и минах на упражнения за издръжливост, като само един или два пъти седмично правех : клек, лег и тяга. Така станах ем силен, ем бърз и гъвкав, понеже пък започнах да ходя и на борба.
НБокса го бях усвоил на едно много добро ниво, но не съм се състезавал от дете. Джудото не съм го отхвърлил, но мисля че борбата е по-добра от него.
Да прав си малко съм агресивен към каратето и кунг-футо. Всъщност ме дразни огромната им медийна реклама.
Mishoka
Mishoka
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Окт 2012, 19:11
Град: София - МИлано

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот pirat на 16 Окт 2012, 19:18

Mishoka написа: След като противника падне или започвам да го душа, от което се ужасява или да му нанасям удари по главата.

братчед, само ше та светна, че ако приложиш душене на улицата закона го третира като опит за убийство!

само от любопитство - в залата по борба ли те учиха на удушаващи техники?
Аватар
pirat
 
Мнения: 60
Регистриран на: 22 Яну 2011, 20:08

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Mishoka на 16 Окт 2012, 20:27

pirat написа:
Mishoka написа: След като противника падне или започвам да го душа, от което се ужасява или да му нанасям удари по главата.

братчед, само ше та светна, че ако приложиш душене на улицата закона го третира като опит за убийство!

само от любопитство - в залата по борба ли те учиха на удушаващи техники?

Да прав си, ама в България не пищят, а и душенето трудно се доказва. В залата по борба, научих добър оглавник, ама на улицата душех с една техника, която научих от касетка за бойно самбо.
Просто си слагам лакътя на гушата му и онзи се побърква. Трябва да се отбележи, че на някой опитен това вероятно няма да мине.
Mishoka
Mishoka
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Окт 2012, 19:11
Град: София - МИлано

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот RUSEV на 17 Окт 2012, 11:23

И тука ли дойде бе паразит такъв...


Хаахахах въртял хайдушки акции... имал капитал, слушай бе охранител... хората не разбра ли, че няма как да ги излъжеш... нито си тренирал нещо сериозно, че да даваш оценки, нито пък мнението ти има някаква тежест като цяло...
Айде сега дръпни и една литургия за господа, изпълни си ритуала и се разкарай...
RUSEV
RUSEV
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Фев 2009, 09:55
Град: Brno

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот VAm на 17 Окт 2012, 11:55

Ами тука има хора които не са виждали трениравката му :idea: :idea: :idea:
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Mishoka на 17 Окт 2012, 13:09

RUSEV написа:И тука ли дойде бе паразит такъв...


Хаахахах въртял хайдушки акции... имал капитал, слушай бе охранител... хората не разбра ли, че няма как да ги излъжеш... нито си тренирал нещо сериозно, че да даваш оценки, нито пък мнението ти има някаква тежест като цяло...
Айде сега дръпни и една литургия за господа, изпълни си ритуала и се разкарай...

Ти колко къщи направи бе ? Нито една нали ? Е тогава думата ти не тежи и грам бе !!!
Не те карам да ми вярваш и дали имам капитал или не : е без значение.
Тренирал съм сериозно и бокс и борба , а ти бе ?
Литургиите ги изнася свещеник в църква, а не мирянин, като мене из форумите. Ама то трябва да се чете да се знае, а не да се спами за кеф.
Mishoka
Mishoka
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Окт 2012, 19:11
Град: София - МИлано

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот RUSEV на 17 Окт 2012, 21:30

Mishoka написа:
RUSEV написа:И тука ли дойде бе паразит такъв...


Хаахахах въртял хайдушки акции... имал капитал, слушай бе охранител... хората не разбра ли, че няма как да ги излъжеш... нито си тренирал нещо сериозно, че да даваш оценки, нито пък мнението ти има някаква тежест като цяло...
Айде сега дръпни и една литургия за господа, изпълни си ритуала и се разкарай...

Ти колко къщи направи бе ? Нито една нали ? Е тогава думата ти не тежи и грам бе !!!
Не те карам да ми вярваш и дали имам капитал или не : е без значение.
Тренирал съм сериозно и бокс и борба , а ти бе ?
Литургиите ги изнася свещеник в църква, а не мирянин, като мене из форумите. Ама то трябва да се чете да се знае, а не да се спами за кеф.


Нещо се засегна май, айде стига лъга, че си тренирал.... тренирал си дръжки... видя в един форум термина драгиевата хватка и сега ходиш и разправаш на ляво на дясно простотии, ай не си мисли, че си много печен и хората пасат трева...

ЯСЕН СИ МИ!!! Не впечатляваш никой, айде тука по може някой да ти се върже понеже има един двама в твоя калибар - приказливци, но все пак :) Хората не са толкова глупави и ще им стане ясно що за актьор си...

Я им кажи за господ бе мирянино :D ти си бил много праведен човек, господ отговаря ли на радиостанцията като му докладваш?
RUSEV
RUSEV
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Фев 2009, 09:55
Град: Brno

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Mishoka на 17 Окт 2012, 21:47

Русев ти ме нарече помиярин ама истинският помиярин си ти. Злобата ти е безкрайна. Аз за разлика от тебе съм мъж и съм си поел отговорностите на мъж, а ти си обикновен дегенерат. Повече няма да ти отговарям на просташките провокативни постове.
С кеф бих те пребил на улицата, и после ще опиша случката във форумите.
като те дразня не чети бе келеш завистлив.
Mishoka
Mishoka
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Окт 2012, 19:11
Град: София - МИлано

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron