Най-големият сайт за бойни спортове

       

Реалистична тренировка за уличен бой

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот sn1ckers на 12 Окт 2009, 14:00

Също винг чун се говори че е мн приложимо на улицата придобива се с времето много добра самозащита..а най-добрата самозащита е атаката .. :)
sn1ckers
sn1ckers
 
Мнения: 44
Регистриран на: 10 Юни 2009, 20:28
Град: Варна

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот cecowe на 12 Окт 2009, 19:48

... и съответно да удряш по един път. lol
cecowe
cecowe
 
Мнения: 42
Регистриран на: 10 Окт 2009, 13:30

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот Insensible на 30 Дек 2009, 15:54

Serdjomedin написа:
Знам че в уличен бой е най добре да се оспокоиш след 10тина боя 1в1 в улицата започваш да се контролираш и да си спокоен на 100 процента! ако си спокоиен на улицата 1:0 водиш требва да знаеш възможностите си ако имаш силен удар удряш го в ченето ако нямаш в учите и почваш серии! Тренираш о вас малко прав тупаник и с прави го смазваш!Гарда требва да е вдигнат спорет мен и да си готов за боя!Не е нужди да си боксьор за да можеш да се биеш лично аз съм се бил с доста боксьори и вобще не са кой знае какво повалям ги на земята и ми се молят да ги оставя (и спирам де) ако си борец е други имаш сила имаш бързина знаеш как да поваляш!Срещо борец требва много да внимаваш а боксьорите са лесни научете се да поваляте опонента си на земята и ще го пребиета на бързо!И требва да си смел много,да го одариш първи да го изненадаш и да не спираш докато не ти каже да види срещо какъв се бие за да не тръгне пак да ти скочи после просто требва да му земеш страха!



Има мн верни неща в това.... а и като стана вапрос за боксиор и борец !? Повярвайте ми борецът е много потруден и непредвидим противник от боксиора...макар и да сам тренирал годжу рю ,преди това сам тренирал година и половина борба и просто знам за какво става навапрос !!! ;)
,,Справедливостта без сила е нищо,а силата без спарведливост е насилие"
Аватар
Insensible
 
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Дек 2009, 15:59
Град: Троян

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот Sunrise на 30 Дек 2009, 21:28

Я па тия lol
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот Judista на 30 Дек 2009, 22:05

Добре хора боксиор тръгвате биете се секи прост селянин знае да млати с крошета! Я ми кажете секи ли знае хвърляния и граплинг??? Оня щи набие 2 панчовици, ще стигнеш до него мяташ го и доло кво прави??? Нали е голям бияч :?
Истинският майстор е този, който знае как да си контролира силата, a не как да я използва. ..
Judista
Judista
 
Мнения: 49
Регистриран на: 22 Окт 2009, 20:17
Град: silistra

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот Sunrise на 31 Дек 2009, 11:28

1-во бокса не е млатене на крошета
2-во докато ме хванеш да ме метнеш ша си труден за рисуване
3-то на улицата няма да ти тръгна в стойка и да ти пускам леви...

4-то весело изкарване на всички довечера...
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот Aramis на 31 Дек 2009, 12:32

Тук за пореден път се заформя спор за страйкинг срещу граплинг, а това въобще не е по темата :DD
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот ManqkMashina на 08 Мар 2010, 19:26

Чукове, парчета, бичове в зъбите..
Борците нямат никаква техника да се пазят от удари като са на земята..
при последния спаринг точно с едно про борче се сборих.. метна ми се в краката ниско, свали ме, и до там.. махнах му главата с чукове. Не са учени просто да се пазят от токати.
ManqkMashina
ManqkMashina
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Мар 2010, 14:46
Град: Bourgas

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот nuni на 09 Мар 2010, 14:31

Не мога да ги разбера тия спорове а как според вас се бият хората които не са тренирали нищо всеки които е тренирал някакъв боен спорт достатъчно време има огромно предимство пред нетренирания пияница хулиган каквито са деведдесет процента от уличните бабаити.Сега какво прави побоиникът които не е тренирал нищо тръгва да те сграпчи през кръста и да те хвърли на поясна не или да ти направи джудо подсечка не или да ти изпълни сложен кръгообразен или висок ритник в главата от които може да падне на врат това няма и да си го помисли или да ти направи ключ на лакета или душени категорично не какво ще направи ами наи простото и инстиктивно движени което е заложено у човека в ситуация на бои това е да удря с юмруци а боксът е изкуството което развива това умение наи добре ето защо смятам че за улицата наи ефикасен е бокса а иначе всеки трениращ ако ще да е и фитнес само не би трябвало да има проблем с полупияните хулиганчета.
nuni
nuni
 
Мнения: 13
Регистриран на: 09 Яну 2010, 22:14
Град: Varna

Re: Реалистична тренировка за уличен бой

  0     Мнениеот TheWolf на 09 Мар 2010, 17:19

" Действай бързо , изненадващо и с груба сила " Девиз на ЯНС
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта