Най-големият сайт за бойни спортове

       

След нападение..Самоотбрана?

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: След нападение..Самоотбрана?

  0     Мнениеот VAm на 28 Юни 2014, 12:05

Sunrise написа:Аз когато съм ебал жени във родният ти град ти си пасъл овцете бе цървул. Даже една искаше да се жениме ама много на МИеко говореше, дъртия немаше да ми даде колата и апратамента. Иначе те разбирам ти си един селянин смешник най-хубавото нещо което ти се е случило в живота е интернета.


ППС: ще те помоля да не намесваш другия път роднините ми,да не те изведа на разходка по Аязмото.


Най-хубавото нещо което ми се е случвало в живота е майкати
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: След нападение..Самоотбрана?

  0     Мнениеот Sunrise на 28 Юни 2014, 15:17

mmagringo написа:Sunrise , има едни спрейове брат, викат им "военни". Цената им е около 60-70 лв. тук. Те се продават свободно и са със доста силен екстракт от люти чушки + S25 /слаб нервно-паралитик/. Струята която излиза не е под формата на газов облак, както при обикновените тъпи спрейчета, а течна струя /все едно със спринцовка те пръскат/. Повярвай ми, ако те напръскат с тази говня, няма да станеш 5 минути от земята, а виковете ти ще се разнесат из цял жилищен комплекс. Има и по-силни и доста опасни за около 150 лв. на черно вървят, на лизергинова основа, близки до пепередил бензолатите и диетиламидолизергинатите, но при тях е задължителна употреба на противогаз. Използват ги масово в американското специализирано звено SWAT и израелската жандармерия.

От тези по-опасните мога да намеря, ако някой има желание :) Принципно са забранени, но флакона няма надписи и не може да бъде разпознат.. ;)

И стига сте се карали, предполагам сте големи и умни хора и не е нужно да излизате извън нерви ;)




Може ли да разчиташ напълно на този сппрей? и ако евентуално ти избегнат струята или ти дойдат до топките кво прайме? Евреите и американците го изполват с цел разпръскване на тълпи където има заграждения щитове,екипировка и хора зад гърба. Никой човек неможе да се довери изцяло на оръжие било то и огнестрелно,да не говориме колко хора са бити със тяхните оръжия след като им бъдат отнемани. Като има оръжие нападателя става по концентриран и се губи елемента на изненадата която е решаваща в случая.
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: След нападение..Самоотбрана?

  0     Мнениеот Sunrise на 28 Юни 2014, 15:22

Sunrise написа:
mmagringo написа:Sunrise , има едни спрейове брат, викат им "военни". Цената им е около 60-70 лв. тук. Те се продават свободно и са със доста силен екстракт от люти чушки + S25 /слаб нервно-паралитик/. Струята която излиза не е под формата на газов облак, както при обикновените тъпи спрейчета, а течна струя /все едно със спринцовка те пръскат/. Повярвай ми, ако те напръскат с тази говня, няма да станеш 5 минути от земята, а виковете ти ще се разнесат из цял жилищен комплекс. Има и по-силни и доста опасни за около 150 лв. на черно вървят, на лизергинова основа, близки до пепередил бензолатите и диетиламидолизергинатите, но при тях е задължителна употреба на противогаз. Използват ги масово в американското специализирано звено SWAT и израелската жандармерия.

От тези по-опасните мога да намеря, ако някой има желание :) Принципно са забранени, но флакона няма надписи и не може да бъде разпознат.. ;)

И стига сте се карали, предполагам сте големи и умни хора и не е нужно да излизате извън нерви ;)




Може ли да разчиташ напълно на този сппрей? и ако евентуално ти избегнат струята или ти дойдат до топките кво прайме? Евреите и американците го изполват с цел разпръскване на тълпи където има заграждения щитове,екипировка и хора зад гърба. Никой човек неможе да се довери изцяло на оръжие било то и огнестрелно,да не говориме колко хора са бити със тяхните оръжия след като им бъдат отнемани. Като има оръжие нападателя става по концентриран и се губи елемента на изненадата която е решаваща в случая.


С селянина не се карам, съжалявам го.
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: След нападение..Самоотбрана?

  0     Мнениеот VAm на 28 Юни 2014, 15:44

То и на автомата не може да се разчита 100 процентово

Затова говорим за най-ефикасен начин по принцип,разбира се че има и изключения,за мен една жена,поне повечето жени,не могат да се спрявят с мъж и ако го ударят където и да е ще го разгневят повече,повтарям в повечето случай,затова е най добре за една жена спроед мен е или ако има възможност да избяга или спрей


Освен ако не е майката на sunrize там аз я управям
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: След нападение..Самоотбрана?

  0     Мнениеот Sunrise на 28 Юни 2014, 16:15

VAm написа:То и на автомата не може да се разчита 100 процентово

Затова говорим за най-ефикасен начин по принцип,разбира се че има и изключения,за мен една жена,поне повечето жени,не могат да се спрявят с мъж и ако го ударят където и да е ще го разгневят повече,повтарям в повечето случай,затова е най добре за една жена спроед мен е или ако има възможност да избяга или спрей


Освен ако не е майката на sunrize там аз я управям


Това че съм ебал майка ти в Аязмото и то анално не трябва да те сдухва тя си искаше.
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: След нападение..Самоотбрана?

  0     Мнениеот VAm на 29 Юни 2014, 06:11

Sunrise написа:
VAm написа:То и на автомата не може да се разчита 100 процентово

Затова говорим за най-ефикасен начин по принцип,разбира се че има и изключения,за мен една жена,поне повечето жени,не могат да се спрявят с мъж и ако го ударят където и да е ще го разгневят повече,повтарям в повечето случай,затова е най добре за една жена спроед мен е или ако има възможност да избяга или спрей


Освен ако не е майката на sunrize там аз я управям


Това че съм ебал майка ти в Аязмото и то анално не трябва да те сдухва тя си искаше.



Темата отиде на другаде :roll:
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: След нападение..Самоотбрана?

  0     Мнениеот Misho9873 на 01 Юли 2014, 00:46

Курсове няма да ти помогнат :) продават спрейове за самоотбрана доста ефикасни са ако искаш да спреш противника. :DD :D Но най доброто средство за самозащита си е пищака :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
Misho9873
Misho9873
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Юли 2014, 00:32
Град: Gabrovo

Re: След нападение..Самоотбрана?

  0     Мнениеот Misho9873 на 01 Юли 2014, 03:30

ludvefira написа:Остави ги тези спрейове и тренировки. Аз също не обичам да се разхождам сам през нощта, така, че може да си правим компания най малкото. Ти къде обичаш да се разхождаш всъщност? ;)

auuuuuuuu svalqaaaaaaaaa :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
Misho9873
Misho9873
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Юли 2014, 00:32
Град: Gabrovo

Предишна

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта