Най-големият сайт за бойни спортове

       

Защо ме е страх?

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Защо ме е страх?

  -3     Мнениеот STP97 на 23 Фев 2013, 16:14

Здравейте, преди време имаше един, които нещо ми се подиграваше и той тръгна да ме удря с юмрук, но аз защото знаех някоя друга техника от борба, бокс и ММА го ударих с крак в корема и той падна, след като падна го ударих с юмрук в главата и как не му изкарах окото, не знам.. След което дойде негов приятел да ми се прави на тешкар, той ме удари, но аз го полавих на земята и го ритах и него доста..
Не знам защо ме е страх да удрям, например идва някой и започва да ми се прави на бияч.. В този момент искам да го ударя, но не знам.. Страх ли е, какво е това.. Не казвам, че не знам как да се бия просто не знам какво да направя при такива ситуации..
Идеи как мога да се оправя ?
STP97
STP97
 
Мнения: 11
Регистриран на: 23 Фев 2013, 15:24
Град: Varna

Re: Защо ме е страх?

  3     Мнениеот ludvefira на 23 Фев 2013, 17:13

От мен да знаеш, че не е нормално да ти налитат постоянно. Помисли си, не провокираш ли ти подобно поведение към тебе и знай, че ако ти си в основата на всичко един ден ще те перат много сериозно, защото търсиш ли си боя със сигурност ще го намериш. Това е доказано.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Защо ме е страх?

  1     Мнениеот STP97 на 23 Фев 2013, 19:54

Просто винаги чакам да ме удари противника, но може да има случай когато той е по-силен от мен, и ако ме удари един негов удар може да е фатален за мен :D
Просто когато започне да ме бута и да ме обижда искам да го ударя, но не знам.. Не, че ме е страх, но пък не знам просто.. Имам бързи рефлекси, мощни крака..
STP97
STP97
 
Мнения: 11
Регистриран на: 23 Фев 2013, 15:24
Град: Varna

Re: Защо ме е страх?

  2     Мнениеот KCD2 на 23 Фев 2013, 20:52

STP97 написа:Просто винаги чакам да ме удари противника, но може да има случай когато той е по-силен от мен, и ако ме удари един негов удар може да е фатален за мен :D
Просто когато започне да ме бута и да ме обижда искам да го ударя, но не знам.. Не, че ме е страх, но пък не знам просто.. Имам бързи рефлекси, мощни крака..

И очакваш някой от тук да ти каже защо не удряш пръв? Я излез на въздух малко...
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Защо ме е страх?

  3     Мнениеот Aramis на 23 Фев 2013, 21:38

Аз пък сега ще дойда и ще ви изтрепам всичките. Исках да го знаете.
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Защо ме е страх?

  3     Мнениеот ludvefira на 23 Фев 2013, 22:12

Пазете се от Арамис .... това е молба. Пича освен с шпаги си служи с бърз ум и е адски коварен. Лично съм ставал не веднъж свидетел на кървави драми с негово участие. Спомням си как в последното му участие в групово меле изгуби за миг концентрация и сега е доста след мен в класирането " КЛАСИРАНЕ УФС ИГРА С НАГРАДИ" :DD
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Защо ме е страх?

  0     Мнениеот RIOT88 на 23 Фев 2013, 23:23

Пич в уличния бой най-важното е да имаш сърце и ташаци, а нито едно нито другото се изгражда със спорт. Моя съвет е да тренираш самбо :)
Аватар
RIOT88
 
Мнения: 83
Регистриран на: 22 Окт 2011, 21:14
Град: Sofia

Re: Защо ме е страх?

  0     Мнениеот Aramis на 24 Фев 2013, 00:04

ludvefira написа:Пазете се от Арамис .... това е молба. Пича освен с шпаги си служи с бърз ум и е адски коварен. Лично съм ставал не веднъж свидетел на кървави драми с негово участие. Спомням си как в последното му участие в групово меле изгуби за миг концентрация и сега е доста след мен в класирането " КЛАСИРАНЕ УФС ИГРА С НАГРАДИ" :DD


Значи това за ума и коварството ти спечели бира :DD . А това за класирането я изгуби.
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Защо ме е страх?

  0     Мнениеот drogba333 на 24 Фев 2013, 14:14

Помагаите ако помагате.....
drogba333
drogba333
 
Мнения: 18
Регистриран на: 28 Яну 2011, 22:32
Град: Sandanski

Re: Защо ме е страх?

  2     Мнениеот unearth на 24 Фев 2013, 14:27

Нямаш достатъчно опит,заради това е така.Колкото повече тренираш,толкова по-силно ще ти се иска да го удариш.
unearth
unearth
 
Мнения: 54
Регистриран на: 22 Мар 2009, 12:55
Град: София

Следваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron