Най-големият сайт за бойни спортове

       

Животински бой

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Животински бой

  0     Мнениеот Heat на 25 Яну 2011, 20:51

EDDIX, прав си за много неща. Особено е вярно това за психиката, но само ще допълня, че ако и човека от среща е убеден в уменията си трудно ще бъде респектиран само от поглед. Относно по-освободените спаринги съм съгласен с теб, стига разбира се да си се разбрал със спаринговия си партньор предварително. ;) Поздрави.
Heat
Heat
 
Мнения: 47
Регистриран на: 06 Дек 2010, 14:44
Град: Sofia

Re: Животински бой

  0     Мнениеот ssaa6oo на 26 Яну 2011, 18:07

nerozavar, до война не се стига, защото някой "Болен мозък" е решил така. Например Хитлер започва Втората световна война, защо голяма част от греманските територии са под чуждо влияние. Според теб идиоти ли са хората който са водили Освободителната война? А идиоти ли са тези който искат да върнат неправомено отнетите територии на България (Македония, Беломорска Тракия, Западните покрайнини и Северна Добруджа)?
ssaa6oo
ssaa6oo
 
Мнения: 20
Регистриран на: 14 Авг 2010, 18:57
Град: Sofia

Re: Животински бой

  0     Мнениеот nerozavar на 26 Яну 2011, 18:44

За кои територий говориш? Франция или СССР :). Дори Елзас и Лотарингия въпреки с над 90% немско етническо население също са били част от Франция. Може би само "Полския коридор" може да се счита за територия на Германия. Ти сигурно си мислиш, че Червената армия освобождава България от "мръсните фашисти" :) То все срещу нас има заговори, гадните Велики сили все ни прецакват, аха да победим в някоя война и "НЯКОЙ" ни прецаква. Все едно някой ни е насилил да влизаме в две световни войни.
Айде стига с историческите залитания. Да си говорим за нашите си битки. Дано само да си останат спортни а не с оръжие.
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

Re: Животински бой

  0     Мнениеот ssaa6oo на 26 Яну 2011, 20:32

В двете войни влизаме, за да разрешим "Националния въпрос".
Червената армия далеч не спасява България. Тук никога не е имало фашизъм нито националсоциализъм (нацизъм), за да ни спасява някой. Според мен Хитлер е един от най-оспешните икономисти. Вдигнал е Германия от нищото, постигнал е почти 0% безработица, въвел е първите закони за защита на животните, против тютюнопушенето, направил е много за правата на жените и на работниците. Той е човекът, който "измисля" отпуската. Според мен от такова нещо никой не би трябвало да бъде "спасяван".
Последна промяна ssaa6oo на 26 Яну 2011, 22:12, променена общо 1 път
ssaa6oo
ssaa6oo
 
Мнения: 20
Регистриран на: 14 Авг 2010, 18:57
Град: Sofia

Re: Животински бой

  0     Мнениеот TheWolf на 26 Яну 2011, 21:25

ssaa6oo написа:nerozavar, до война не се стига, защото някой "Болен мозък" е решил така. Например Хитлер започва Втората световна война, защо голяма част от греманските територии са под чуждо влияние. Според теб идиоти ли са хората който са водили Освободителната война? А идиоти ли са тези който искат да върнат неправомено отнетите територии на България (Македония, Беломорска Тракия, Западните покрайнини и Северна Добруджа)?


Уча история и съм учил преди , но причината Адолф Хитлер да започне войната е , че е искал власт над света. Хитлер е бил изключително умен човек , обзет от идеите си и мечтите за един народ , който да населява земята , което вече е малко лудо. Ако прочетете неговата книга - Моята Борба - ще научите много неща за него.
Хитлер сключва съюза със Сталин и си поделят света , защото и двамата са искали едно. Сталин е желаел да продължи мечтата на Ленин , която е била свят на сърпа и чука. Всъщност идеята на комунизма възниква във Франция , но за годината не се сещам и идеята е равенство за всички хора и всеки да има това , което има другият , но човека е алчно същество погледнато реално.
Докато Ленин е бил водач на СССР , съюза е бил в разцвет , но когато Сталин взема властта , той тотално променя идеята и убива разцвета на нацията. Лекари , инженери , архитекти и всякакви все видни професии за времето си и сега , Йосив Сталин е ги е убивал , защото не е искал да има по-умни от него хора. Тогава се появява и афоризма " Прост народ се управлява по-лесно ".
Хитлер е искал да командва света , а бялата върховна арийска раса да е на върха на хранителната верига. Евреите са били водени под номера в лагерите , но циганите не. Били са трепани като животни. Когато фюрера е ходил на лов са пускали цигани и ги е трепел. ( евала ).
За да владееш света и да осъществиш идеята си , трябва да минеш през война. Никой не би си сложил главата под брадвата на палача и да му казват какво да прави. Адолф е знаел това и за това започва война със съседните си държави. Мусолини е бил съгласен с идеята , защото в Италия има арийски корен , както и в България.
Всъщност Ариец не значи северен бял човек , два метра със сини очи .... Ариец значи основоположно население на една страна. Арийския корен на българите е мургав , славяните са бели ...... , а нова България е смесена от двата корена , но това го знаете.

Лекция по история , отплеснах се извинявайте.
История не се учи с дати , а с четене на идеите на личностите и покрай тях събитията.
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

Re: Животински бой

  0     Мнениеот ssaa6oo на 26 Яну 2011, 22:09

За много неща не си прав. Първо, мотива на Хитлер да нападне Полша е фактът, че е имало огромно германско малцинство, което е политически, национално и по всякакъв друг начин дискриминирано и репресирано. Дори има германски въстания в Полша. Това за световното господство е твое мнение. Напълно те оправдавам за него, защото то е насаждано от медии и учебници по цял свят. Второ, договорът между Хитлер и Сталин е за "ненападение", а не за подялба на света. Трето преди около половин година археолози и антрополози доказаха това, което историците не искаха да признаят, поради промитите си от Русия мозъци, а именно, че българската народност е изградена 80% от така наречените "прабългари", а славянския примес в кравта ни е по-малък от 8%. Българите не са се съюзили със славяните, а са ги избили. За това свидетелства липсата на славянски гробове на юг от р. Дунав. Също така опровергаха абсурдното твърдение, че "кой както е минал от тук си е оставил семето". За справка, ако българско момиче е било изнасилено от турчин и в последствие от това е забременяло(по вр. на робството), то се е самубивало или баща й я е убивал. Относно арийската раса - арийски са народите с индо-ирански произход, включително и българите. Това за сините очи и русата коса е измислица на противниците на националсоциалистическя строй.
ssaa6oo
ssaa6oo
 
Мнения: 20
Регистриран на: 14 Авг 2010, 18:57
Град: Sofia

Re: Животински бой

  0     Мнениеот TheWolf на 26 Яну 2011, 23:36

Оле като каза турчин да изнасили българка , а тя да забременее ме разруши. Сега се притеснявам моята приятелка да не забременее , не ми се става баща още , имам мечти и ще ги постигна , но ако се появи някой сперматозоид и почне да ми говори - Тате ............ ще стане кофти.
Нека не превръщаме форума в учебник по история също. Съгласен съм с теб иначе.
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

Re: Животински бой

  0     Мнениеот psycho на 27 Яну 2011, 00:36

Хубава ретроспекция направихте :DD
There are two kinds of people: ones that are trying to build their future and ones that are trying to rebuild their past.
Аватар
psycho
 
Мнения: 169
Регистриран на: 07 Авг 2009, 14:41
Град: София

Re: Животински бой

  0     Мнениеот Skoidats на 27 Яну 2011, 15:57

Heat написа:EDDIX, прав си за много неща. Особено е вярно това за психиката, но само ще допълня, че ако и човека от среща е убеден в уменията си трудно ще бъде респектиран само от поглед. Относно по-освободените спаринги съм съгласен с теб, стига разбира се да си се разбрал със спаринговия си партньор предварително. ;) Поздрави.



Относно спаринг партньорите си е така, играх с един младеж с 20 кила над мен около 100 кг... и на няколко пъти ме удряше в черния дроб и един път ме свали, а бяхме се разбрали спаринга да не е твърд ;)

Иначе, само бой по каската... и така се учи човек.

п.п. извинявам се, че наруших историческата полемика ;)
Skoidats
Skoidats
 
Мнения: 198
Регистриран на: 21 Авг 2008, 16:11
Град: София

Re: Животински бой

  0     Мнениеот nerozavar на 27 Яну 2011, 17:53

Е, това е в категорията "лична история" :)
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

Предишна

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron