Най-големият сайт за бойни спортове

       

Цигари?

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: Цигари?

  0     Мнениеот Judista на 05 Май 2010, 21:57

Всеки организъм различно приема цигарите ;) така че може някой да се задухва друг не но за да разбереш от кои си трябва да пробваш, но не е желатлно lol lol
Истинският майстор е този, който знае как да си контролира силата, a не как да я използва. ..
Judista
Judista
 
Мнения: 49
Регистриран на: 22 Окт 2009, 20:17
Град: silistra

Re: Цигари?

  0     Мнениеот faro на 06 Май 2010, 00:05

Judista написа:Всеки организъм различно приема цигарите ;) така че може някой да се задухва друг не но за да разбереш от кои си трябва да пробваш, но не е желатлно lol lol

Тук си в грешка. Всеки се задУхва, някои бързо други по бавно. Въпрос на време е.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Цигари?

  0     Мнениеот bgpride на 04 Юни 2010, 16:22

Съгласен с горното мнение. Даже това по-бавно да ти подействат е по-лошо според мен, защото в началото си мислиш, че не ти влияят зле и продължаваш до момент, в който вече се превръщат в сериозен проблем
bgpride
bgpride
 
Мнения: 16
Регистриран на: 31 Яну 2010, 18:36
Град: София

Re: Цигари?

  0     Мнениеот street2fighter на 04 Юни 2010, 18:34

наистина рано или късно цигарите ще ти окажат влияние на организма
Смелост не означава да нямаш страх.Да си смел значи да те е страх и да продължиш напред
Аватар
street2fighter
 
Мнения: 100
Регистриран на: 31 Окт 2009, 22:00
Град: burgas

Re: Цигари?

  0     Мнениеот desonnac на 21 Юни 2010, 15:45

И аз пуша, от 2-3 години, от 2 съм на 2-3 кутии на ден и не ми пречи на тренировките, даже повечето хора с които тренирам за издръжливост се изморяват преди мен.
Против съм цигарите- освен че са вредни на мен ми пречат за вдигане на килограми.
"Remember- enemy is idiot and you are russian!"- Sergeant from SpecNaz, GRU
Аватар
desonnac
 
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Окт 2009, 21:50
Град: Sofia

Re: Цигари?

  0     Мнениеот Ангел на 22 Юни 2010, 04:21

Пушенето е един много тъп келешлък от който никои няма никакава полза.Това са пални глупости дет "на мен не ми вреди".Просто цялата работа е - вижте ме какав мъж смс. Много спортисти след като спрат го удрят на пушене ,ядене и пиене и след няколко години заприличват на развалини.През 2006 година бях в един софийски хотел кадето беше на лагер националния отбор по вдигане на тежести , всичките пушеха в барчето , голяма работа , голямо чудо , много сме силни и с пушене.
Иначе Величко Чолаков наистина беше огромен , незнам какво бойно изкуство би ти помогнало срещу него. :D
Ангел
Ангел
 
Мнения: 16
Регистриран на: 04 Апр 2010, 18:16
Град: Пловдив

Re: Цигари?

  0     Мнениеот Zlutuss на 23 Юни 2010, 13:47

Пушете,пушете...
"Тържеството на разума се състои в това да живее в мир с онези,които нямат разум"
Zlutuss
Zlutuss
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юни 2010, 11:02

Re: Цигари?

  0     Мнениеот lucky7o на 07 Мар 2011, 14:00

Пречат и то много, във фитнес залата нямам особенни проблеми, но при тренировка (мма) оставам значително бързо без никакъв въздух, имам чувство, че всеки момент ще си изповръщам вътрешностите.Става ми лошо и кажи речи съм почти пропаднал :roll:
lucky7o
lucky7o
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Дек 2009, 18:38
Град: София

Re: Цигари?

  0     Мнениеот TheWolf на 07 Мар 2011, 15:10

Въпроса ти е реторичен , изобщо защо искаш отговор ?

Цигарите разрушават белите дробове от вътре като ги запушват докато не се появи РАК.
Рака на белия дроб го превръща в огризка от ябълка за мен е най-точното определение. Дядо ми , мир на духът му , почина буквално без бели дробове. Докато в белия дроб на човека има място , колкото върха на игра , което да не е запушено или разрушено , човека няма да умре от цигари , това е доказано , но ще се мъчи , ще диша тежко , ще се прояви магарешката кашлица , дори ще стане ежедневна , редовна и ще ви познават по това :D
Хората , които пушат нека да вземат една ябълка и в нея да видят белия си дроб , когато си отхапят , това се случва и с тях докато не се превърнат в една огризка , която не става за нищо.
При спортистите , дето си мислят , че като пушат и тренират нищо не става са в огромна , дори фатална грешка. Тяхната тренировка възстановява малка част от запушения бял дроб , а след няколко тренировки може и изобщо да не даде отражение , че ти имало нещо и да сте като руски танкове Т-90.
Обаче цигарата разрушава повече отколкото спорта може да възстанови , ако пушите и тренирате ще настъпи един момент когато просто няма да можете да тренирате , въпреки че предния ден сте унижили треньора по издръжливост.

При плувците нещата стоят по друг начин. Те имат по-широк бял дроб , следователно повече време в аванс докато станат огризка от ябълка.

Ако има хора , които пушат трева тук , желателно е да знаете , че тревата не е полезна. НЯМА полезна трева. Тревата атакува мозъчните клетки в мозъка и на първо време убива мъртвите клетки , а когато те свършат следват здравите , а тогава започваш да затъпяваш и в някой оркестър може да те ползват като тъпан.
Има трева , която се дава на раково болните в последния стадий , който е фатален за човека. Дават им се за да облекчат болките им , но това не значи , че ще възкръснат и ще са танкове.
Има лабораторна трева , която не се гледа в къщи на лампа и не и се слагат продукти от магазина за цветя. Отглежда се по специален начин и именно тя се дава на болните хора. Тя също е вредна , но няма как да си я намериш в България.
Отглежда се в страни като Великобритания и Холандия , но там не я раздават като хляб. В Холандия да , но хората са прочели малко повече и знаят , че си има доза за тази тревичка и не бива да се прекалява.

Който не е съгласен с мен да се запише да следва медицина.
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

Re: Цигари?

  0     Мнениеот Haker4o на 07 Мар 2011, 15:20

faro написа:Ето един доста известен начин за, които съм сигорен, че сте чували за него: взимате една кибритена или клечка за зъби и я лапате. Обикновенно хората свикват да имат нещо в устата (които за каквото си мисли ;D) Дано съм помогнал.



СигОрен ли си ? :)
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron