Най-големият сайт за бойни спортове

       

Хранителен режим

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Хранителен режим

  0     Мнениеот TheoPrince на 02 Юли 2012, 16:29

Някакви съвети за хранителен режим може ли да ми дадете? Целта ми е да кача кг, тренирам всяка сутрин лека атлетика а след обяд ги сменям 1 ден фитнес 1 ден кик бокс.

п.с. май обърках раздела хаха, админа може да премести темата.
TheoPrince
TheoPrince
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:43
Град: pld

Re: хрантиелен режим

  0     Мнениеот Ilinden на 02 Юли 2012, 17:49

Тренираш лека атлетика,кик бокс и фитнес,а си написал ММА ? :D . Приятел,с лека атлетика и кик бокс ще качиш бая трудно килограми...
Аватар
Ilinden
 
Мнения: 119
Регистриран на: 18 Мар 2012, 11:36
Град: София

Re: хрантиелен режим

  0     Мнениеот TheoPrince на 02 Юли 2012, 18:32

еми лятото съм в моя град и тук има кик бокс хаха, иначе и аз мисля че трудно ще кача ама поне тр си направя някаква диета, че за момента не хапвам здравословно.
TheoPrince
TheoPrince
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:43
Град: pld

Re: Хранителен режим

  0     Мнениеот internationalwarrior на 02 Юли 2012, 19:46

http://crossfitimpulse.com/the-zone-diet-explained-edited
Pain is temporary, PRIDE is FOREVER !!!
internationalwarrior
internationalwarrior
 
Мнения: 225
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:31
Град: Sofia

Re: Хранителен режим

  0     Мнениеот rck8888 на 02 Юли 2012, 21:06

Наистина с кик бокса комбиниран с лека атлетика трудно ще качваш килограми. Но за да ти се получи е добре да повишиш съдържанието на белтък(протеин) в храната. Него си го набавяш от месо, яйца, млечни продукти. Важно е да хапваш скоро след тренировките, за да можеш да се възстановяваш максимално ефективно. А тогава можеш да включиш и лесно усвояеми въглехидрати, които да ти дадат енергия.
rck8888
rck8888
 
Мнения: 166
Регистриран на: 23 Яну 2012, 20:48

Re: Хранителен режим

  0     Мнениеот TheoPrince на 02 Юли 2012, 21:55

благодаря за съветите и за линка :)
TheoPrince
TheoPrince
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:43
Град: pld

Re: Хранителен режим

  0     Мнениеот vokata на 05 Юли 2012, 23:04

земи си някое протеинче ако неси фен .. яж плодове зеленчуци и много кисело мляко ама внимаваи дане станат мазнини трябва да тренкааш постояно след сяка трен или преди трен яж по 1-2 кофички конуш син :))
vokata
vokata
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Юни 2012, 21:06
Град: haskovo

Re: Хранителен режим

  0     Мнениеот capone на 12 Окт 2012, 18:02

vokata написа:земи си някое протеинче ако неси фен .. яж плодове зеленчуци и много кисело мляко ама внимаваи дане станат мазнини трябва да тренкааш постояно след сяка трен или преди трен яж по 1-2 кофички конуш син :))


vokata :D Млякото наистина Ви е хубаво и истинско! Но се продава само в Хасковския регион lol син, зелен нема как хаххх lol

TheoPrince Има начин, но при теб ще е трудно... все още хормоните ти не работят за теб, малък си и с времето нещата ще се обърнат в твоя полза... Трудно ще качиш, много спорт има при теб и гориш много калории lol
Подкрепям мнението, че ти трябват протеини, но не чисти а такива с въглехидрати
второто понеже си малък :roll: тестостерона се хаби в много направления разбираш ме хахх lol

Трябва да взимаш умерено - сега някой ще се разсмее но съм сериозен - "Трибестан" търговското наименование на билката Tribullus Terrestis
Tribullus Terrestis - Стимулира и повишава нивата на тестостерона съответно стимулира растежа, приема се вечер преди лягане и добавяме много сън за възстановяване!
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Аватар
capone
 
Мнения: 29
Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:02
Град: София


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron