Най-големият сайт за бойни спортове

       

Бокс и Хранителни Добавки

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Бокс и Хранителни Добавки

  0     Мнениеот Niksan92 на 05 Апр 2010, 13:54

Здравеите какви добавки ми препоръчвате да използвам след като тренирам бокс креатина знам че не е хубав за бокса щото задържа вода и има риск да се контузя изполвам протеини и геинери но пак не мога да кача килограми а играя тежка категория 91+ а ся съм 88-89 кг ... даите ми някакъв съвет какво да пробвам
Niksan92
Niksan92
 
Мнения: 7
Регистриран на: 16 Фев 2010, 22:19
Град: Rousse

Re: Бокс и Хранителни Добавки

  0     Мнениеот Sunrise на 05 Апр 2010, 13:58

аз вземам No explode наистина е повечко кинти но си струва 8)
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Бокс и Хранителни Добавки

  0     Мнениеот spanky на 05 Апр 2010, 13:59

Не можеш да качиш маса от бокс и добавки. Трябват ти тренировки във фитнеса за маса с малки повторения с големи тежести. Протеин е напълно достатъчно като добавка но трябва да ядеш се храниш много добре. Колко пъти на седмицата тренираш бокс?
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Бокс и Хранителни Добавки

  0     Мнениеот EDDIX на 05 Апр 2010, 16:36

Креатин.Определено Креатин.Направо се влюбих в тази добавка.И аз съм тежък 94кг и искам да сваля малко или поне да седя на тези Кг.Тренирам бокс и кикбокс чат пат + фитнес в университета
Съвсем случаино 1 френд беше зел повечко креатин и ми продаде полвината.До тогава бях зимал главно протеини от него много се надувах и ми падаше бързината,оспбено на правите.
След 1вата седмица започнах да седя по 2, 2 и полвина на фитнес (50% кардио).
А в бокса направо избухнах от енергия.Мога да тренирам по 5 пъти седмично по 2 часа без проблем.Хубаво е месец силни тренировки ,после 2 послаби и така.
Но "Креатина" е най-добрата хранителна добавка за бойните спортове.
Аватар
EDDIX
 
Мнения: 222
Регистриран на: 06 Авг 2008, 23:15

Re: Бокс и Хранителни Добавки

  0     Мнениеот azazel на 05 Апр 2010, 22:33

no xplode преди тренировка и cell mass след за мене една от най добри те комбинации. :))
azazel
azazel
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Юли 2009, 05:53
Град: Burgas

Re: Бокс и Хранителни Добавки

  0     Мнениеот Niksan92 на 05 Апр 2010, 23:54

5 пъти седмично тренирам бокс и хапвам 5 пъти на ден ама големи порции :twisted: и се състезавам в категория 91+ ама ся сам доста отдолу тряа ми да кача 4-5 кг
Niksan92
Niksan92
 
Мнения: 7
Регистриран на: 16 Фев 2010, 22:19
Град: Rousse

Re: Бокс и Хранителни Добавки

  0     Мнениеот spanky на 06 Апр 2010, 10:25

Пет пъти бокс в седмицата е прекалено много за период на качване на маса. Сам можеш да изчисиш колко калории изразходваш на тези тренировки дневно и дали си ги набавяш освен тях и допълнителните, които са нужни за качването, от храната която ядеш. Може и нещо в диетата да е..... не са важни порциите, а какво ядеш. Аз бих включил още две хранения. Протеин четири пъти дневно и задължително преди след тренировка. Вечер бавен протеин преди лягане взимай. Ако състезанието ти е скоро може да пробваш и някоя по-сериозна добавка за качване.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron