Най-големият сайт за бойни спортове

       

бойни изкуства -съвет

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Re: бойни изкуства -съвет

  0     Мнениеот Sunrise на 30 Май 2010, 12:12

ти внимавай как ми говориш пикльо колкото и да ти се иска да си софиянец бащати е селяк и не важиш.... друго си е да говориме на меко чуйек lol

запознах с едно момче зелен колан по Таекуон-до нямам на идея как са степените там... и ми разви теория колко "добро" било Таекуон-дото предложих му да играем спаринг той разбира се беше навит... като аз никога не съм учил крака но малко или много нмога да ритам... взех 2 чифта ръкавици от нас и се почнахме скача ми там въртесе игра балет некъв...само го изчаках да се умори и му направих лев десен и от нослето потече кръв.... при кето той се отказа и така...И съм чувал от приятели при улични сбивания как таекуондисти са омитали прахта по тротоарите...

Аз мойто момче съдя по реални ситуации не гледам ютюб и чък норис сеш се тънката разлика между интернета и реалния живот като 95% от пишещите тука дето пребиват дилъри и сутеньори... а приказката е "когато невдяваш по-добре да не разсъждаваш" Лек ден ти желая :)

Редакция:
Официално си предупреден!
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: бойни изкуства -съвет

  0     Мнениеот Фаворит на 30 Май 2010, 18:31

Пич и аз съм чувал много работи от мои приятели, ама до колко са истина не знам. Та за този, с който си се запознал е начинаещ и сигурно не е някакъв кой знае какъв ''боец'' . Мога да ти кажа, че тренирам таекуондо откакто се помня и много ми е помагало във всякакви ситуации. Изобщо какви глупости ми говориш, че било ''балет'' . Я се осъзнай малко .
Велик е не онзи, който никога не пада, а този, който винаги се изправя.
Фаворит
Фаворит
 
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Май 2010, 11:31
Град: Пловдив

Re: бойни изкуства -съвет

  0     Мнениеот psypilot на 30 Май 2010, 21:10

Sunrise, дай като не става Таекуондото (за КРАКА) да ходи да играе футбол? :)
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас

Re: бойни изкуства -съвет

  0     Мнениеот Sunrise на 30 Май 2010, 21:27

^
еми ти нали с крака на футболист lol


Иначе наистина остро се изказах...всяко едно бойно изкуство си е само за себе си и щом го има през годините и се практикува и гледа по цял свят си струва... Таекуонди си Таекуондо имало го е и ще го има ;) важното е да тренирате и да ви е приятно поздрави 8)
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: бойни изкуства -съвет

  0     Мнениеот fire86 на 17 Юни 2010, 22:35

Най добре ги комбинирай, ако имаш финансовата възможност за това. Тренирай си бокс и се запиши и на нещо друго. А според мен е най добре, като искаш нещо с крака да запишеш Кик бокс или Муай тай.
Последна промяна fire86 на 27 Дек 2010, 22:40, променена общо 4 пъти
fire86
fire86
 
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Май 2010, 01:09
Град: София

Re: бойни изкуства -съвет

  0     Мнениеот theaxemurder1997 на 17 Юни 2010, 23:05

Според мен продължи да тренираш бокс и се запиши на нещо като тай бокс щом искаш нещо с крака и така ще имаш добри удари с ръце и добри кикове




i fight for my self and i fight because i love to fight
theaxemurder1997
theaxemurder1997
 
Мнения: 55
Регистриран на: 06 Фев 2010, 22:47
Град: Sofia,Bulgaria

Re: бойни изкуства -съвет

  0     Мнениеот TheWolf на 18 Юни 2010, 00:45

Искаш нещо с крака ? Запиши се модерен балет. :) Капоейра , корейски спортни танци (таекуондо) Карате Защо ти е съвет изобщо ти собствено мислене нямаш ли си бе човек :D
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

Предишна

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта