Най-големият сайт за бойни спортове

       

Тръпката... :)

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Re: Тръпката... :)

  0     Мнениеот kr1sh0 на 10 Окт 2011, 18:46

racko1 написа:Хаха такива многознайковци, особено от женски пол, колкото щеш.. Били сме тъпаци за дето се блъскаме по кухите тикви.. Те си мислят, че боксът и другите бойни спортове, са като уличен бой и че тия, които ги практикуват са едвали не комплексари без никакво сиво вещество. Мани ги какво приказват.. Само човек, който е прст, ограничен или не на вътре с бойните спортове може да говори такива небивалици. Всички знаем, че това е нещо много повече от спорт. Не е като футбола и другите спортове. Това е нещо уникално и неуписуемо. А за удоволстието и адреналина от тренировките, спарингите и мачовете, да не говорим! Това е изкуство ! :P Пък и изграждат личността в човека и го правят силен, не само физически, но и психически.


Дам.. Специалисти всякакви. За тях това е просто бой, кръв и агресия. За нас това е спорт, техника, бързина, издържливост, рефлекси и т.н. Вече толкова време тренирам, а всеки път желанието ми е като на първата тренировка огромно.. Просто човек се дисциплинира, учи се на самоконтрол, а и си е полезно да можеш да си ползваш тялото във всякаква ситуация.
Тръпката я има винаги, без значение слаб или добър е противника, важното да се надъхваш сам и желание да има..
Аватар
kr1sh0
 
Мнения: 25
Регистриран на: 16 Юни 2009, 14:07
Град: Sofia

Re: Тръпката... :)

  0     Мнениеот va4kata на 10 Окт 2011, 21:25

Оф момчета в неделя носихме мебели и днеска ми беше много убито даже праих спаринг с един ама по-слаб от мен и аз му седя на гард щот нямам сила да го ударя само в гарда ме биеше оня ,,умник,, е даже ме нацели няколко пъти ама не е тва въпроса ами тва че нямах сила :( :( :( :( :( :( а желание много ама....
ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И БЛАГОДАРЯ ,ЧЕ НЕ МИ ОПЛЮХТЕ ТЕМАТА lol
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Re: Тръпката... :)

  0     Мнениеот racko1 на 10 Окт 2011, 23:12

va4kata написа:Оф момчета в неделя носихме мебели и днеска ми беше много убито даже праих спаринг с един ама по-слаб от мен и аз му седя на гард щот нямам сила да го ударя само в гарда ме биеше оня ,,умник,, е даже ме нацели няколко пъти ама не е тва въпроса ами тва че нямах сила :( :( :( :( :( :( а желание много ама....
ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И БЛАГОДАРЯ ,ЧЕ НЕ МИ ОПЛЮХТЕ ТЕМАТА lol

Най-важно е човек да има желание :) няма ли желание нищо не става.. Ама то това е във всичко де ;)
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: Тръпката... :)

  0     Мнениеот JonJones на 16 Дек 2011, 04:59

велико е
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Предишна

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron