Най-големият сайт за бойни спортове

       

НАСОКИ

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

НАСОКИ

  0     Мнениеот va4kata на 14 Юни 2011, 23:40

Ами хора знам,че форумът е пълен с глупави теми надявам се,че тази няма да ви подразни.Първо какви насоки можете да ми дадете защото меко казано съм решил да се отдам на този спорт и съм решен да се подготвя от по-рано за състезания и чудя се от кога най-рано мога да очаквам да тръгна по състезания и там какви категории са като килограми?Благодаря предварително ;)
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Re: НАСОКИ

  0     Мнениеот oho на 14 Юни 2011, 23:52

Тренирай правилно, възстановявай се правилно и когато сам го усетиш можеш да се пуснеш по състезания. Има много аматьорски турнири, в които можеш да свериш нивото си веднага щом се почувстваш подготвен и треньора ти потвърди това.

Прави спаринги с различни хора от различни клубове на твоето и по-високо ниво и сам ще разбереш дали има смисъл да се пускаш.

Категориите в аматьорските турнири са под 60 кг; под 66 кг; под 72 кг; под 78 кг; под 84 кг; под 90 кг; под 96 кг и над 96 кг.

Всичко това, при малко повече желание от твоя страна, можеше да го намериш във форума и сайта, а не мисля че ще си напълно отдаден в тренировките си, след като очакваш и най-основната информация на готово.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София


Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта