Най-големият сайт за бойни спортове

       

БИ за мен

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Re: БИ за мен

  0     Мнениеот granik на 12 Юни 2011, 20:58

Детето иска да тренира, пък вие го направихте на две стотинки. Явно от скоро химичните процеси в тялото му са започнали, хормоните са се разбушували , т.е. момчето почва да става мъж и иска да е силен и респектиращ :DD . Е това е естествения ход на нещата и майката природа го е решила, още преди момчето да си го е помислило. Трябва да го поощрим да спортува ,а не да се друса с наркотици в задимените кръчми, защото като поостареем ще трябва да разчитаме на такива като него да се погрижат за нас. ;)
Та по темата, при твоя ръст и килограми забрави за борба, джудо, самбо или мма. Ще имаш преимство в бокса, Таекуон-до или карате.
granik
granik
 
Мнения: 157
Регистриран на: 12 Окт 2010, 00:57
Град: Варна

Re: БИ за мен

  0     Мнениеот va4kata на 12 Юни 2011, 21:40

LAZAROV,четох внимателно това ,което пишеш и не мога да разбера кое те дразни повече:факта,че ,,днешната младеж,, няма собствено мнение или факта ,че ние сме млади а ти не?!Винаги са ми казвали,че е по-добре да чуеш съвет отколкото да си чупиш главата сам.
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Re: БИ за мен

  0     Мнениеот Strikeforce на 12 Юни 2011, 22:03

Според вас като кажете на някого колко тежите и колко сте високи или колко ви е дълга косата той веднага ще прецени за какъв боен спорт сте?!?Ако си 1,85 м и 78 кг това ще ти помогне да усвоиш нещата по-бързо отколкото ако си 1,78 м и 72 кг?!?

П.П ако си с кафяви очи не ставаш за муай тай!
За да станеш шампион, бий се още един рунд.
Аватар
Strikeforce
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Юни 2011, 19:13
Град: Пловдив

Re: БИ за мен

  0     Мнениеот Smexuran на 13 Юни 2011, 00:24

Aramis написа:
Пич, не е до даването на тема. И аз и другите сме пускали теми във форума, къде по-успешни с много коментари, къде не толкова. Виждам, че си се регистрирал оня ден. Аз следя и пиша в тоя форум две години, че и повече и не мога да не забележа, че напоследък се напълни с глупости.
Много от сериозните хора тук спряха да пишат(alexelguapo, katana, Nord, MIKEMARU и т.н.).
Тук се напълни със "нинджи" които искат съвети как да избият колкото може повече хора.
Не те визирам теб в случая. И аз съм бил малък и аз съм питал и съм се интересувал. Обаче преди да се зададе въпроса е хубаво да се поразтърси малко човек и да види дали няма такава тема.
Теми от рода "какво да тренирам" има много във форума и вместо там да си задавате въпросите вие пускате нови за едно и също питане.
Съвета ми е да прочетете нещата във форума и ако не намерите отговор на вашия въпрос тогава да питате, ще ви се отговори с удоволствие.


+1
Smexuran
Smexuran
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2010, 22:49
Град: Ботевград

Предишна

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта