Най-големият сайт за бойни спортове

       

Айкидо?

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Re: Айкидо?

  0     Мнениеот SeiJitsu на 31 Яну 2011, 20:04

Wolf318(моя грешка)
"I don't fear the man who has practiced 10 000 kicks once...I fear the man who has practiced One kick-10 000 times!" -Bruce Lee
SeiJitsu
SeiJitsu
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Ное 2010, 13:29
Град: London,UK

Re: Айкидо?

  0     Мнениеот Wolf318 на 31 Яну 2011, 22:50

SeiJitsu написа:TheWolf,Извън България,повечето школи предлагат по няколко БИ...например LondonShootFighters предлагат,БДД,Муай Тай,Карате,Джудо,Субмисшън.Ако тренираш там 2 години и после отидеш нашример в 'Shaolin Temple UK' там пък има СанДа,Ушу и Винг Чун,ако и там тренираш 2 години,за общо 4 години си тренирал 8 Бойни Изкуства.Не съм казал че съм специалист и за това така излизе.Просто се образовай малко и се научи да четеш :?



Точно, защото съм образован и точно защото мога да чета ти казах онова... аз не съм ти искал обяснения, но гузен негоден бяга. Ти хубаво четеш в сайтовете им какво пише, но надали си стъпвал в зала. Имаш години опит в бойните изкуства, а се изразяваш като първокласник, гледал филмите на Стивън Сегал... Много странно, занимавал си се с толкова бойни изкуства а си нямаш и представа от айкидо? Ако наистина имаш опита, за който твърдиш, сам щеше да знаеш, че е най-добре да отидеш в залата. Въобще съм доста далеч от мисълта, че знаеш толкова неща, които широката маса хора знае, а не знаеш що е айкидо... и да, занимавах се до скоро и с айкидо... освен няколко добри ключа и предвижвания няма какво толкова да предложи. Наистина говориш като първокласник, аз като човек занимаващ се с психология твърдя, че си измислен анимационен герой... може реалността да е друга, но ти си знаеш, факт е начина, по който говориш :)
Аватар
Wolf318
 
Мнения: 71
Регистриран на: 19 Авг 2009, 14:10
Град: Бяла, Русе

Re: Айкидо?

  0     Мнениеот SeiJitsu на 01 Фев 2011, 00:43

Тези който знаят-отгорарят,тези който незнаят-не отговарят и тези който са глупави-се правят на интересни...някой беше написал нещо подобно ;) Питах въпрос,получих отговор...Хубаво,че се занимаваш с психология,аз също и ще ти кажа, че за да ми отговаряш с такива остри-непровокирани критики значи си се почувствал доста уязвим, а за да се почустваш уязвим от 'измислен анимционен герой' значи си представи що за боец си ти.
"I don't fear the man who has practiced 10 000 kicks once...I fear the man who has practiced One kick-10 000 times!" -Bruce Lee
SeiJitsu
SeiJitsu
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Ное 2010, 13:29
Град: London,UK

Re: Айкидо?

  0     Мнениеот Wolf318 на 01 Фев 2011, 14:34

Аз не видях някъде да те критикувам... дори и ти отговорих на въпроса... :) но пак ти казвам, гузен негоден бяга :) Що за боец съм... млад ;)
Аватар
Wolf318
 
Мнения: 71
Регистриран на: 19 Авг 2009, 14:10
Град: Бяла, Русе

Re: Айкидо?

  0     Мнениеот Sunrise на 01 Фев 2011, 16:14

Що не се видите да направите един спаринг?
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Айкидо?

  0     Мнениеот xaxoxixu на 01 Фев 2011, 16:33

Sunrise написа:Що не се видите да направите един спаринг?

Аз съм за...ВОЛФ C18!!!!!!
Или се престрашаваш и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад колисите!
Аватар
xaxoxixu
 
Мнения: 42
Регистриран на: 18 Мар 2010, 16:51
Град: Монтана

Re: Айкидо?

  0     Мнениеот m1sh0m3ss1 на 01 Фев 2011, 17:06

Абе хора,защо не спрете да пишете в темата?Сега почнаха и залози :Д.Предлагам темата да се спре излишно спамите!
Да бъдеш милостив и добър не е белег на слабост и отчаяние, а проява на сила и решителност.
Аватар
m1sh0m3ss1
 
Мнения: 133
Регистриран на: 21 Фев 2010, 13:19

Re: Айкидо?

  0     Мнениеот SeiJitsu на 01 Фев 2011, 18:21

Ами вижте, аз задодох елементарен въпрос...Човека реши да си излее комплексите и почна да ме напада с разни простотий,които той няма как да докаже понеже не се познаваме и няма как да ме съди от 1 коментар.
Аз не съм казал че съм специалист или световен шампион просто Бойните Изкуства са моето нещо(така да го наречем) и на вески 2 години сменям бойния стил.Незнайно защо на Wolf318 това не му хареса.Аз лично немога да си обесня как...а ако трябва да се сравняваме с поговорки, за него се отняся 'Кръдеца вика:Хванете крадеца!'
Щом незнае нищо за Бойните Изкуства и решава да отклони темата и да ме нарече лъжец вместо като цивилизовани хора да говорим за БИ,значи мястото му не е в този Форум.
Ако някой ден се срещнем няма проблем да направим един спаринг-с удоволствие,аз съм боец а не страхливец,и за това няма да подвия опашката и да изчезна,така че ако някой ден се срещнем аз ще бъда готов.
Ако сега на всичките ви се е сторил началния ми коментар-арогантен,то извинявам се,но е абсурд да откажа че съм тренирал 3-4 БИ...просто е жалко да обеждавам тесногръди хора в неща които те просто немогат да успорват. ;)
"I don't fear the man who has practiced 10 000 kicks once...I fear the man who has practiced One kick-10 000 times!" -Bruce Lee
SeiJitsu
SeiJitsu
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Ное 2010, 13:29
Град: London,UK

Предишна

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron