Най-големият сайт за бойни спортове

       

Джудист-олимпиец предизвиква Fedor

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Джудист-олимпиец предизвиква Fedor

  0     Мнениеот oho на 23 Авг 2008, 14:51

В Beijing, China, след като спечели златния си медал в свръхтежката категория по джудо японеца Satoshi Ishii каза, че иска да излезе срещу руската звезда Fedro Emelianenko, който е добре познат на публиката там, от турнира Pride.

Ishii, който е на 21 години, не е излизал в срещи по MMA. По традиция в Японие MMA срещите около Нова година са сензационни и е възможно да се организира такава среща според мен. Ако стане японците ще полудеят :) А е и предизвикателство за Fedor да излезе срещу олимпийски шампион...
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Джудист-олимпиец предизвиква Fedor

  0     Мнениеот Rado на 24 Авг 2008, 11:06

Не съм гледал този джудист, но съм сигурен, че няма да има никакъв шанс срещу най-добрия боец на планетата. Освен това няма опит. Ще търси отчаяно клинча, за да се спаси от тежките удари на Федор, а всички видяхме на какво е способен срещу Силвиа. Единстеният шанс за победа на Satoshi Ishii е ако двубоя се състои по правилата на джудо (и пак не съм сигурен,че ще победи).
Rado
Rado
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2008, 09:39

Re: Джудист-олимпиец предизвиква Fedor

  0     Мнениеот spanky на 24 Авг 2008, 11:35

Убеден съм че след толкова тренировки по джудо колкото са нужни за подготовка за олимпиада японеца е забравил какво е да получава удари с ръце и крака... а Фьодор много добре знае как да ги пласира и въпреки това ще ми е интересно да ги видя един срещу друг, просто защото ще се радвам Фьодор да направи още едно завоевание и то какво.....
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Джудист-олимпиец предизвиква Fedor

  0     Мнениеот bodyMORj на 24 Авг 2008, 19:53

Често се среща провалил се джудист или боксьор или какъвто и да е боен спорт да е по-добър в ММА от олимпийски или световен шампион в бойната дисциплина... Момчето има право да опитам защо не. Всеки иска да се бие с най-добрите, ако иска да се докаже и утвърди.
Аватар
bodyMORj
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Юли 2008, 00:10

Re: Джудист-олимпиец предизвиква Fedor

  0     Мнениеот leBanner на 09 Сеп 2008, 23:36

Всеки има право но нека първо се докаже!
Човека просто търси сензация и лесна слава според мен :)
leBanner
leBanner
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Сеп 2008, 00:30
Град: Varna

Re: Джудист-олимпиец предизвиква Fedor

  0     Мнениеот шамари на 13 Сеп 2008, 06:08

Въпросния Ишии съм го виждал какво представлява на земя, освен това никога не е тренирал удари, та ако Федята реши да направи малко пара по Нова Година, най-вероятно ше си подобри досегашните рекорди по кратки срещи...
Ишии е талантлив джудист, но е и прост младеж :DD
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко


Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron