Най-големият сайт за бойни спортове

       

Прогнози за предстоящите срещи

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  1     Мнениеот Карелин на 12 Дек 2015, 20:49

Победи за Ромеро и Алдо с нокаут, и за Рокхолд с ключ.
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  1     Мнениеот Gabriel4o на 12 Дек 2015, 22:02

Алдо
Уайдмън
Ромеро
(Пчеличката) Мая
Макс Холоуей
Аватар
Gabriel4o
 
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Яну 2015, 02:10

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  1     Мнениеот doktora70 на 12 Дек 2015, 23:09

А Мах Холуей защо изобщо го прогнозирате? Той е с 1,08 коефициент - абсолютен фаворит, единствения начин да загуби е ако получи инфаркт, даже и тогава пак не е сигурно!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  1     Мнениеот GegardMousasi на 12 Дек 2015, 23:34

Не е точно така, другия пич има много тежки ръце, всяка втора среща му завършва с ко/тко, но все пак и той ще е без IV

Освен това коеф много пъти заблуждават : )
Аватар
GegardMousasi
 
Мнения: 11
Регистриран на: 26 Яну 2015, 15:17

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  1     Мнениеот DeadFox на 13 Дек 2015, 00:37

Aldo
Rockhold
Romero
Nelson
Аватар
DeadFox
 
Мнения: 20
Регистриран на: 31 Авг 2011, 17:42

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  2     Мнениеот Style59 на 13 Дек 2015, 00:39

Алдо
Люк
РДА
Тж
ЖДС
Бен
Антъни
Ромеро
Мая
Тони
Майкал
Мендес(въпреки че едгар го би)
Джури
Аватар
Style59
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Ное 2015, 05:17
Град: Ruse

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  6     Мнениеот Seaboy на 13 Дек 2015, 01:59

Хайде и от мен предположения, не прогнози щото за да е прогноза трябва да е базирана на нещо, а тук нещата са ми доста мъгла. Точно и това прави месеца интересен.

Първо малко бокс.
Днес:
За жалост прогноза 1 ми се сбъдна и Roy Jones бе кофти КО.
След час е Антъни Джошуа и там прогнозирам КО 2ри рунд на коеф. 4. Уайт не вярвам да му окаже някаква съпротива и плюс личен мотив, няма да го бави.
Ареола/ Кауфман не ми е интересен мач и ще го гледам, ако остане време. Ареола за мен е приключил, винаги е бил несериозен и сега ще излезе в кофти форма и от подценяване ще падне.

Другия уикенд:
Анди Лий ще бие Соундърс. Защо не знам, това е един от малкото мачове, къде ги предполагам само на предчувствие. Даже реално според мен откъм умения е Лий е назад, но чувствам че ще бие. Лий има сърце и носи на бой. Соундърс не е точно удряч, ще вземе старта на мача, но очаквам да падне поне в нокдаун. Лий по точки.
Гамбоа и Уолтърс с победи, като Уолтърс ми се гледа доста. След това съм твърдо за Ортиз, прогнозирам победа и ще го заложа.

UFC 194:
Фейбър победа.
Макс победа и няма да го остави в ръцете на съдийте. Ще наложи темпо и скорост и е той.
Майа срещу Гънар, мач който ми е интересен, но очаквам Деймиън да го скапе. Реално предполагам че Деймиън ще си го бори и ще вземе мача по точки. Под бори визирам контрол за точки, без да рискува. Иска ми се Гънър да изненада света и да предаде Деймиън. Ако стане ще му затвърди позизцията, като един от най-добрите граплери в спортта и ще е голям успех за европейския граплинг. И все пак прогноза Майа.
Жакаре - Ромеро, най-интересния за мен мач, от това събитие. Ако Ромеро беше 6, 7 години по-млад щях да съм сигурен в победата му. Реално Жакере е по-опитния ММА боец и съответно фаворит. Въпреки това съм твърдо за Ромеро. Искам някак да намери начин и да покаже че атлетизма и експлозивността му са твърде много за Жакаре. Прогноза Жакаре, желание Ромеро.
Уайдман - Рокхолд, Крис лек превес в граплинга, Люк в страйкинга, въпреки че Крис се е доказал с тайминг. Смятам че Уайдман бие, освен ако не реши да заложи много на борбата си и Люк да успее да го затрудни първите рундове и да го измори. Ако кардиото предаде Уайдман виждам финиш или обръщане в 4, 5ти рунд и все пак прогноза Уайдмън.
Алдо-Конър страшно много съм за Алдо. Не отписам Конър заради размера, силата и факта че е по-свеж. Но се надявам Алдо да нулира страйкинга му, да му откъсне изнесения преден крак и да даде завърши катастрофата на хайп влака на UFC. Въпреки че поне при Конър умения не липсват.

UFC fight night:

RDA бие, но стискам палци на каубоя да поднесе изненада.
Дос Сантос бие и се надявам да видим стария Сантос.
Нейт Диаз бие. Тук съм доста пристрастен, но и понеже букмейкърите го отписват жестоко ще заложа на коеф. 5. Нейт в момента е във форма, Ник е безработен, което си е мотивация, а тя им е проблем, но има ли я Нейт пребива Каубоя. Джонсън е добър точкува в стойка, но не се е сблъсквал с крив темповак като Нейт и има 6 загуби с предаване, а Нейт има най-много бонуси за предаване на вечерта. Смятам че възможна изненада въпреки че Джонсън е страшен фаворит според букмейкърите, това е заслужаващ си риск.

Стига толкова писане че Антъни излизе на ринга.
Аватар
Seaboy
 
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Ное 2008, 12:21
Град: София

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  0     Мнениеот Ghost007 на 17 Дек 2015, 16:55

Според мен каубоя и назобенРийм ще си вземат срещите срещу бразилците.
Ghost007
Ghost007
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Ное 2015, 22:29

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  1     Мнениеот Карелин на 17 Дек 2015, 19:34

Победа за РДА с UD (50:45, 49:46, 50:45) :DD и за дос Сантош с нокаут.
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Прогнози за предстоящите срещи

  2     Мнениеот doktora70 на 20 Дек 2015, 07:10

Нали ви казах че РДА, Риим и Диас ще бият - целия сайт ми обяснявахте как рендето Сантос бил много добър, а Рииим не ставал!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron