Най-големият сайт за бойни спортове

       

Сайтът

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Сайтът

  0     Мнениеот VAm на 16 Авг 2015, 17:47

Нямам да ползвам услугите на този сайт по никакъв начин,изразявам недоволството си от мафията която се сформира тук!!!
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Сайтът

  2     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 16 Авг 2015, 18:13

Кво ти пука бе човек? Боли та ку.а! Нека да ги видим сега как ще се заяждат, те затова живеят. Сега ще бъдат одрязани хахаха нека си пишат 5-6 човека и 20-те профила на олива и да се успокояват взаимно, колко са им велики идолите хахаха. Това са най жалката групичка паляци раждали се някога. А само в тоя сайт се заплашват модератори както и да ги набеждават в интриги. Видя се кой е човека с многото профили а ония лудото в ефира говори за някаква друга групичка хахахаах аз вече не знам какво става тук. От както се разбра за 20-те профила на олива има регистрирани поне още 15 нови. Тука вече не е интересно, целия сайт се съобразява с едни човек и неговите марионетки. Аз спирам да пиша просто защото имам много по интересни работи за вършене отколкото да си кореспондирам с 5 малоумника тук. Сбогом нещастници. Повече никога няма да чуете за мен.
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Сайтът

  6     Мнениеот FearNoMore на 16 Авг 2015, 18:51

VAm написа:Нямам да ползвам услугите на този сайт по никакъв начин,изразявам недоволството си от мафията която се сформира тук!!!



Стига, човече, много насериозно/навътре взимаш нещата..... Кофти неща се случиха, да, и нищо не стана категорично ясно, но какво от това? Има разлика между хората, които използват/пишат в сайта и самия сайт. Сайта си е супер - има разнообразни новини, материали, магазина е богат на продукти и всякакви неща... Сайта е повече от перфектен....
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: Сайтът

  2     Мнениеот Haker4o на 16 Авг 2015, 18:57

Феар кое станало ясно, видя че една групичка как псува и заплашва, видя се как брутално се опитват да си наложат мнението. Видя се че набедиха и мен и зоба и много други хора в мултиакаунтинг а КАТЕГОРИЧНО се доказа кой е човека с 20 профила, който продължение на годините трови сайта. ИП-то съвпаЛНО и то уж на хора от различни градове. Аз съм в този сайт от началото и помня как именно такива болни хора псуващи и заплашващи от 15 акаунта съсипаха сайта, сега останаха 3-4 човека, които се държат вулгарно и нагрубяват хората, после ревът че са ги наредели. :) Ти видя спазваш добрият тон, правилата, общуваш нрмално и излагаш мнението си коректно и уважаваш чуждото такова. Тоест опитваш се да комуникираш и общуваш с други хора фенове на ММА. А то какво се оказва някакви псуват толкова много потребители (то се вижда как заради определени хора спряха други свестни да пишат) и в своето безсилие да докажат мнението си, в злобата си претърпяна от отчайващо представяне на повечето техни любимци, започват да обиждат заплашват с убийства и да разправят какви "нинджи милионери" са а просто избиват комплекси, накрая се оказват болни хора с по 15 акаунта и плачат като женички че си ги наредил :)
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Сайтът

  2     Мнениеот FearNoMore на 16 Авг 2015, 19:10

За мен не стана ясно. Повтарям се вече в степен да се превърна в омален индивид, но докато някой от модераторите не каже категорично кои са профилите, принадлежащи на един човек, не мога да приема нищо друго. Спомням си, че имаше някакви скрийншотове, но това не ми е достатъчно, защото теоретично погледнато тези доказателства не са неоспорими, защото са с доволно висок коефицент на подправяне.

VAm - не разбирам за каква мафия говориш.
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: Сайтът

  3     Мнениеот Haker4o на 16 Авг 2015, 19:26

Феар само че снимките ги изпратиха и зоба и българиец, тоест двама различни души, и ако отвориш темите в които са писали тези хора и до днес им стоят НАПЪЛНО ЕДНАКВИТЕ ИП-та и то в сайта, а сайта няма как да се подправи :) Модераторите ясно и категорично написаха че няма ограничение за акаунтите, и че просто са разочаровани от потребителите. :) а не гоорим че самите "хора" си го признаха и се чудеха как ИП-то им съвпада с това на други 15 човека. Има го на снимка, има го в сайта, "хората си признаха... Какво повече :)
Последна промяна Haker4o на 16 Авг 2015, 19:28, променена общо 1 път
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Сайтът

  2     Мнениеот FearNoMore на 16 Авг 2015, 19:27

Ето доказателство

http://prikachi.com/images.php?images/736/8302736n.jpg

Съвсем на прима виста и напълно между другото го направих, без НИКАКВО усилие, а аз съм леймър. Ще видите на тази снимка, че ludvefira и berserker са с еднакви IP, нещо, което не е истина (извинявайте, момчета, че ви използвах като тренировъчен материал).

Ето я и новината с реалните IP - https://mma.bg/novini/mma-novini-zapadni-turniri/edgar-gubi-tarpenie-iska-da-se-bie-do-kraya-na-godinata

Т.е. възможно е да се фалшифицира почти всеки скрийншот... Не казвам, че скрийншотовете, които сме видели са фалшифицирани, а че просто е ВЪЗМОЖНО, това е....
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: Сайтът

  2     Мнениеот FearNoMore на 16 Авг 2015, 19:30

Haker4o написа:Феар само че снимките ги изпратиха и зоба и българиец, тоест двама различни души, и ако отвориш темите в които са писали тези хора и до днес им стоят НАПЪЛНО ЕДНАКВИТЕ ИП-та и то в сайта, а сайта няма как да се подправи :) Модераторите ясно и категорично написаха че няма ограничение за акаунтите, и че просто са разочаровани от потребителите. :)


Писал си, докато съм писал - ще проверя това с реалните теми - идеята ми беше, така или иначе, че теоретично е възможно да се фалшифицира скрийншот, аз съм си Тома неверни, така или иначе....

Не обвинявам Зоба или пък българиец в каквото и да е - просто казвам, че за мен неоспорима тежест и неопровержимо доказателство за каквото и да е би имало изказване на човек, който поддържа и/или работи към сайта....
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: Сайтът

  1     Мнениеот Haker4o на 16 Авг 2015, 19:39

Феар и сайта ли е фалшициран https://mma.bg/novini/mma-novini-zapadni-turniri/robbie-lawler-sreshtu-carlos-condit-na-14-ti-noemvri-v-avstralia и още един линк https://mma.bg/novini/mma-novini-zapadni-turniri/trenyorat-na-jon-jones-smyata-dvuboy-za-fedor-za-lesna-rabota

Така сега обърни внимание на линковете от сайта, франкамрок, и леомеси с напълно еднакви ИП-та, невъзможно съвпадение дори в момента да не се виждат последните 2 цифри, скриха ги в последствие. ВСИЧКИ цифри бяха еднакви а това е невъзможно още повече при хора намиращи се в различни градове. Така че ето ти линковете, също така съответстват напълно със снимките, и ип-то на други изброени потребители олива,пехи,дб7 са същите тоест това е еин човек, показва се и в сайта и е заснето от потребители и всичко съвпада :) Имам лично съобщение от модераторите в което казват че не забранено един човек да има множество акаунти, има пълно съвпадение на ип-та заснето и дори съществуващо в темите ... Какво повече ? Феар и за улеснение още един линк https://mma.bg/novini/mma-novini-zapadni-turniri/aldo-rebrata-sa-dobre-chakam-datata-za-dvuboya-s-mcgregor Тук и хейтъра е с еднакво ип с гпрните двама, СЪЩОТО ИП от снимките, СЪЩОТО ИП от постовете и СЪЩОТО ИП в темите? Сега дали е достатъчно ясно или да потърся и още 5-6 потребителя със същото ИП? Гарантирам те и там съвпадението ще е ПЪЛНО :)
Последна промяна Haker4o на 16 Авг 2015, 19:46, променена общо 1 път
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Сайтът

  0     Мнениеот БоксМма на 16 Авг 2015, 19:44

Някой е влязъл в профилите на други и е правил каквото си поиска. IP адреси, съобщения, коментари, промяна на данни! От пробитите профили е писано и под новините нарочно глупости, както и са изпращани лични съобщения от тяхно име на други потребители. Администраторите го потвърдиха! Някои са си направили вече нови регистрации, а някои заявиха че повече няма да пишат в сайта! Аз също повече няма да пиша тук!
БоксМма
БоксМма
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Авг 2015, 11:59

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта