Най-големият сайт за бойни спортове

       

Какво искате да се промени в ММА.BG!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Какво трябва да се промени в сайта?

Забрана на посещения от чужбина/фалшиви IP/
3
5%
Добавяне на опция "Врагове" и в статиите с новините
29
53%
Плащане на членски внос, който да осигури модератор
4
7%
Разрешаване на коментарите от анонимни потребители
3
5%
Правомощия за коректни потребители да трият "Spam"
12
22%
Нищо не трябва да се променя
3
5%
 
Общо гласове : 54

Какво искате да се промени в ММА.BG!

  5     Мнениеот goldenglory на 09 Авг 2015, 15:28

Аз съм твърдо да има и опция "Врагове" и към статиите с новините, по този начин потребителя, който сте поставили в секция "Врагове", няма да ви излиза какво пише където и да е било! И той за вас просто не съществува! По този начин ние няма да четем "|Spam", нито обидни реплики към нас от такива потребители!
Забравих да допълня, че когато се добави някой в секция "Врагове" , и когато той пише нещо, нека да няма опция "покажи мнението" както е във форума.

С няколко думи да се направи така, че когато добавиш някой към "Врагове" изобщо да не ти излизат неговите мнения и да няма дори опция да ги четеш "прочети мнението", както е във форума. И проблемът е решен!
Последна промяна goldenglory на 09 Авг 2015, 18:59, променена общо 2 пъти
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: Какво искате да се промени в ММА.BG!

  2     Мнениеот Nikolay на 09 Авг 2015, 16:43

goldenglory написа:Аз съм твърдо да има и опция "Врагове" и към статиите с новините, по този начин потребителя, който сте поставили в секция "Врагове", няма да ви излиза какво пише където и да е било! И той за вас просто не съществува! По този начин ние няма да четем "|Spam", нито обидни реплики към нас от такива потребители!


Ок, ще говорим с програмистите подобно нещо, как може да се осъществи.

Давайте смело, какво искате да промените в ММА.БГ, кое не ви кефи, та било и това:

"Ники, ти не ме кефиш, спри да пишеш да се показваш, дразниш ме.".

Всяка промяна в света около нас, започва от самите нас!
ММА.BG
Аватар
Nikolay
 
Мнения: 130
Регистриран на: 28 Юли 2008, 23:06

Re: Какво искате да се промени в ММА.BG!

  3     Мнениеот used2bgood на 09 Авг 2015, 16:54

Аз съм ЗА всички промени, които сте предложили, а и наистина ви трябва поне още един човек към екипа :-). Успех мма.бг
Аватар
used2bgood
 
Мнения: 20
Регистриран на: 24 Фев 2013, 22:13
Град: Sofia

Re: Какво искате да се промени в ММА.BG!

  6     Мнениеот Ro на 09 Авг 2015, 17:01

Твърдо за "Правомощия за коректни потребители да трият "Spam" " , и опция за добавяне на "Врагове". И АБСОЛЮТНО ПРОТИВ забраната за посещения от чужбина. Пиша всекидневно в този сайт от около 3 години (имам регистрация от близо 2) и сега ако въведете тази промяна ще бъда принуден да спра да посещавам сайта, тъй като съм извън България през повечето време. Другата ми забележка е да си проверявате статиите за правописни грешки. Понякога се получава така, че дори имената на бойците са сгрешени, което вече е прекалено груба грешка. Все пак евала ви правя, сайтът е супер добре направен, всички виждаме, че много се стараете. Не си мислете, че не го оценяваме. Успех, направете каквито промени сметнете за необходимо, но вярвам, че не съм единствения пишещ от чужбина :)
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Какво искате да се промени в ММА.BG!

  2     Мнениеот faro на 09 Авг 2015, 19:27

Ro написа:Твърдо за "Правомощия за коректни потребители да трият "Spam" " , и опция за добавяне на "Врагове".

+1

Ro написа: АБСОЛЮТНО ПРОТИВ забраната за посещения от чужбина.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Какво искате да се промени в ММА.BG!

  3     Мнениеот JonJones на 09 Авг 2015, 20:48

Приятелчета,
помислете реално... едва ли Ники и Явор ще доверят на някой потребител да може да променя и да трие неща от сайта по негова преценка, понеже ще трябва да му дадат достъп до секретни пароли за процеса на персонализация, което е доста рисково за тях. :idea: Подкрепям варианта за добавяне на опция "врагове" към новинарските статии.... и разбира се да няма функция "покажи мнение", защото много хора биха се изкушили да погледнат какво е писал "врага" ...и ако има нещо обидно по техен адрес...повечето биха изпуснали нервите си, което ще върне нещата в старото положение :idea:
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Какво искате да се промени в ММА.BG!

  5     Мнениеот rush на 09 Авг 2015, 21:51

VAm написа:Форума се управлява точно от няколко момчета,това е основния проблем,иначе сайта си е супер,една нормална тема няма,това не е ли проблем

Като им сложите минусчита и тем подобни остава управлението на тях,и така човек който е изрази различно мнение от тяхното бива моментално отсранен,

VAm - когато няма обиди, умишлени провокации и спам, аз не съм виждал на някой да му е скрит коментара от минуси. Има хора, които са обиждали или са засегнали други потребители с времето, както и мен в това число и те си получават задължителните минуси на всеки коментар. Аз също слагам задължителен минус на такива индивиди, независимо дали им съвпада мнението с моето, понеже не си правя труда дори да им го чета!
Аватар
rush
 
Мнения: 172
Регистриран на: 05 Авг 2011, 06:13
Град: Пловдив

Re: Какво искате да се промени в ММА.BG!

  -3     Мнениеот ttwe на 10 Авг 2015, 07:17

VAm написа:Форума се управлява точно от няколко момчета,това е основния проблем,иначе сайта си е супер,една нормална тема няма,това не е ли проблем

Като им сложите минусчита и тем подобни остава управлението на тях,и така човек който е изрази различно мнение от тяхното бива моментално отсранен

За мене коментирането през фейсбук е най-голямото решение защото тогава всеки ще се съобрзава какво пише,а иначе така всички са АНОНИМКОВЦИ,който толкова много се мразят


Вам, изяде дървото от минуси от т.н.р. "коректни потребители". Затворена анкета без опция за "други предложения". Много ми е интересно кой се мисли за коректен тук, голям театър се разиграва, както винаги. Към управляващите сайта - гледайте си посещаемостта на сайта, тя трябва да ви е номер едно приоритет, а с тази хайка, които искат да се наложат върху всичко и гонят потребители, щото не са им изгодни.....върви надолу.
Аватар
ttwe
 
Мнения: 29
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:24
Град: Sofia

Re: Какво искате да се промени в ММА.BG!

  -5     Мнениеот VAm на 10 Авг 2015, 10:35

Точно казано,тази хайка опростява сайта!

18 годишни лайна,има и по малки лайна движат целия форум,който се е превърнал в тиин форум.
Последна промяна VAm на 10 Авг 2015, 10:43, променена общо 1 път
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron