Най-големият сайт за бойни спортове

       

ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  0     Мнениеот ludvefira на 15 Авг 2015, 16:43

Пичове новото приложение е страхотно. Напраскал съм до горе листа с всички известни ми профили на нашия шизофреник и вече цял ден ми е супер приятно и спокойно. Админите, благодаря Ви. ;) :P :D
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  1     Мнениеот ass на 15 Авг 2015, 16:54

Бе дано да е само един шизофреник
ass
ass
 
Мнения: 14
Регистриран на: 16 Ное 2013, 16:11
Град: varna

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  1     Мнениеот faro на 15 Авг 2015, 18:00

Значи тоя хакер4о твърди, че не е лицемер. А преди ми викаше, че съм трудолюбиво и умно момче, с високи оценки от матурите и висока диплома. А сега станах, че съм тъпак и нямам умствен потенциал и да съм ходел да бачкам.... И това му е само в първия пост към мен, в следващите си твърди, че никой не бил обиждал... ХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХ lol
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  0     Мнениеот Haker4o на 15 Авг 2015, 18:33

Фаро да глупав си, ако не си, да беше решил да се развиваш а не да си бачкаторче, но да няма лошо работи си, липсата на умствен потенциал показва това, че повярва на хора за мен без да имат доказателства, набеди ме един човек а какво стана той е с 15 регистрации. Вика бил ме закопал онзи понеже имало заключени теми,и как съм ги бил прочел. Ами прави разлика между теми (във форума) и статии, достатъчно е да прочетеш двете теми за да видиш как си ръсят комплексите. За пореден път прочети какво е написал Феар, НИКОГА по никого не съм псувал, и това до момента в който реших просто да наредя болният нозък дето ме хейти 100 дни подред понеже е озлобен. Голям моралист си бе момче, значи мен да ме псуват и обиждат, и когато накрая както каза феар не ми издържат нервите и кажа горчивата истина на някакви си отрепки аз съм виновен. Бъди си пристрастен, имаш си въображаеми приятели с по 20 профила, не ме обвинявай мен че съм напсувал някого, защото уж си много принципен но когато злобарите псуват се правиш на ощипан, когато след дни наред ги наредя станало проблем ХхахахахХАХАХ Казаха ти го, винаги съм се разбирал нормално с хората и съм писал обосновано, когато обаче общувам отрепките, те от друго не разбират и бях принуден да ги наредя. Сега съм ги блокнал и ги оставям пак да си избиват комплексите и злобата :)

Каквото повикало такова се обадило, това че съм се държал възпитано не означава че след толкова изписани глупости за мен няма да наредя някого. Значи викаш другите да си псуват, без нищо да съм им написал а накрая аз съм виновен хахахах . А за лицемерието, казах ти защо съм го написал дано си разбрал. Ама не се коси то и с мен така, "колко си интелигентен" "колко си умен" "какви дълги но интересни постове" а накрая незнайно защо почват да ме псуват ... Все пак ще ги пренебрегна, те нека си продължават, друго не им остава. И поздрави болният ти приятел с 20 акаунта АХаххахХАХАХАХххахахахХААХахахаГолям "обитак' е както казва той АХхахаха

П.С А пък този озлобеният, дето ръси комплекси пак не е успял да напише едно изречение без правописна грешка АХхахаха НЕ ВИЖДАШ ли ахахах :) Хайде чао за момента утре ще пробвам и аз новата опция. :)

П.С ца ми писа преди, Хакерчо набедиха ли те тука няокои откачалки. Тогава не ви бях наредил а само четях и се смеех на злобата по мой адрес. После след като ви наредих, избухнахте как може да говоря така. Ами може казаха ви никога не съм псувал и боиждал, а вие сте толкова жалки псувате и храните някой по-най долен начин и когато той ви каже 2-3 лоши диму (дори първият ми пост в темата беше сравнително цензурен и пак получих псувни) той е лошият, ами не съм :) Колко сте слепи и лицемерни, нито зоба нито аз се оказахме с мултаци. И Българиеца ви щади, видяхме от снимките които е постнал че ръш,глори,шамро,дб7,олива,пехи и още и още НЕ са с идентични А С ЕДНАКВИ ИП-та. Тоест това е един прекалено болен човек :)
Последна промяна Haker4o на 15 Авг 2015, 20:52, променена общо 5 пъти
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  -1     Мнениеот Каньо на 15 Авг 2015, 18:37

Фаро ,не го отразявай ,невиждаш ли че е много зле момчето!
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  0     Мнениеот ludvefira на 15 Авг 2015, 18:56

Честно ви казвам голяма екстра е това. Като се сетя само колко съм се нервил да му чета мръсотиите от сто профила и наистина искам да почерпя, че не го виждам повече. :P :P :P
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  0     Мнениеот faro на 15 Авг 2015, 19:53

Да, наистина е по - свежа обстановката като ги няма натегачите, шизофрениците, психопатите и социопатите
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  0     Мнениеот AVRAMA на 15 Авг 2015, 21:42

Наистина момчета и аз го почуствах,много по спокоен стана сайта,все едно сме в рая,само ангели и тиха музика около нас,какво блаженство :)
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  1     Мнениеот worldworrior на 15 Авг 2015, 22:34

Истински и готин сайт,без педерасти,психопати,тапаци и заядливци ! ;)
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ ЗА НАКАЗАНИЕ !

  0     Мнениеот VAm на 16 Авг 2015, 06:12

Викаш останахте децата и вече може да си играете :idea: :idea: :idea:
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron