Най-големият сайт за бойни спортове

       

Как да се оправиме на улицата?

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Как да се оправиме на улицата?

  0     Мнениеот ogstyle на 18 Май 2013, 12:48

Chetniks написа:Момчета не е ли време да пораснете. Викал НАТО, имал ракети, торти, вестник чук-чук и какви ли не безсмислици.
Ако стане бой на улицата как ще действате?


Това за тортата съм го виждал, работи наистина. Иначе ако стане бой на улицата аз лично го записвам на телефона и после го анализираме с приятели на по бира събота вечер. ;) Дано съм ти бил полезен.
Аватар
ogstyle
 
Мнения: 257
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 10:27
Град: Plovdiv

Re: Как да се оправиме на улицата?

  -2     Мнениеот Chetniks на 18 Май 2013, 12:56

Aramis написа:Ако няма вестник може да си дръпнеш клипове за оправяне на смартфона от някой милански сайт. То това е подобно на клипчетата за тренировки по борба с леля Гинче дето ги гледаш.
Коя е леля ти Гинче. Да не си шестак а ?Баси дебила - рядко срещан.


KCD2 написа:Аз винаги си нося семки в единия джоб и като стане напечено му ги хвърлям в очите и докато се съвземе аз съм на 200-300 метра и тичам срещу движението за заблуда на противника и той се отказва да ме гони.Ако са повече от 1 нападателите, в другия джоб имам вафли "Криза" струват 1 лв.Отваряш пакетчето и го хвърляш на земята и докато те се наведат да ги съберат ти ще си избягал...пак тичаш по средата на платното в противоположна посока на движението...Винаги работи...поне за мен де...

Ти да не си някакъв страхливец та бягаш, пък си и признаваш.



Odysseus написа:Аз бих се свил на земята в ембрионална поза с ръце пред лицто и бих крещял силно "Ни мъ бийти, моля ви съ!" (в екстремни ситуации агрардно-селскостопанската ми природа надделява). Ако по някаква причина не помогне, ще пищя силно. Много силно. Това ги обърква и смущава, работи безотказно.


Абе да не си обратен бе ? Ще се свиел и пищял - нема ли вече мъже в България ?
Chetniks
Chetniks
 
Мнения: 17
Регистриран на: 06 Апр 2013, 17:53
Град: Sofiq

Re: Как да се оправиме на улицата?

  1     Мнениеот TheBeast на 18 Май 2013, 14:22

Chetniks написа:
Абе да не си обратен бе ? Ще се свиел и пищял - нема ли вече мъже в България ?



Всичките мъже са в Милано, живеят си на терасите, работят си в дискотеки и се бият яко, защото в България не е останало конкуренция хахахахха
TheBeast
TheBeast
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2011, 14:12
Град: Sofia

Re: Как да се оправиме на улицата?

  1     Мнениеот KCD2 на 18 Май 2013, 15:19

TheBeast написа:
Chetniks написа:
Абе да не си обратен бе ? Ще се свиел и пищял - нема ли вече мъже в България ?



Всичките мъже са в Милано, живеят си на терасите, работят си в дискотеки и се бият яко, защото в България не е останало конкуренция хахахахха

XAXAXAXAXAX да xAXaxAxaxaxaxaxaxa
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Как да се оправиме на улицата?

  1     Мнениеот JonJones на 19 Май 2013, 02:17

Тази тема май приключи така като гледам :) Спуках се от смях, тук има много големи образи чесно
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: Как да се оправиме на улицата?

  0     Мнениеот Chetniks на 19 Май 2013, 20:52

Явно не може да стане сериозна дискусия. Форумът е на доста ниско ниво - съжалявам момчета. Доста сте назаде с материала.
Chetniks
Chetniks
 
Мнения: 17
Регистриран на: 06 Апр 2013, 17:53
Град: Sofiq

Re: Как да се оправиме на улицата?

  0     Мнениеот vilkata на 05 Сеп 2015, 00:55

Един прятел беше измислил доста ефикасен метод,носеше парче късо желязо увито във вестник.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Как да се оправиме на улицата?

  1     Мнениеот Seaboy на 05 Сеп 2015, 20:26

Chetniks по-принцип, колкото и да съм отчаян, гледам да съм позитивен към по-младите от мен. Обаче ти момче почти уби надеждата. Не те знам на колко си, но подминал 10 години трябва да можеш да хванеш иронията, уви яко ти се губи. Факта и че обиждаш и категоризираш хора че били назад с материала, говори още повече за интелектуалната ти ограниченост. Хвани прочети някоя книжка, иди на тренировка, постигни нещо, пък то оправянето на улицата и в живота ще си дойде. Срамно е да не можеш да загрееш че на хората им е писнало да обсъждат тази безсмислена тема с филмираната младеж. Още по-срамно е че от цялата работа нищо не схвана, а само нападна. Хайде аз ще бъда по-добър от другите и ще ти отговоря конкретно на въпроса, справям се с ум, преценяване на ситуацията и житейски опит. Говоря, винаги гледам да избягам, в краен случай ползвам опита си от други ситуации и 10тина години бойни спортове. Виж ква лесна формула вече си нинжда, ако си я прочел, нищо че ти липсват 10тината години тренировки, то форумите и 2 клипа в youtube учат.
Аватар
Seaboy
 
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Ное 2008, 12:21
Град: София

Предишна

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron