Най-големият сайт за бойни спортове

       

Много и умни въпроси

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Много и умни въпроси

  0     Мнениеот kuzman на 21 Яну 2012, 16:24

"Здравеите ! Ас сум 35 гудишен вишис със више ! Опщо взето съм трениръл доста боини искуства и спортове. Като бях на 3 почнах с бжж, като бях на 5 минах на боино самбо, а от там ушу, бокс, кик-бокс, аикидо, кудо, ММА, вале тудо, тудо вале, абе секфи рабути. по душъ сам си стриит файтърче и много убичам да пускам 'оувърхенд райт' и да правъ 'тейкдауни' - казвам ги така щот сам тренирал чку и бокс и борба при БГ тренери, дет така им викат. Та, както спуменах съм си стриит файтърче и чаткам много и съм много тегав тип. все пак имам малко вапроси към вас:
- Ставам ли за муай-тай ? Висок с1м 1.78 и тежим 92 кграма.
- Трениралх сум маса ного айкидо, ама се пак дали е ефектно при стриит файтинк тип 50в1 ?
- От исвесно време (около 20 год.) хода на фитнесче и лостове и искам а ва запитам, добре ли е да права по 50 серии на 1 опр1жнение, а да праа по 10 опражнение и набирания ? Ас по принцип с1м си стриит файтърче и ги чаткам тес раоти, ама се пак.
- Изкам да сфала некой килца ма не искам химиа. Протеини наме да пиа. Те съ зоп.
- Изкам да са назоба. Метан как ва са струва ?
- Ас понеж съм ст такоа стриит файтърчи и искам ва питам - ако скчм на хора в-у глъвите проблем ли е ? Че ас съм си стриит файтърче.
- Искам да кажъ че имам талант са сички бойни спортове, дет малко хор го има, ама се пак ставам ли са класическа борба сфободен стил ?
- Болат ма бъбрицити, пикам кръф и ммай с1м с устеопурозъ. Кфо да права ? ама бес лекъре и диети.

Айде де Отговаряит !"

Искам да отбележа за всеки, благоволил да изчете безумието, което изписах по-горе - форума ми харесва, обичам да чета неща в него и има потребители, към които с времето и четенето на теми добих голямо уважение. Има много компетентни хора, изказващи качествени мнения.
На тях им казвам ЕВАЛА и им пожелавам успехи в тренировките и във всичко, с което се захванат.
Но - поста ми е посветен предимно на едни други потребители - надявам се хората, които постват подобни неща, но на сериозно, да погледнат малоумщината, която съм надраскал по-горе и да открият себе си и глупостите, които пишат. Да погледнат отстрани и да си направят сметка, колко смешно изглеждат и как зверски спамят този иначе доста готин форум с подобни пълни идиотщини.

Поздрави and have a nice day ! ;)
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Много и умни въпроси

  0     Мнениеот faro на 21 Яну 2012, 16:51

Разсмя ме, това честно. Ама за съжаление това е самата истина.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Много и умни въпроси

  0     Мнениеот enjoyy на 21 Яну 2012, 20:53

ахахха ,и заглавието на темата беше обещаващо ама поста надмина очакванията ми :D
Събрал си доста от най-често задаваните въпроси в нета и най-наболелите проблеми , свързани с предпроцеса на превръщане У див и сФиреп ЗВЕР :)
Помня че преди няколко години имаше тема дали се мре от счупен нос + ъпъркът ... май човека се отказа от започването на тренировки накрая, или просто го отложи с още 20-30 години :)

Поздрави ;)
enjoyy
enjoyy
 
Мнения: 15
Регистриран на: 28 Юли 2008, 11:09

Re: Много и умни въпроси

  0     Мнениеот DrTraxxx на 22 Яну 2012, 04:03

xaaxaxaxaxa :DD :DD :DD !! Eвала за поста
Аватар
DrTraxxx
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Апр 2011, 18:54

Re: Много и умни въпроси

  0     Мнениеот QQQQQ на 22 Яну 2012, 11:30

Честно казано мен и други неща ме дразнят:
- Кой ще победи: Годзила с/у Фьодор
- Кой боен спорт е по-ефективен: Фитнес или Стрийт Фитнес
- Искам да видя двубой: Ник Диаз с/у Ник Диаз
- Кога да си пия нескуика?
- Как да постигнем най-доброто кардио в тежката категория в UFC, т.е. на Брок Леснар?
- Как да стана силен, колкото маймуна, че да мога да дърпам тирове?
- Как да натрупам маса в корема и да отслабна в ръцете и гърба?
- Каратето, освен че е най-каляващият боен спорт, те учи на уважение и те издига душевно.
- Тренирам ММА в интернет eek
- Много съм добър в бокса, изгледал съм сумати клипчета
- Кое да избера: секс или самозадоволяване?
- Един пич от даскало ме гледа лошо, какво да направя?
- Тренирам БИ, но въпреки това, ако ми се наложи: Как да набия пич, който е 2м. 120 кг., и целият татуси???
- Как да стана..... Бойко Борисов?

Нищо лично към никого
QQQQQ
QQQQQ
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Дек 2011, 18:15

Re: Много и умни въпроси

  0     Мнениеот kuzman на 22 Яну 2012, 12:22

Знам много добре какво имаш предвид.
По някога има хората, които пишат или живеят в един ОГРОМЕН филм или са абсолютни безхаберници и задават уникално дебилни въпроси.
Има толкова много теми, които можеш да обхванеш ... искаше ми се в първия ми пост да побера всичко, но щеше да стане неприятно за четене.
То като почнеш - потресаваща граматика и правопис от псевдо-вишисти, въпроси тип "Аз съм на 68. Мога ли да се занимавам професионално с бокс, а след 10тина години, като стана на 78, евентуално да направя транзисия към ММА ?". Пък кой кого и кога гледал лошо. Пък по едно време си спомням, че подмятаха имена на доказали се треньори в разни дебилни спорове от типа на "коя ръка на кой крак съответства в бокса ?" или разни подобни.
Има и разни супер крайни работи от сорта на - "Федор е най-гига-тера-хипер-ултра-мега непобедим и може да победи дори цяла армия извънземни" или "Федята е тера-хипер-супер-мега слаб и може да го бие дори сакато бебе".
Абе ... просто са много нещата, дето ги пляскат някои хора. :?
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Много и умни въпроси

  0     Мнениеот unearth на 22 Яну 2012, 12:28

Мога ли да ям спагети? Позволявате ли ми хахах lol
unearth
unearth
 
Мнения: 54
Регистриран на: 22 Мар 2009, 12:55
Град: София

Re: Много и умни въпроси

  0     Мнениеот Aramis на 22 Яну 2012, 12:47

Спагети не може да ядеш, по принцип са отровни ;).
kuzman вчера малко след като пусна темата се появи още една от типа, който описваш. Въпросният потребител(няма да казвам кой) влиза от време на време да си излива душата. Е добре де. Вместо да прочете написаното от теб, да се посмее, да оприличи себе си в текста и да го хване срам, той пак задава "яките" въпроси. Абе добре е положението :D
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Много и умни въпроси

  0     Мнениеот kuzman на 22 Яну 2012, 13:04

Предполагам ... то нали знаеш - когато дойде момента човек да е самокритичен, все си прави оглушки и се държи така, все едно, че не става въпрос за него.
По принцип няма лошо хората да си задават въпросите и тн., нали все пак живеем в информационен век, ала-бала. Трябва да има обмен на информация, едно-друго, ама в някои отношения просто оливацията е тотална.
Сега, разбирам, че има хора, които от време на време задават въпроси примерно за силова подготовка. В тази област дезинформацията е много силна, понеже една част от "фитнес инструкторите" са мега компетентни и дават културистична подготовка на ВСЕКИ за ВСИЧКО. Но примерно въпрос, като "Ако хода на бокс 2 пъти седмично и 5 пъти на фитнес ше се удърва ли?" са с ПРЕДЕЛНО ясни отговори и са тотално излишни.
Абе да са живи и здрави хората, да вървят тренировките и това е ;)
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Много и умни въпроси

  0     Мнениеот jamski на 22 Яну 2012, 15:14

QQQQQQ ме разби :DD :DD :DD :DD
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта