Най-големият сайт за бойни спортове

       

Най-яките коментари от потребители!!!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  3     Мнениеот ludvefira на 15 Фев 2016, 23:04

Здравейте пичове.
Първо да споделя с вас, че не съм изгубил ни най-малко желание да влизам в този сайт /защото си ми е от любимите/. Днес преди броени часове се прибрах в България и намерих време да влезна на спокойствие да прочета какво се случва. За целта "извадих" всички блокирани потребители и четох ли четох... Искам да изразя със наистина голямо задоволство, че картите леко по леко се слагат на масата. Зная, че някой от вас не ми вярват, но истината ЩЕ ИЗЛЕЗЕ на яве и това ви го гарантирам. Просто прекалено далеч стигнаха някой от нас и това ме мотивира до там, че съм готов и на крайности. Има неща с които човек не трябва да си позволява дори да се шегува /поне аз така ги усещам неща/. Случая с аватара на който е качена съпругата и детенце на потребител от този сайт е просто недопустим.
Зобе казвал съм ти го и преди - не мога да ти се сърдя за нищо. Прекалено добре те познавам и зная защо се държиш по този путешки начин. Не ти се сърдя и дори искам да ти се извиня пред всички за тормоза който съм ти налагал в годините, но и ти си го заслужаваше с поведението. Трябваше да бъдеше една идея по-мъжкар и да сме се запознали 100 пъти до сега. Ти постоянно се криеше под какви ли не предлози и това ме навеждаше на мисълта, че ти стоиш зад всички простотии в сайта. Сам си си виновен.
Хакерчо - ако щеш ми вярваш - бях обеден на 100 %, че си един и същи човек със зоба.
Както и да е. Знаете ли какво искам да ви кажа? Искам да ви кажа, че докато вие не се появите на "бял свят" като мен, Аврама, Фаро, Рема, Феар , Каньо за мен ще си останете хората зад клавиатурата. Тези на които аз никога няма да мога да се доверя и няма да намеря смисъл да коментирам каквото и да е в този сайт, а вие сте хора които имате както мнение, така и позиция за нещата които се случват в ММА. Мога да ви псувам с часове за това което е станало във времето по между ни, но въпреки това ще ми е приятно да се запознаем. Дайте да си пазим и развиваме сайта бе мамка му стара....
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот rema на 15 Фев 2016, 23:20

FearNoMore написа:Някой дали би бил така любезен да ме светне кво става или?

"Туин пигс ;)" на живо в БГ ММА вариант. Аз се радвам че се запознах с някой точни мъже и това ме интересува. Тия дето се крият въобще не ме интересуват.
Само да добавя че това с Ай Пи то нищо не говори и може да се манипулира. На мен хакерчо ми изкара че имам едно ай пи с олива и ръш и т.н. Просто няма какво да добавя. Иначе да пропускаш възможности за взаимоотношения с качествени хора е най голямата глупост. Айде със здраве!
Аватар
rema
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Фев 2013, 15:17
Град: Велико Търново

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот doktora70 на 15 Фев 2016, 23:37

На един светофар Volvo се забива в един джип пълен с борчета. От джипа излизат трима здравеняци и се приближават към Volvo-то. Прозорецът на шофьора бавно се спуска.
Борчетата:
- Ей, тъпак, видя ли кво направи. Сега трябва да продаваш колата и апартамента, за да се разплатим за джипа....
Във Volvo-то седи мъж с вратовръзка. Той спокойно пита:
- Момчета, вие пък какви сте?
- Ние сме спортисти
- Е щом сте спортисти..- мъжът изважда един огромен пистолет - На старта! Готови! Старт!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Haker4o на 15 Фев 2016, 23:53

Луд, аз много добре помня времето когато се разбирах с всички преди интригите на оливата, пак казвам Аврама ми разказа Доста неща, днес си писахме и говорихме няколко часа като изразихме смея да твърдя доста добро мнение един за друг .... Както казах и на него, обвинявахте ме че съм зоба понеже съм се застъпил за него а какво лъсна, ИП моето от СФ неговото от ПЛД ....

Също така аврама ми разказа как ти и той сте били подведени от многобройните му лъжи и интриги, за доказателство, кой преди време е казал на Аврама че Дос Анджос е бургаското жизо което 5 години псуваше от 20 профила ? Нормално е когато един свестен потребител като зоба, защото го помня от времето на диазче бъде нагрубен 50000 пъти и нахранен от мулти профили даму писнеи дави каже някои неща, нормално е и на мен да ми писне да ме обвинявате че съм зоба МНОГО ПРЕДИ да станат каквито и да е скандали м-у нас и е нормално след долната интрига и многото псувни да стане скандал ;) Но това е минало вече поне за мен, и за всяка дивотия случваща се тук може да си правите проверки но не набеждавайте мен :)

Рема това, коетопишеш не е вярно, само да кажа че поствам снимка правена от друг потребител, и снимка съвпадаща с данните на САМИЯТ сайт .. сигурно и него мога да манипулирам lol lol lol


П.С Доктора как се прави на ощипан lol Или е под напрежение и обърка темата lol lol lol lol lol
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот worldworrior на 17 Фев 2016, 10:08

ludvefira написа:Знаете ли какво искам да ви кажа? Искам да ви кажа, че докато вие не се появите на "бял свят" като мен, Аврама, Фаро, Рема, Феар , Каньо за мен ще си останете хората зад клавиатурата.

Луд,ако искаш можем да си уредим една среща на ЛС.
Не за друго а за да ти докажа,че не съм човек зад клавиатурата.
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  5     Мнениеот ludvefira на 17 Фев 2016, 13:13

Ще ми е приятно да се запозная с абсолютно всеки потребител в този сайт. Спортисти и фенове на този спорт сме преди всичко. А че имаме трески за дялане и сме ненормални копелета това вече на всеки стана ясно lol
Предлагам да излезем вече от филма и да се кефим на сайта който имаме. :D
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  3     Мнениеот DosAnjos на 15 Мар 2016, 23:14

:DD
Аватар
DosAnjos
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Дек 2015, 01:24

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Unscarred на 16 Мар 2016, 14:02

Ето как и къде се роди Олива и компания:


https://mma.bg/forum/viewtopic.php?t=2138

https://mma.bg/forum/viewtopic.php?f=10&t=2112&st=0&sk=t&sd=a

https://mma.bg/forum/viewtopic.php?f=18&t=651&st=0&sk=t&sd=a&start=130

http://daobg.com/index.php?showtopic=49635&st=0


Знам само за няколко негови профила, но може да е имал и повече:

mishok, Mishoka i haidut.

Изглежда шизофренията на мишока се е влошила с годините. Има и още много негови писания, но трбява да се поровя във форума.
Аватар
Unscarred
 
Мнения: 72
Регистриран на: 22 Дек 2011, 11:35

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот ludvefira на 16 Мар 2016, 14:37

Майкоооо..... ебахти споровете са се водили хахахаха.
Първата тема почти цялата я прочетох и съм се смял като луд. Бях забравил за двама много готини типа от този форум - Кузман и Арамис. Какви хора пишеха тук едно време майка му стара....
А за да съм и аз по темата ще направя едно копие от бъзиците на Арамис. Смях се наистина много:


mishok написа:
Муай -тай по го бива от другите, ама липсата на хватки и техники на земята го прави слабо. Не съм се бил с някой от муай тай, ама ги гледах на едно състезание тука, докато работех и мога да кажа че няма да ме затруднят особено. Да ще му влезна на такъв с ръцете и главата напреде без проблем.

Aramis:
А ако му влезнеш с гъза напред дали няма да ти хареса повече :DD ?
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот faro на 16 Мар 2016, 16:18

Колко бързо минава времето, още му помня изцепките... то не бяха тераси, охрана в Милано, хайдушка борба.... ххХАХХАХАХхахахАХХАХАХХ lol :DD :D
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron