Най-големият сайт за бойни спортове

       

Най-яките коментари от потребители!!!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот faro на 15 Фев 2016, 20:24

Тук го обърнахте на

Изображение
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Haker4o на 15 Фев 2016, 20:33

Но имаме хипотези lol

Aбе говоря с Аврама, сега ще хапнем и пак ще се чуем, доста неща си изяснихме, доста неща ми разкри, доста се посмях.е ... Просто ми каза че са били подведени .... Ще се радвам да се чуя и с другият подведен лудвефира :)


П.С Феар обърках се исках да напиша обвиняваха .... В момента вече разбирам че доста хора са били подведени от шизото, нещата се избистрят ... след преговорите в 20:00 ще постна конкретни факти евентуално :)

С Уважение: Хакерчо :)
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 15 Фев 2016, 20:43

https://mma.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=2908

""Честит рожден ден goldenglory"" е темата пусната от faro. Забелязал съм въпреки всички факти които са налице, faro не иска да си признае, че беше една от марионетките на олива. Иначе темичката е интересна олива си честити рождения си ден от 3-4 профила :DD хахахахахахахаххаха :DD
Кой нормален мъж ще честити рожден ден на някъв непознат в мма сайт!?! :evil: lol lol
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 15 Фев 2016, 20:47

На мен наскоро лудвефира си призна на лично, че е бил подведен от оливия :( 8) :DD
Кофтито е че в момента и той като мен не е сигурен кой кой е:-! пък и препознава доста хора в мен и тотално се е объркал! eek
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Haker4o на 15 Фев 2016, 20:50

Зобе човешко е да се греши, мен друг смея да твърдя определено свестен потребител ми признава същото, потребител с койо сме се разбирали, който твърди че мие симпатизирал.. И той е бил грозно подведен .. Но да си призная честно и аз можех да се объркам .. човека ми разказа за цяла паралелна вселена създадена от Данчо/Кристиянчо :)
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот faro на 15 Фев 2016, 20:52

зор4о, мен това не ме засяга, аз на никой не съм бил марионетка. Може да съм малък на години, но имам собствено мислене, аз просто съм уважил човек който дори не познавам лично по повод рождения му ден. Ето съвпадение или не, днес рожден ден има КольоДойнов
Изображение
Здравей пичага, независимо дали си реален или не, пожелавам ти да си жив и здрав :D

И ти зоре не знаеш доста неща които аз знам, на мен потребител франкшамрок, който определяте като пръв профил на олива (независимо дали е мулти или не, мен не ме интересува) същия този човек ми помогна като ми сподели много полезна странична информация. По този повод аз винаги ще го уважавам. Аз от потребител олива не съм видял лошо и нямам причина и аз да се държа лошо с него.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 15 Фев 2016, 20:58

Ами faro като не те засяга защо четеш тук и се обаждаш? Има още 10 теми обаче ти тука четеш! на тебе олива може да не ти е направил нищо но на други е направил.
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот faro на 15 Фев 2016, 21:03

Зор4о, като заговорихме за признания, нека те питам нещо, но искам да ми отговориш честно.

Ти щеше ли да си признаеш за другите профили ако резил4ето не те беше разкрил ? Искам да ми отговориш.... а всъщност недей, аз знам отговора :D

П.С: Към допълнение от горния ми коментар отново повтарям, че аз лошо от оливката не съм видял, но за теб и още няколко човека от сайта които ми се броят на едната ръка не мога да твърдя същото. За едно поне се радвам, че вече окончателно спра с образа на внушителна софийска мутра със завидни финанси. ;)

П.С2: Зор4о, аз мога да чета където си искам и да се обаждам където си поискам, не си ти този който може да ми държи сметка. :(

П.С3: Зоре поздрав - http://prikachi.com/images/145/8270145x.jpg
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Haker4o на 15 Фев 2016, 21:35

Зобе не се сърди, сега Аврама ми признава, просто хората са били объркани, да ние може да сме ги засегнали но е било провокирано, по негови думи просто не са знаели какво да реагират и е имало главатар който казва "хайде на ебавките" :) Жалко че е било на базата на предположения, както твърди, смея да твърдя един от бъдещите мои приятели ....

Оливке ... появи се вече ми се разкриха още подробности за интригите ти ... за глупостите ти .. и ще ти ги споделя но се появи ... време е както знаем си измисли 1000 самоличности но скоро ще станеш на ... 40 :D

P.S Извинявам се че набедих оливата че е потребител Турбо Цвете :) Ххахаха много се смях като разбрах кой е БРАВО ! А иначе Феар да и засегнатите от потребител Дос Начос мислят че е оливата :)
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот FearNoMore на 15 Фев 2016, 22:37

Някой дали би бил така любезен да ме светне кво става или?
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron