Най-големият сайт за бойни спортове

       

Най-яките коментари от потребители!!!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 15 Фев 2016, 17:42

Феарче в грешка си. Доктора каза, че върти геврека на линейка и работата му е доста зорна. Явно не следиш сайта често. А пък не теб ще ти кажа, че си много наивен. Онзи ден доктора пусна коментар кои са всички нови профили със женски имена и айпитата на Стойка и ти веднага му повярва. Това се казва наивност, интриганта шизо ти хвърля прах в очите ама ще го разбереш някой друг път.

Worldwarior днес призна че имаш и друг профил от 2011 а в темата "кой колко профила има" твърдиш че имаш само този :oops: :oops:

На всички е ясно че във времето всеки е сменил един-два или повече профила, но трябва да се отбележи кой как и какво прави с тях. Аз примерно ги създадох за да мога да пиша на спокойствие коментари, но в последствие трябваше на се защитавам от тях срещу така наречената групичка от един човек и неговите морионетки. Ти без де се обиждаш си един от тези марионетки на олива, който до ден днешен все още не е разбрал какво става тук.
Последна промяна ЗоБдоГроБ на 15 Фев 2016, 17:44, променена общо 1 път
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот Haker4o на 15 Фев 2016, 17:43

@FearNoMore - брат какво ще кажеш да се хванем на бас на каквото пожелаеш че доктора каза, че е шофьор на линейка. Помня точният цитат, и заради това съм го сложил в кавички, един потребител написа нещо от рода " вие докторите сте добре" а doktora70 му отговори " Де да бях доктор, по цял ден въртя геврека на линейка" :)

Аврама ми разкри доста неща за оливата (Данчо) които няма да споделям защото разговора си е м-у нас. Само ще помоля Аврама да каже честно от кои профили се е свързвал оливата с него и дали doktora70 е профил на оливата?

FearNoMore Искаш снимка на която се виждат последните цифри на ИП ? Ето ти тази снимки

http://www.img-share.eu/f/images/166/8294201cpSAoq9r.png Снимката е правена когато излезнаха ИП и се виждаха целите малко след скандалите лятото. На снимката се вижда че АБСОЛЮТНО ЦЯЛОТО на олива и франк шамрок е ЕДНАКВО !!! Същото това ИП съвпада с още 20 други профила, пишещи денонщно, ежедневно, честитящи бала на оливата :D Първите профили на шизото са регнати 2010 и аз лично помня как се заяждаше и псуваше потребители, после се появи оливата и уж "израстна" но накрая се оказа че човека САМ се хвали, обижда и създава интриги с цел да злепостави хора, които не го кефят !

Също така разбрах и истинската възраст на "оливата" но няма да я кажа :)
Последна промяна Haker4o на 15 Фев 2016, 18:48, променена общо 2 пъти
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот Seaboy на 15 Фев 2016, 17:56

Точно че кара линейка разправя.
Аватар
Seaboy
 
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Ное 2008, 12:21
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот AVRAMA на 15 Фев 2016, 18:27

Aх,хакерчо и ти си ми един хакер,като Оливката,като бубликувате тук разни линкове,изобщо не съобразявате,че в бързината,неволно изтървате и информация компрометираща и вас самите :)
На батко айти специалистите :)
Е поне,една голяма част от картите вече са на масата и като цяло,щетите от раздорите,не са кой знае колко фатални!
Нека сме живи и здрави и още дълги години да си комуникираме в любимия сайт,като приятели а не като врагове!
П>С с Уважение Аврама към всички ММА запалянковци :)
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Haker4o на 15 Фев 2016, 18:42

Абе ти го остави това :) Снимката е качвана преди от друг потребител и е автентична. А иначе ИТ специалиста е писал над мен, аз съм скромен юрист и съм споменал защо ника ми е такъв :D Ще очаквам скоро и пак да пише другия профил на оливката "турбо цвете" :D:D:D:D:D

Само те питам нещо ти ако искаш отговори честно doktora70 профил на оливата ли е, и кои са другите негови профили които спомена че знаеш понеже ти е писал от тях ? Ако може отговори на всички да им стане ясно, нека поне разберем кои са новите профили на шизото, преди обидите и интригите му продължиха от 2010 до 2015 , нека сега поне знаем кои са неговите профили за да не му се връзваме на глупостите, пък той нека си пише каквото реши :)
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот worldworrior на 15 Фев 2016, 18:55

ЗоБдоГроБ написа:Worldwarior днес призна че имаш и друг профил от 2011 а в темата "кой колко профила има" твърдиш че имаш само този :oops: :oops:

Не е нещо фатално. Плюс това,не го ползвам.
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот FearNoMore на 15 Фев 2016, 19:04

Haker4o, преди време, когато всички ти скочиха, те защитих (не се хваля с това, нито мисля, че е голямата работа, просто споменавам), даже мен обвиниха, че съм твой профил, както и да е.

В момента тече нещо тенденциозно срещу Оливата, не го защитавам, не съм му фен, развеселявал ме е с диващината си, беше неконтролируем, вярно, прекаляваше, но беше безхитростен, не си е крил ай-пи-то навремето, когато не се виждаха, но когато започнаха да се виждат, мисля, че не знае как да си го крие, дори и да иска, докато има други хора, които го правят.

Аз тия ай-пи-та на Оливата съм ги виждал много, и други снимки също, ясно е, че Оливата е писал от различни акаунти, да приемем това, окей.

Но, има и други хора, които го правят. Мен ме интересува сега да се разкрият целите ай-пи-та, за да се проверят разни неща, разни теми, разни предполагаеми съвпадения, в които липсват последните осем бита на ай-пи-то.

Защото само тогава може да се разбере кой или кои стои/стоят зад профилите на Стойка.
А дали доктора е дал фалшиви ай-пи-та (на Стойка) може много лесно да се провери. Не съм го правил, но и без да го правя, мисля, че не е дал. Може и да греша.

Nevermind.
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот FearNoMore на 15 Фев 2016, 19:07

А това за линейката аз по-скоро го възприех като шега....
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Haker4o на 15 Фев 2016, 19:32

Ами Феар защити ме защото беше прав и не бях обиждал никой преди обидите и нападите на олива.... Обвиняваше ме че съм зоба ами видя се НЕ СЪМ... Обвиняваше ме че съм разиеле ами НЕ СЪМ :D Погледни само човека който си честити бала сам от 20 профила, погледни само как пише ден и нощ и повече от всички други потребители взети ЗАЕДНО... Преди ти да ме защитиш се ползвах с уважението на почти целият форум, но понеже защитих зоба и понежже оливката не мис е кефеше започна да създава интриги, да ме псува и казах някои лоши неща.... Сега се извиних на всички макар и да им отговорих на обидите ... Набедиха ме че съм зоба .. Ами видя се зоба е от ПЛД аз от СФ :) И какво се видя оливката създал интриги, обиждал псувал и си измислил ДВАДЕСЕТ различни самоличности ...

Сега Аврама ми разкри много неща за шизото ... просто да каже кои са му профилите за да си пишем спокойно :)

И феар няма как да не е ползвал подобна програма .. оливата ми даваше по 20 минуса и мнение от +5 в 1 часа през нощта ставаше - 15 :Д А моето ип ще ти го пратя, вижда се други са го поставли... ами не не съвпада с това на 20 човека пишещи денонощно поради липса на личен живот ...

Доктора оливата ли е :)

П.С За потребителят Стойка няма как да се провери защото е използвана програма за динамична смяна на ИП ... Може да се разбере единствено ако потърпевшият пусне жалба и се види всичко ... Поздрави на шизотооо което показах как иска да "пори децки органи и дупета" :)

П.С На оливата няма дам у простя само че направи олива м-у мен и АВРАМА за щастие сега си пишем и е много вероятно да върнем предишните си добри отношения ...
Аватар
Haker4o
 
Мнения: 60
Регистриран на: 08 Ное 2008, 13:29
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот FearNoMore на 15 Фев 2016, 20:08

Хакерчо, не съм те обвинявал в нищо.

Идеята ми е, че в момента също никой няма неоспорими доказателства, че оливата/доктора и т.н., са профилите на Стойка.
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron