Най-големият сайт за бойни спортове

       

двуразови тренировки?

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

двуразови тренировки?

  0     Мнениеот spirit на 27 Дек 2008, 00:42

Искам да попитам какво мислите относно това да тренирам Бокс и ММА всеки ден бокса е от 3 часа а ММА от 7 или 7 и 30 като бойни изкуства мисля че се съчетават обаче дали няма да навреди на мусколите това и вместо да напредвам да си стоя на едно място а колкото до издръжливоста ми аз мога да ги издържа и двете тренировки с колко и да е висока интензивност имам и между тях малко почивка но не съм сигурен че няма да претренирам
spirit
spirit
 
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Ное 2008, 00:04
Град: Пловдив

Re: двуразови тренировки?

  0     Мнениеот spanky на 27 Дек 2008, 14:03

Килограми със сигурност ще свалиш, особено ако не взимаш добавки и не се храниш правилно. Колко дни в седмицата ще тренираш така? По принцип не е голям проблем. Лошото е, че времето за почивка между бокса и MMA е само няколко часа, а и зависи от това колко ви натоварват на двете тренировки. Ако мислиш че можеш да издържиш пробвай няколко седмици и тялото ще си каже своето - така най-добре ще разбереш. Има хора на които това ще им е малко, има и други, на които това ще им скапе лагерите.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: двуразови тренировки?

  0     Мнениеот spirit на 27 Дек 2008, 15:49

spanky написа:Килограми със сигурност ще свалиш, особено ако не взимаш добавки и не се храниш правилно. Колко дни в седмицата ще тренираш така? По принцип не е голям проблем. Лошото е, че времето за почивка между бокса и MMA е само няколко часа, а и зависи от това колко ви натоварват на двете тренировки. Ако мислиш че можеш да издържиш пробвай няколко седмици и тялото ще си каже своето - така най-добре ще разбереш. Има хора на които това ще им е малко, има и други, на които това ще им скапе лагерите.
всеки ден са тренировките ММА 2 пъти граплинг 3 пъти кикбокс мога да ги издържа добавки не вземам а за яденето винаги гледам да изям повече калории от колкото съм изгорил и сигурно ша направя така както ти препоръча ша пробвам за да разбера
spirit
spirit
 
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Ное 2008, 00:04
Град: Пловдив


Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта