Най-големият сайт за бойни спортове

       

Проблеми с наднормено тегло

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Re: Проблеми с наднормено тегло

  0     Мнениеот ludvefira на 21 Юли 2013, 17:02

Стели здравей ;)
Съветът ми е да не се вслушваш в съветите на shadowfighter, защото той по принцип си пада по пълни жени и само ще ти забави още повече метаболизма с предложенията си /а и нищо не разбира нито от спорт, нито от прогнози за ММА/.
Съветът ми към теб е да ставаш с един час по-рано от обикновено и да си наложиш в това време да правиш някакво кардио - независимо дали ще е бягане, колело, или крос тренажор. Ако правиш това всеки ден и малко от малко намалиш калоричните храни /сигурен съм,че знаеш кои са/ то след около 6 месеца ще се почувстваш така, че ще ти се прииска да ми се обадиш :DD
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Проблеми с наднормено тегло

  1     Мнениеот shadowfighter на 21 Юли 2013, 18:43

аууу представям си ако изляза някъде с ръш, джонито и лудвефира това значи че никоя мацка нема ми върже, а смятах скоро да им предлагам да праим събиране некъде по морето и да пием по нещо :roll:
shadowfighter
shadowfighter
 
Мнения: 175
Регистриран на: 19 Окт 2011, 05:28

Re: Проблеми с наднормено тегло

  2     Мнениеот stelkabg на 21 Юли 2013, 18:51

Горе долу ми стана ясно как да се храня и какво да тренирам. А какви хапчета бихте ми препоръчали за отслабване? А за капсулите на ЛиДа те добри ли са?
Аватар
stelkabg
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юли 2013, 16:23
Град: Стара Загора

Re: Проблеми с наднормено тегло

  0     Мнениеот ludvefira на 21 Юли 2013, 19:52

stelkabg написа:Горе долу ми стана ясно как да се храня и какво да тренирам. А какви хапчета бихте ми препоръчали за отслабване? А за капсулите на ЛиДа те добри ли са?


Не мога да дам коректен съвет относно хаповете, защото така и не разбрах с кого ще започнеш тренировките.
Инъче с моите партньорки се задоволяваме с най-обикновени противозачатъчни :DD
Шегувам се разбира се .... Не ти трябват хапчета бе човек. След първата седмица, или по-добре месец си вземи най-обикновен L-karnetin и ще ти помогне изключително много, но ти и без това в началото ще сваляш достатъчно. За това съветът ми е да прибегнеш към добавките след третия месец от започване на тренировките.
Очаквам "кликване" след време ;)
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Предишна

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron