Най-големият сайт за бойни спортове

       

Тренировка за сваляне на килограми

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Тренировка за сваляне на килограми

  0     Мнениеот snoop на 30 Юни 2013, 22:01

Здравейте, понеже от както се преместих в града и физическите ми натоварвания направо паднаха под нулата, започнах да качвам килограми. На 17 съм около 1.75 сам висок и съм 110 килограма без никакъв мускул, абе с една дума желе. Та въпроса ми е дали като тичам всеки ден и спазвам някаква диета ще се получи нещо понеже ме е срам да отида в това си състояние във фитнес. Мисля всяка сутрин да тичам от 6:00 до към 7-8 първоначално и след като г/д посвикна да увелича времето и да започна да тичам и вечер като след тичане включа и лицеви опори и коремни преси. Та сега за храненето да ви кажа как съм го намислил ставам сутрин обличам се и отивам да бягам след като се прибера къпя се и след около 2 часа да хапна 1 пържено яйце в съвсем малко олио колкото да не залепне по обяд някаква салата примерно домат и краставица и за вечеря някакъв лек зеленчук. Аз не разбирам от диети и такива неща за това искам да ми кажете като спортисти и професионалисти вашето мнение дали това е правилно или не и ако е така да ми препоръчате друг режим на тренировки в къщи, пък след като сваля някой друг килограм ще започна да посещавам и фитнес. Благодаря ви много.

EDIT: Забравих да попитам дали може да ми кажете някакъв бърз и ефикасен начин за справяне с мускулната треска която предполагам първата една седмица ще е сериозен проблем.
snoop
snoop
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Юни 2013, 21:50

Re: Тренировка за сваляне на килограми

  0     Мнениеот shadowfighter на 30 Юни 2013, 22:30

Вземай си велоаргометър или кростренажор и сутрин на гладно ще въртиш по един час всеки ден. Ще започнеш да правиш аеробни упражнение - скачане на въже, гимнастика, коремни преси, лицеви опори, клекове със собствената тежест, но това е като за начало. Задължително минаваш на нисковъглехидратна и ниско мазнинна диета и ще пиеш много вода. Някоя хранителна добавка като Фет Бърнър също ще помогне

Мускулната треска се оправя с масаж, аспирин или биричка :) , като последното не е за теб

Ще ядеш само чисто месо , яйцата без жълтъците, от млечните продукти само извара.
Всички зеленчуци са разрешени, от плодовете само ябълки/зелени/ и всички цитрусови.
Никаква сол в началото, никаква захар и каквито и да е подправки.
Ще имаш нужда от минимално количество въглехидрати за процесите в огранизма - една малка купичка овесени сварени ядки ще ти дава необходимото, нужните мазнини ще си ги набавяш от рибата, безсолни маслини и само ленено или тиквено семе задължително безсолно и сурово.

Гарантирам че има много добър ефект тази диета. Като са спазени и съобразени всички нужди на организма. Ако имаш подуване на корема от зеленчуците- махаш зелето и марулите.

Ядеш само печено и варено. Зеленчуците също можеш да ги вариш или да ги запечеш на скарата.

С тази диета ще подбриш метаболизма си, теглото си, от там и тялото си , сексуалния си живот и ще имаш самочувствие. Успех от мен момче, ти можеш
shadowfighter
shadowfighter
 
Мнения: 175
Регистриран на: 19 Окт 2011, 05:28

Re: Тренировка за сваляне на килограми

  0     Мнениеот JonJones на 30 Юни 2013, 22:49

-аеробни упражнения (за да привикне организма)
-белтъчини - риба, пиле, телешко, заешко, варени белтъци, извара
-въглехидрати - овесени ядки само сутрин или след тренинг
-всички зеленчуци и зеленолистни
-маслини, зехтин на салатата, над 3 литра вода
-всичко се яде сурово, печено и варено, често и по малко
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: Тренировка за сваляне на килограми

  0     Мнениеот jamski на 01 Юли 2013, 05:10

Тъй като имаш бая излишно тегло според мене ще го свалиш по-лесно, но трябва да увеличиш движението.След тренировките гледай да не се задържаш вкъщи излизай навънка разхождай се карай колело и так по цял ден, хем и ще ядеж по-малко като не си във вас :) Другото което са ти казали е най-важното за яденето и вида на тренировките това мойто е допълнение :)
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Тренировка за сваляне на килограми

  0     Мнениеот snoop на 01 Юли 2013, 20:16

Благодаря ви много от утре започвам с тренировките. Само да ви попитам примерно на към едното хранене за деня мога ли да прибавя 1 филийка черен хляб?
snoop
snoop
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Юни 2013, 21:50

Re: Тренировка за сваляне на килограми

  0     Мнениеот bigcountrynelson на 02 Юли 2013, 01:28

Ще ти кажа един хранителен режим, приятелче, с което един колега, тренирал бокс, от януари някъде от 140 ги направи 100. Пред очите ми е всеки ден, няма измама, пред очите ни се стопи.

Ставане - кардио на гладно(това ти го казаха вече, но наистина е важно), сега не се сещам колко време беше казал.
Закуска 5 белтъка, банан.
Тренировка - пича е звяр, няма да ти обяснявам какви неща прави в залата, започва и завършва с по 30мин кардио, тренировката отива над 2 часа.
Обяд/вечеря - тука е магията. Единия ден - пиле на грил, без кожа, половината обяд, другата половина вечеря, с някакви салати. Втори ден - консерви с риба тон, 2 на обяд, 2 на вечеря, зеленчуци. Трети ден - един голям сандвич от събуей разделен м-у обяда и вечерята, някакви зеленчуци. Четвърти ден - пилешки гърди, не знам количеството, пак с гарнитура от зеленчуци. Пети ден - зареждащ(без отпускане, все пак, някви кроасани яде той), после пак повтаряш процеса. Закуската всеки ден си е същата, преди лягане извара(той я ядял чиста, ама аз например не й се кефя и слагам малко сладко). Много вода пие, не знам колко, но доста, може би към 5 литра.

Зарибил е супер много хора покрай този си режим, целта му е да свали 50 кила и после щял да качи във фейса снимка преди/след, така че не мога да ти покажа нагледен резултат.
Това било всичко. Сега, пича е тренирал сериозно и според мен прави някой магии, за които не ми е казал(мисля, че върти водата нещо, иначе няма логика да вкарва по толкова, ама той си мълчи). Не знам да взема добавки, поне не ми е казал. Без протеин не поже ппц, това предполагам ще го вкарва, за др не знам.

Пробвай я и си прецени дали имаш ефект. Успех ;)
Аватар
bigcountrynelson
 
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Юни 2012, 09:39

Re: Тренировка за сваляне на килограми

  0     Мнениеот snoop на 09 Юли 2013, 12:05

Здравейте пак може би ви е омръзнало вече от мен,но исках да ви попитам как се приготвят тези овесени ядки?
snoop
snoop
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Юни 2013, 21:50

Re: Тренировка за сваляне на килограми

  0     Мнениеот JonJones на 09 Юли 2013, 13:43

В 200-250 мл вряща вода или врящо мляко се слагат около 4 супени лъжици овесени ядки и се бърка постоянно за да не загарят отдолу и докато стане овесена каша. Могат да се поръсят с канела за допълнителен вкус.
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас


Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron