Най-големият сайт за бойни спортове

       

тренировката на Randy Couture???

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

тренировката на Randy Couture???

  0     Мнениеот spirit на 02 Дек 2008, 16:55

Може ли някой да ми каже по колко пъти в седмицат се прави и колко пъти трябва да се повтарят тия упражнения аз до колкото разбрах тия упражнения се правели за 60 секунди и после и след като го направиш веднъж още 3 пъти трябвало да го повторениш но няма да се учудя ако съм разбрал грешно http://www.youtube.com/watch?v=IkQahsavtMA
spirit
spirit
 
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Ное 2008, 00:04
Град: Пловдив

Re: тренировката на Randy Couture???

  0     Мнениеот spanky на 02 Дек 2008, 17:05

Два пъти е добре да я правиш според мен. Предполагам на следващия ден ще си в мускулна треска и е хубаво да има поне един или два дни да оставиш мускулите да се възстановят.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: тренировката на Randy Couture???

  0     Мнениеот oho на 03 Дек 2008, 18:41

Сметни си как ти е останалото натоварване. Хубаво е малко време мускулите да починат. Ако имаш много друго кардио през седмицата (зависи какво бойно изкуство треираш) 1-2 пъти в седмицата е ок. Няма смисъл да се претоварваш. Правилната почивка е от огромно значение.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: тренировката на Randy Couture???

  0     Мнениеот spirit на 04 Дек 2008, 22:37

2 пъти в седмицата на мен ша ми е удобно да тренирам в понеделник и четвъртък обаче нз колко пъти трябва да ги повторя тия упражнения за една тренировка и колко дълго време да ги правя в смисъл 1 месец,2 месеца и т.н
spirit
spirit
 
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Ное 2008, 00:04
Град: Пловдив

Re: тренировката на Randy Couture???

  0     Мнениеот oho на 05 Дек 2008, 13:03

По принцип е хубаво на няколко месеца да се сменят програмите. Ти тази ако ще я правиш за издръжливост можеш да изкараш и повече месеци като покачваш интензивността или малко тежестите и да я правиш с времето по-честичко. Аз след два-три месеца бих я сменил. Първо разбери дали работи за теб.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: тренировката на Randy Couture???

  0     Мнениеот spirit на 05 Дек 2008, 22:40

подходяща е за мен програмата шот ми трябва издръжливост и сила ако може да ми кажеш колко пъти трябва да се повторят тия упражнения за една тренировка тежестите предполагам не трябва да са големи примерно около 50%,60% от силата така смятам аз мисля да не тренирам повече от 2 месеца по тая програма
spirit
spirit
 
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Ное 2008, 00:04
Град: Пловдив


Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта