Най-големият сайт за бойни спортове

       

Кондиционни тренировки в борбата

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Кондиционни тренировки в борбата

  0     Мнениеот bi4meto на 21 Дек 2012, 20:10

Здравейте!:) Искам да задам въпрос относно борбата.Начинаещ съм в спорта,тренирам любителски(ходя на лостове и тичам),но напоследък много съм се заинтересувал от борбата.Проблемът е,че в града в който живея(Кърджали)няма тренировки по борба:(. Обръщайки се към трениращите този спорт искам да попитам как обикновено протича една тренировка по свободна борба(откъм упражнения)?Мерси предварително
bi4meto
bi4meto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Дек 2012, 20:04
Град: Кърджали

Re: Кондиционни тренировки в борбата

  0     Мнениеот haidut на 21 Дек 2012, 21:07

bi4meto написа:Здравейте!:) Искам да задам въпрос относно борбата.Начинаещ съм в спорта,тренирам любителски(ходя на лостове и тичам),но напоследък много съм се заинтересувал от борбата.Проблемът е,че в града в който живея(Кърджали)няма тренировки по борба:(. Обръщайки се към трениращите този спорт искам да попитам как обикновено протича една тренировка по свободна борба(откъм упражнения)?Мерси предварително

Ето как: загрявка, после футбол 2 по 20мин. после пак загряване, после техника, после упражнения, от които най-разпространени са : катерене по стълбичка с ръцете, мостове и едно въртене на пудовките.
haidut
haidut
 
Мнения: 112
Регистриран на: 02 Дек 2012, 22:06
Град: София - Горна баня

Re: Кондиционни тренировки в борбата

  0     Мнениеот nhikolla на 22 Дек 2012, 14:04

haidut написа:
bi4meto написа:Здравейте!:) Искам да задам въпрос относно борбата.Начинаещ съм в спорта,тренирам любителски(ходя на лостове и тичам),но напоследък много съм се заинтересувал от борбата.Проблемът е,че в града в който живея(Кърджали)няма тренировки по борба:(. Обръщайки се към трениращите този спорт искам да попитам как обикновено протича една тренировка по свободна борба(откъм упражнения)?Мерси предварително

Ето как: загрявка, после футбол 2 по 20мин. после пак загряване, после техника, после упражнения, от които най-разпространени са : катерене по стълбичка с ръцете, мостове и едно въртене на пудовките.


слушай мишока, ще станеш олимпиец. сега сериозно, ако ти се тренира борба а няма в кж, по добре се запиши на самбо ;) иначе кондиционни има в youtube.com колкото искаш точно за борба.
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Кондиционни тренировки в борбата

  0     Мнениеот bi4meto на 22 Дек 2012, 15:08

Мерси,но гадното е ,че и самбо нямаме в нашия малък град :(.Имаме само бокс.Иначе интересни упражнения има из нета :) http://www.youtube.com/watch?v=SizWqMcC30U това беше интересно
bi4meto
bi4meto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Дек 2012, 20:04
Град: Кърджали

Re: Кондиционни тренировки в борбата

  0     Мнениеот haidut на 22 Дек 2012, 20:00

nhikolla написа:
haidut написа:
bi4meto написа:
слушай мишока, ще станеш олимпиец. сега сериозно, ако ти се тренира борба а няма в кж, по добре се запиши на самбо ;) иначе кондиционни има в youtube.com колкото искаш точно за борба.

Иди на лекар бе бастун - но да е добър психиатър. :DD
haidut
haidut
 
Мнения: 112
Регистриран на: 02 Дек 2012, 22:06
Град: София - Горна баня

Re: Кондиционни тренировки в борбата

  0     Мнениеот nhikolla на 22 Дек 2012, 22:01

мишле с малко пишле, да не се отказа от версията че не си мишока, препоръчай ми твоя психиатър моля те
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Кондиционни тренировки в борбата

  0     Мнениеот haidut на 23 Дек 2012, 20:33

nhikolla написа:мишле с малко пишле, да не се отказа от версията че не си мишока, препоръчай ми твоя психиатър моля те

Омръзна ми да обяснявам че не съм Мишока. Този така ти е взел акъла че още ти държи влага, явно е голяма работа. Сега го чета в други форуми. Иди и ти там да спориш с него, ама може би интелекта ти е доста нисък.
Пиши по темата тъпако.
haidut
haidut
 
Мнения: 112
Регистриран на: 02 Дек 2012, 22:06
Град: София - Горна баня


Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron