Най-големият сайт за бойни спортове

       

Мазнините по корема или 'биреното' коремче

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот cavalera на 30 Юни 2012, 11:38

Сигурен съм че имам някакви мускули по корема защото правя много упражнения за корем, но не се виждат заради мазнините отгоре които не изчезват колкото и упражнения да правя.Моля ви кажете ми как да ги махна по-бързо и ефективно(може и да не е бързо), но поне да разкарам това "бирено" коремче.Благодаря ви предварително!
Тяло и Дух в Едно.
cavalera
cavalera
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:58
Град: София

Re: Мазнините по корема или "биреното"коремче

  0     Мнениеот barakuda на 30 Юни 2012, 11:50

Ходи да бягаш и яж главно белтъчини и мазнини ;)
barakuda
barakuda
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Сеп 2011, 15:31
Град: tryavna

Re: Мазнините по корема или "биреното"коремче

  0     Мнениеот cavalera на 30 Юни 2012, 13:32

Ами скачанията? И добре ли ще е да слагам фолио или някакъв найлон около кръста(корема)?
Тяло и Дух в Едно.
cavalera
cavalera
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:58
Град: София

Re: Мазнините по корема или "биреното"коремче

  0     Мнениеот cavalera на 30 Юни 2012, 13:37

Начинаещ съм и не знам в кои храни има белтъчини. А "barakuda" не мислиш ли че мазнините ще се натрупват отново под корема и алкохола натрупва ли и той мазнини по корема?
Тяло и Дух в Едно.
cavalera
cavalera
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:58
Град: София

Re: Мазнините по корема или "биреното"коремче

  0     Мнениеот internationalwarrior на 30 Юни 2012, 15:32

Виж сега пичага, всеки иска на готова да му се даде информацията,ти не си казал нищо за себе си, как тренираш, спазваш ли хранителен режим.Какво очакваш да ти се отговори?И да ти каже някой как да тренираш, ако се набиваш с пици и кола няма да свалиш "биреното коремче"
Та ти всъшност си написал в друга тема че те мързи да тренираш и май не само да тренираш. : )
Все пак ще ти помогна малко, потърси в търсачката "интервални тренировки" , "ниско въглехидратна диета" или най-малкото "хранителен режим", почети малко и тогава пускай такива теми! : )
Pain is temporary, PRIDE is FOREVER !!!
internationalwarrior
internationalwarrior
 
Мнения: 225
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:31
Град: Sofia

Re: Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот Ilinden на 30 Юни 2012, 17:37

С упражнения няма да свалиш мазнините.Ти мускула си го имаш,просто мазнината му пречи да изпъкне.Когато правиш упражнения мускула ще ти расте,но това няма да гори мазнината, като расте мускула той ще ''бута'' мазнината и така въпросното ''бирено коремче'' ще се набива на очи повече и повече.Преди да развиваш коремните мускули свали колкото се може повече мазнина и тогава ги тренирай.А,мазнината ще я свалиш с кардио упражнения - тичане,плуване,скачане на въже,каране на велосипед и ходене в планината (повярвай ми ходенето в планината сваля и то МНОГО).Второто,което е...ако искаш добре оформена преса забрави за газирано,алкохол,тесто и захар..не може напълно да не ядеш сладко и тестени продукти,защото организма си има определни нужди..наблегни на плодове и зеленчуци,намали хляба (но НЕ НАПЪЛНО) и захарните изделия,ако ти се яде сладко те съветвам да си бъркаш кисело мляко с мед,канела и накълцана ябълка или банан..недей да ядеж късно вечер преди лягане,недей да ядеш и до пръсване,забрави за полуфабрикатите ( Макдоналдс,Кентъки и т.н).).Относно белтъчините..в храната има 3 вида вещества.Това са въглехидрати,мазнини и белтъчини (по-известни като протеини).Въглехидратите са основния енергиен източник,мазнините също,белтъка ти подхранва мускулите и спомага за тяхното възстановяване.Въглехидрати са картофите,хляба,ориза,лещата,боба,захарните изделия и всички зърнени култури и тестени храни.Белтъците се съдържат основно в месото и млечните продукти,но ги има и в някои ядки като бадемите и в някои растителни храни като соята.Мазнините ги има почти навсякъде.Защо ти казвам да не ядеш вечер ? Когато ядеш примерно в 24:00 и си легнеш през ноща организма ти ще преработи храната,ще извлече енергия от нея,която ще остане неизразходвана докато спиш,а неизразходваната енергия се преобразува в ''бирено коремче''.Трябва да си наясно,приятел,за да имаш хубави коремни мускули ще трябва да се лишаваш,не е проста работата. ;)
Аватар
Ilinden
 
Мнения: 119
Регистриран на: 18 Мар 2012, 11:36
Град: София

Re: Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот barakuda на 30 Юни 2012, 17:41

Като за начало като приемаш мазнини, а не въглехидрати, организма ти започва да черпи енергия от мазнините следователно при недостиг на енергия, ще черпи от мазнините на тялото ти. Белтъчините са нужни за мускулния растеж и възстановяването и ги има в храни като яйца, месо, мляко, ядки, извара, фъстъчено масло и т.н...
barakuda
barakuda
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Сеп 2011, 15:31
Град: tryavna

Re: Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот cavalera на 30 Юни 2012, 21:26

Виж какво "internationalwarrior" първо-мерси за съвета, второ-чел съм и то доста.Тук съм за да питам някой ,който го е правил преди мен да го каже от собствен опит.Аз съм написал че ме мързи и е така защото съм начинаещ.Тренирам но по малко още не съм намерил правилната мотивация която да впрегне силите ми>Това бирено коремче се е образувало точно поради тази причина.А относно кой съм и как тренирам и кво ям няма никво значение "Ilinden" ми е отговорил по-добре от добре и без да знае тези неща.Ти ми даде съвет сега и аз ще ти дам.Не бъди груб ,в боя може и да помага но в живота не, а и в боя трябва да уважаваш противника.
Тяло и Дух в Едно.
cavalera
cavalera
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:58
Град: София

Re: Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот internationalwarrior на 01 Юли 2012, 15:23

Какво си чел много? Романи и разкази?По нещата които питаш си личи колко МНОГО си изчел по въпроса... Съветите които ти е дал "ИЛИНДЕН" не знам дали са много удачни, но както и да е.И не ми казвай как да се държа, защото по тези теми е говорено и писано 100 пъти, просто тебе те мързи да потърсиш!
Pain is temporary, PRIDE is FOREVER !!!
internationalwarrior
internationalwarrior
 
Мнения: 225
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:31
Град: Sofia

Re: Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот Ilinden на 02 Юли 2012, 12:15

Не знаеш дали са ми удачни съветите ? Еми,вместо да се зъбиш на момчето по-добре опитай да му обясниш УДАЧНО.За разлика от теб ПОНЕ ОПИТАХ да му обясня,без да му се заяждам..неудачни били..еми,дай да видим твойте удачни съвети..еби му майката в българските форуми като някой зададе въпрос и веднага му скачат...'айде посъветвай го ти,удачен приятелю с удачни съвети.И за к'во му искаш на човека ръст,тегло,цвят на очи/коса,автобиография и още тем подобни излишни подробности.Той иска да разбере как да свали мазнините от корема,така че да му се орелефят коремните мускули...Ако ще да е 200 кила и 200 метра той трябва да наблегне на кардио упражнения..
Аватар
Ilinden
 
Мнения: 119
Регистриран на: 18 Мар 2012, 11:36
Град: София

Следваща

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron