Най-големият сайт за бойни спортове

       

Мазнините по корема или 'биреното' коремче

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Re: Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот savag3 на 05 Юли 2012, 19:49

Може да пробваш и Rushfit! Това са видео-та в които тренираш, като тренировката е подбрана от един от треньорите на GSP(Даже GSP участва в клиповете). Проблема обаче е, че трябва да имаш гири и дъмбели :( . http://thepiratebay.se/torrent/6619030/Georges_St-Pierre__Rushfit__Workout_Program
savag3
savag3
 
Мнения: 218
Регистриран на: 07 Сеп 2010, 23:48
Град: Крумовград

Re: Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот cavalera на 06 Юли 2012, 12:30

Много ви благодаря за съветите момчета,"Thief1019" много добро видео, ще опитам някои упражнения.Намалил съм до минимум хляба и ще опитам по всеки един начин който сте предложили. "Ilinden" не отвръщай повече, по-умният трябва да отстъпи.
Последна промяна cavalera на 06 Юли 2012, 13:06, променена общо 1 път
Тяло и Дух в Едно.
cavalera
cavalera
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:58
Град: София

Re: Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот cavalera на 06 Юли 2012, 12:45

Благодаря ти "jamski" за подробния отговор.Много сходен начин на трениране имам и аз - само че аз първо тичам или се разхождам, за да загрея добре мускулите, а после фитнес тренировка.Досега напредвам с мускулатурата на тялото, но без тази на корема.Сега опитвам със съвета на "Ilinden"с повече кардио-упражнения като гимнастика, скачам също на въже и много разходки.Не тичам толкова, защото пуша и тичането ми е трудно, но го компенсирам.Сигурен съм ,че ще стане.В друг сайт четох ,че корема е най-трудната за оформяне мускулна група, така че трябва търпение.
Тяло и Дух в Едно.
cavalera
cavalera
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:58
Град: София

Re: Мазнините по корема или 'биреното' коремче

  0     Мнениеот cavalera на 06 Юли 2012, 13:02

И стига сме се карали вече.Нека да се държиме като големи хора дошли тука да обменят знания и опит.Всеки от нас знае по нещо, което може да помогне на друг, който пък от своя страна ще помогне с нещо което той е научил и го каже на човека който му е помогнал.Така са достигнали знанията до нас.Нека не забравяме, че не трябва да сме силни само физически, но и умствено(душевно) и да сложиме край на спора - CAVALERA feat. Ilinden VS internationwarrior
Тяло и Дух в Едно.
cavalera
cavalera
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Юни 2012, 10:58
Град: София

Предишна

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron