Най-големият сайт за бойни спортове

       

Десен прав

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Десен прав

  0     Мнениеот Raikon на 03 Сеп 2013, 11:03

Здрасти момчета, аз съм доста начинаещ, 1 месец тренирам Кикбокс и знам, че имам доста да уча, но все пак искам да се допитам и до вас, да не взема да свикна с нещо грешно. Въпроса ми е, когато искам да вкарам десен прав(нормален гард) с тяло и рамо, отивам много напред и треньора ме поправя, а за да не отивам така като направя десен го правя само с рамо и няма същата сила. Не знам дали успях добре да ви обясня. Аз ще говоря пак с треньора, но исках и вие да кажете какво мислите, как да се опитвам да направя техниката.
Raikon
Raikon
 
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 10:54
Град: Plovdiv

Re: Десен прав

  0     Мнениеот Igrach на 03 Сеп 2013, 11:56

виж не се навеждай с тялото напред... удара тръгва от долу от крака, като той се завърта и през торса и той се завърта и силата минава през рамото и трябва да вкараш максимално рамото напред (да те заболи леко дори) и с юмрука право напред с предните 2 кокалчета МАКСИМАЛНО БЪРЗО и РЯЗКО. Дано да съм ти обяснил добре да ме разбереш, но не се притеснявай с времето ще свикнеш ;)
Igrach
Igrach
 
Мнения: 41
Регистриран на: 16 Май 2011, 15:22

Re: Десен прав

  0     Мнениеот Raikon на 03 Сеп 2013, 12:59

Да, разбрах, мерси много. Не вкарвах рамото добре значи, а треньора и той правилно ми е казвал, ама то трябва и да разбереш какво ти говори lol . Ще започна така, за да свиквам, още веднъж благодарим :)
Raikon
Raikon
 
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 10:54
Град: Plovdiv


Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта