Най-големият сайт за бойни спортове

       

Трикове и съвети при уличен бой

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот racko1 на 06 Юли 2010, 20:51

Пак тоз уличен бой.. немате ли си друга работа ми само за тва мислите? И да четете по форуми и да не четете полза няма.. като не можеш да се биеш това е.. стига сте я разисквали тая тема..
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот psycho на 06 Юли 2010, 22:38

Пхаха к'во толкова ви е страх бе хора,не се занимавайте с глупости и няма да са ви нужни "трикове и съвети при уличен бой" lol
There are two kinds of people: ones that are trying to build their future and ones that are trying to rebuild their past.
Аватар
psycho
 
Мнения: 169
Регистриран на: 07 Авг 2009, 14:41
Град: София

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот Mi5 на 06 Юли 2010, 22:48

Наистина е неприятно колко голям е интереса към една такава тема, при положение, че тя съществува предимно от комплекси. То, за съжаление, и едно 50-60% от хората започват да тренират БИ именно за да станат някакви "биячи".. Както казаха - по форумите няма да станете по-силни и т.н. и честно казано точно при уличните боеве не знаеш на какъв ще попаднеш.. И републикански може да си, тоя срещу теб ще се окаже, че има пистолет и ще те застреля от 5-10 метра, или ще те наръга с нож и т.н. и т.н. Ето и един трик от мен - не попадайте в уличен бой за нищо на света, ако все пак бягане няма - удряш и пак бягаш и в краен случай се биеш както са те тренирали, а не както форумът те е "научил". Вижте какво се случи с двете момчета пред дискотеката на съдебната палата, или с момчето в студентски град.. Дали някой от тях е мислил какво го чака същата вечер, когато се е оправял за дискотеката.. Ето ви уличен бой, ето ви реалността - момчето са го наритали до смърт 8-10 човека, а другите 2 момчета са заклани в гръб докато са бягали от въпросния агресор. Заради това не обичам студентски град - всеки те гледа лошо и не дай си Боже да ви се засекат погледите и ще дойде с още 5-6 приятели да ти прави проблеми.. А уж и вие, и те сте излезнали да се забавлявате..
Mi5
Mi5
 
Мнения: 20
Регистриран на: 07 Ное 2009, 01:50
Град: sofia

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот psycho на 06 Юли 2010, 23:13

Mi5 написа:Наистина е неприятно колко голям е интереса към една такава тема, при положение, че тя съществува предимно от комплекси. То, за съжаление, и едно 50-60% от хората започват да тренират БИ именно за да станат някакви "биячи".. Както казаха - по форумите няма да станете по-силни и т.н. и честно казано точно при уличните боеве не знаеш на какъв ще попаднеш.. И републикански може да си, тоя срещу теб ще се окаже, че има пистолет и ще те застреля от 5-10 метра, или ще те наръга с нож и т.н. и т.н. Ето и един трик от мен - не попадайте в уличен бой за нищо на света, ако все пак бягане няма - удряш и пак бягаш и в краен случай се биеш както са те тренирали, а не както форумът те е "научил". Вижте какво се случи с двете момчета пред дискотеката на съдебната палата, или с момчето в студентски град.. Дали някой от тях е мислил какво го чака същата вечер, когато се е оправял за дискотеката.. Ето ви уличен бой, ето ви реалността - момчето са го наритали до смърт 8-10 човека, а другите 2 момчета са заклани в гръб докато са бягали от въпросния агресор. Заради това не обичам студентски град - всеки те гледа лошо и не дай си Боже да ви се засекат погледите и ще дойде с още 5-6 приятели да ти прави проблеми.. А уж и вие, и те сте излезнали да се забавлявате..




Едва ли бях чел нещо по-вярно и по-смислено във форум от това което "Mi5" е написал!

БРАВО!!!
There are two kinds of people: ones that are trying to build their future and ones that are trying to rebuild their past.
Аватар
psycho
 
Мнения: 169
Регистриран на: 07 Авг 2009, 14:41
Град: София

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот Skoidats на 06 Юли 2010, 23:51

psycho написа:
Mi5 написа:Наистина е неприятно колко голям е интереса към една такава тема, при положение, че тя съществува предимно от комплекси. То, за съжаление, и едно 50-60% от хората започват да тренират БИ именно за да станат някакви "биячи".. Както казаха - по форумите няма да станете по-силни и т.н. и честно казано точно при уличните боеве не знаеш на какъв ще попаднеш.. И републикански може да си, тоя срещу теб ще се окаже, че има пистолет и ще те застреля от 5-10 метра, или ще те наръга с нож и т.н. и т.н. Ето и един трик от мен - не попадайте в уличен бой за нищо на света, ако все пак бягане няма - удряш и пак бягаш и в краен случай се биеш както са те тренирали, а не както форумът те е "научил". Вижте какво се случи с двете момчета пред дискотеката на съдебната палата, или с момчето в студентски град.. Дали някой от тях е мислил какво го чака същата вечер, когато се е оправял за дискотеката.. Ето ви уличен бой, ето ви реалността - момчето са го наритали до смърт 8-10 човека, а другите 2 момчета са заклани в гръб докато са бягали от въпросния агресор. Заради това не обичам студентски град - всеки те гледа лошо и не дай си Боже да ви се засекат погледите и ще дойде с още 5-6 приятели да ти прави проблеми.. А уж и вие, и те сте излезнали да се забавлявате..




Едва ли бях чел нещо по-вярно и по-смислено във форум от това което "Mi5" е написал!

БРАВО!!!


Прекрасно мнение, за мен ... с това темата се изчерпва ;)
Skoidats
Skoidats
 
Мнения: 198
Регистриран на: 21 Авг 2008, 16:11
Град: София

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот racko1 на 07 Юли 2010, 00:07

Найстина добре е тая тема да се заключи и комплексари като тоя улрас от левски просто да спрат да пишат във форума.. защото те в друга тема освен тази едва ли биха писали..
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот MrBone на 12 Юли 2010, 01:01

bodyMORj написа:Има един трик, много добре заблуждава. От "А" основна позиция с обратен може и с нормален гард ако искате, изтегляте си ръката, която стои до брадичката рязко назад все едно искате да се засилите за удар и още по-рязко в същото време нанасяте обратен (разгъващ) саблен удар с другата ръка под ухото винаги. Не се усещат, подвеждат се от стойката и реакцията ви.


Не може ли да бъде смъртоносен?
MrBone
MrBone
 
Мнения: 38
Регистриран на: 09 Юли 2010, 00:10

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот MrBone на 12 Юли 2010, 01:26

ultrassLevski написа:Хора.. имам чуството че вие всички тук сте против уличния бой.. а той за мен е ежедневие.. просто не минава и ден без да се ступаме с някои мангали.. или.. да.. айде да не ви казвам че МВР-то гУеда.. :D мисля да почна ММА.. естествено за да си подобря уменията на улицата.. израснал съм в такъв квартал, че просто няма как да не се бия.. от 4-5 годишен се почна с побоищата.. и сега това продължава да ми е ежедневие.. незнам какво толкова против имате.. Вие хора се вкарвате в някви филми.. не чупи бутилка.. сложи си нещо у ръката да ти е плътна тупаницата.. пък той тоя с/у тебе ще седи ще те чака да си сложиш нещо у ръката.. и тогава ще ти налети.. Аз например боя на улицата го почвам по най-лесния начин.. когато видя че примерно ще стане побоя.. приближавам се максимално.. и почвам с глава.. вие бате.. си мислите че като по филмите.. да не си мислите че на улицата някой ви дига гард.. :D участвал съм доста в такива боеве.. както и в боеве по мачове.. вие сте далече.. от тия работи.. незнам дали някой ще ме разбере.. аз се бия.. защото ми е кеф да смажа главата на някой гаден циганин например.. или на някой мазен фешън.. Всеки който ни знае ни обяснява: Ще си намерите майстора.. ми аз им отговарям много просто: Ние него търсиме.. но няма значение.. надявам се да не съм ви отнел 2 мин от ценното време.. ама явно че вие сте далече от тия работи.. то това си е страст.. няма значение.. със здраве.. и дано да не ви се случва да влизате в конфликт на улицата :) стойте си у залата.. :)



ХАХАХАХАХ!! Години??? Любим филм? Ти говориш като някой закален и удрян хилядократно от жестокия живот хлапак, превърнал се в гладиатор, който се бори всеки ден за живота си... Просто смени героя на Street Fighter или направо трий играта.
OnTopic: Човек ако е подготвен като набор от техники е добре, остава да овладее да контролира емоциите... Говоря за рандом файт. Ако ви излезе някой с нож или банда просто прибягвайте до "мръсни" трикове и техники или бягайте. Няма да е хубаво да умрете по такъв начин...

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА DOUBLE POST-А!
MrBone
MrBone
 
Мнения: 38
Регистриран на: 09 Юли 2010, 00:10

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот mocko на 13 Юли 2010, 19:45

Има доста филми в тази тема eek
Those who know when to fight and when not to fight are victorious !
Аватар
mocko
 
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Дек 2009, 15:17

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот nerozavar на 14 Юли 2010, 11:07

"Колегата" по-нагоре ме хвърли в тъча. Представям си 12-13 годишен дришляк който се бие в училище и се мисли за голям пич. Като претрепеш някои циганин после ще доиде цяла тумба с ножове и прътове и ще ти спукат тъпата глава. ;) Като един приятел фитнесджия се сдърпал с някакъв в кръчма и след 10 мин цяла тумба отвън го чака а той пича газ и като нинжа в тъмното. Ама той не е гледал достатъчно филми иначе щеше да ги опука като Нео в Матрицата. Мисли малко преди да си измисляш.
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron