Най-големият сайт за бойни спортове

       

Трикове и съвети при уличен бой

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот combatsambo на 21 Мар 2010, 19:42

Скоро ми се случи да ме засече някакъв пишлегар на петте кьошета и да трябва да спра, за да слезна и да го пребия. Видях го, че е нещо от порядъка на 140 кила, едно 50 кила отгоре ми, та взех си палката за всеки случай. Е като видях, че има нещо черно в ръката, наподобяващо нож, показах палката и тръгнах да му я блъскам в главата, но не видях точно къде в главата го ударих, тъй като мишока беше извадил СПРЕЙ! Ебати тарикатите. 140 кила мъж със спрей. След като не виждах нищо, последва едно премятане тип ипон, след което паднах и аз на земята, но той се качи на колата и чух само свистене на гуми. При такива сутиации не знам какво точно да се прави, но определено трябва да се атакува, ако се види че ще се стига до саморазправа.
combatsambo
combatsambo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 24 Фев 2010, 16:34
Град: Sofia

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот xXRedbullXx на 01 Апр 2010, 22:51

Ае сичко си е до моментно състояние според мен...ако те боли нещо на пример,не си разтегнат а-у... но най-готиният трик ми го казаха вчера. Някой,ако ти каже - Ае да се бием! Хващаш му едната ръка и му кааш - Човек не искам да се бия. И в следващия момент бам един и е К.О. :D Щото като му хванеш ръката си му бутнал гарда и ти е открит!....Дано да не се налага да я пробвам тая система срещу повече хорица :D :D :D
xXRedbullXx
xXRedbullXx
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Дек 2009, 18:38
Град: PlovdiV

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот bornwinner на 25 Апр 2010, 17:03

EDDIX написа:Гледах 1 брутални инструкции за Британските улични боксови мачове (почти мма е).
Трика е много гаден.Пускаш нещо като шамар но с външната част на ръката и го перваш с пръсти през очите.Неможе да ослепее ни очите му се насълзяват и не вижда за 5,6 сек напълно достатъчно за 1 зверски ливър шот или КО.Но си е курвенско аз бих го направил само ако ми скочат някакви брутални мутри или са бия за живота си. Иначе действа.
Друго ,много обичам да здобарам някой за косата ,и с другата ръка го помпам(главно ъпъркъти).
"Суиповете" (преобръщания) са задължителни.Има 1 семинар на Федор там показва най-основния перфектно.Трябва да можеш ако се отзовеш отдоло на земята да можеш да превъртиш противника си и ти да минеш отгоре.Има 2,3 основни техника научете ги задължително.Аз съм ги тренирал до припадък.Все пак да си отдоло и да те помпят е най-лошата възможна позиция.


lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol да си отдолу и да те помпят надали е оферта да :D най-добре да си отгоре и да помпаш ти.. който както иска да ме разбира
bornwinner
bornwinner
 
Мнения: 20
Регистриран на: 25 Авг 2009, 01:31
Град: Sofia

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот Judista на 25 Апр 2010, 19:39

И аз знам един трик. . . Докато се дърпате преди да започнете да се ударяте серизно му налузваш един със длан във носа, но е опасно ако му набиеш коста от носа във мозъка и може да умре lol
Истинският майстор е този, който знае как да си контролира силата, a не как да я използва. ..
Judista
Judista
 
Мнения: 49
Регистриран на: 22 Окт 2009, 20:17
Град: silistra

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот Exodus на 25 Апр 2010, 21:21

Aз знам един друг трик.
Хващаш му мъдите при първа възможност и му ги дърпаш до носа :)
Най-прекрасният измежду цветовете е вишневият. Най-благородният измежду хората е самураят...
Аватар
Exodus
 
Мнения: 112
Регистриран на: 14 Юли 2009, 10:44
Град: Tutrakan

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот xaxoxixu на 25 Апр 2010, 23:10

Сега се сещам за един съвет или може би препоръка.Не гледай къде удряш, просто трябва съществото срещу теб да е по-зле...ПОЗДРАВИ 88
Или се престрашаваш и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад колисите!
Аватар
xaxoxixu
 
Мнения: 42
Регистриран на: 18 Мар 2010, 16:51
Град: Монтана

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот TheWolf на 25 Апр 2010, 23:58

Шут в ташаците ( Там не се умира за тия , които си мислят така ) и удар в слънчевия или под брадата. :)
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот street2fighter на 16 Май 2010, 10:41

попринцип в боя победител си ако не си го започнал.Но има изключения има ситуации дето неможе да се избегне.За това най-голямото оръжие е спокоиствието и да мислете а не да се хвърлите в безмислени удари преценяите всяка една стъпка
Смелост не означава да нямаш страх.Да си смел значи да те е страх и да продължиш напред
Аватар
street2fighter
 
Мнения: 100
Регистриран на: 31 Окт 2009, 22:00
Град: burgas

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот desonnac на 05 Юли 2010, 00:06

Judista написа:И аз знам един трик. . . Докато се дърпате преди да започнете да се ударяте серизно му налузваш един със длан във носа, но е опасно ако му набиеш коста от носа във мозъка и може да умре lol


Тоя мит е глупост. Има и много хубаво обяснение някъде в тоя форум (май беше на охо)
Но идеята е добра- На улицата важи правилото "Който го ударят в носа първи отстъпва."
"Remember- enemy is idiot and you are russian!"- Sergeant from SpecNaz, GRU
Аватар
desonnac
 
Мнения: 23
Регистриран на: 29 Окт 2009, 21:50
Град: Sofia

Re: Трикове и съвети при уличен бой

  0     Мнениеот Purkata на 06 Юли 2010, 16:34

пробвал сам и има ефект :)

Редакция: Писането на кирилица е задължително!
Purkata
Purkata
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Юли 2010, 16:16
Град: Petrich

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron