Най-големият сайт за бойни спортове

       

Правилно ли постъпих?

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Правилно ли постъпих?

  0     Мнениеот sunko на 24 Апр 2013, 14:32

не се бий с цигани ако са повече от един....ще те смелят....много са гадни..
sunko
sunko
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Фев 2013, 16:58
Град: софия

Re: Правилно ли постъпих?

  1     Мнениеот Odysseus на 24 Апр 2013, 14:39

MaxPayne написа:ММА за мен не е спорт като аеробиката за раздвижване или за здраве,за мене е ММА е начин на живот...


За теб, MaxPayne. За теб. Очевидно не за него. Защото той ако имаше твоето мислене и твоя опит (приемаме на айляшко доверие, че всичко което казваш е вярно), то той нямаше да пише тази статия. Даваш ли си сметка колко е опасно, това което казваш? Защото той утре ще реши да те послуша и да не "подвива опашка". Той ще се метне срещу петимата мангали. Той НЯМА да бъде готов нито физически, нито психически и в най-добрият случай шофьорът ще го отърве преди да са го убили. И това няма да го направи по-силен. Това, че тренираш ММА не значи абсолютно нищо...

Когато питали немския ас от Първата световна война барон Манфред фон Рихтхофен (Червения барон), каква го прави по-добър пилот от останалите, той отговорил "Истината е, че аз не съм по-добър пилот. Просто никога не влизам в схватка, която знам, че не мога да спечеля".

Животът не е честен. И точно за това, ако поемаш подобни рискове без да си подготвен за тях, няма да бъде и особено дълъг.
"Ah, arrogance and stupidity all in the same package! How efficient of you!"

Ambassador Londo Mollari
Babylon 5
Аватар
Odysseus
 
Мнения: 25
Регистриран на: 13 Фев 2013, 21:29
Град: София

Re: Правилно ли постъпих?

  1     Мнениеот Morran на 25 Апр 2013, 00:03

Георги22 написа:Здравейте днес в автобуса в който пътувам всеки ден имаше цигани и започнаха да се карат за нещо но аз не им обърнах внимание.Бях с едно момиче и си говорехме и един от тях реши да се заяде и ми удари 1 шамар първо и ми викна "ти на мъж ли ми се правиш ве" и аз му казах "какво искаш" и след това ми удари още един шамар,но аз не станах да се бия защото те бяха 5-6 а аз бях сам и май се изложих пред всички хора в автобуса по този начин и не знам правилно ли постъпих.Вие как мислите ? (тренирам от 2 месеца ММА не е много)


По принцип си заложил на разума,ромите няма да се поколебаят да ти извадят и нож ,те са като животни братле и не разбират от добри намерения.Ако бях на твое място щех да събера една дузина хора и да ги посетим със веригите направо в дома им (не са малко тия които искат да потрошат ромите,малко са тия на които им стиска,пък и не забравяй че законите ни са цигански).Аз съм на принципа че на насилието се отвръща с насилие,колкото и демоде да звучи.А колкото повече оставяш на някой да те терори толкова повече се превръщаш в страхливец,все пак секи човек си има достойнство и още по болно ми е да чета как то е мачкано от примитивните бурги.
Аватар
Morran
 
Мнения: 52
Регистриран на: 27 Апр 2012, 01:18
Град: Varna

Re: Правилно ли постъпих?

  0     Мнениеот Odysseus на 25 Апр 2013, 08:47

Morran написа:те са като животни братле

Morran написа:щех да събера една дузина хора и да ги посетим със веригите направо в дома им

:roll:

При което ще се вдигне целия катун (о, да...) , ще се пробват да ви открият, но най-вероятно няма да успеят и ще се нахвърлят върху тези българи, които намерят. Ще има пострадали, но няма да са от вашата чета, а хора, оказали се на погрешното място в погрешния момент - деца, възрастни, после и полицаи. И българите и орките ще се страхуват още повече като влизат в автобусите, а страхът ще породи още насилие.

Няма случай, в който побоят на една група над друга рупа да е донесъл някому нещо хубаво, но хей - давай, при теб пък може да се получи...
"Ah, arrogance and stupidity all in the same package! How efficient of you!"

Ambassador Londo Mollari
Babylon 5
Аватар
Odysseus
 
Мнения: 25
Регистриран на: 13 Фев 2013, 21:29
Град: София

Re: Правилно ли постъпих?

  0     Мнениеот Morran на 25 Апр 2013, 12:23

Odysseus написа:
Morran написа:те са като животни братле

Morran написа:щех да събера една дузина хора и да ги посетим със веригите направо в дома им

:roll:

При което ще се вдигне целия катун (о, да...) , ще се пробват да ви открият, но най-вероятно няма да успеят и ще се нахвърлят върху тези българи, които намерят. Ще има пострадали, но няма да са от вашата чета, а хора, оказали се на погрешното място в погрешния момент - деца, възрастни, после и полицаи. И българите и орките ще се страхуват още повече като влизат в автобусите, а страхът ще породи още насилие.

Няма случай, в който побоят на една група над друга рупа да е донесъл някому нещо хубаво, но хей - давай, при теб пък може да се получи...



Съжалявам братле ама според мен така говорят губещите,ти с тея разсъждения значи би приел сякакво отношение колкото и лошо да е то,само за да не се влошат повече нещата,според мен варианта не е човек да се оставя на проблемите си да го третират.Винаги има начини стига да си размърдаш правилно мозъка.
Аватар
Morran
 
Мнения: 52
Регистриран на: 27 Апр 2012, 01:18
Град: Varna

Re: Правилно ли постъпих?

  0     Мнениеот kuzman на 25 Апр 2013, 12:47

Morran написа:Съжалявам братле ама според мен така говорят губещите,ти с тея разсъждения значи би приел сякакво отношение колкото и лошо да е то,само за да не се влошат повече нещата,според мен варианта не е човек да се оставя на проблемите си да го третират.Винаги има начини стига да си размърдаш правилно мозъка.

Всичко е относително. Според мен, има смисъл да се действа само на момента, ако човек чувства, че това е правилното нещо за него в дадената ситуация.
Момента, в който часове/дни по-късно отидеш с група хора, се нарича вендета. Вендетата е нещо, от което има смисъл, ако щетата спрямо теб е много голяма - реално посегателство с последици, посегателство над близък човек и т.н.
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Правилно ли постъпих?

  0     Мнениеот sunko на 25 Апр 2013, 13:22

ако си сам и нямаш проблем да те пребият скачай, но ако има хора с теб, които могат да го отнесат по добре се замисли.....а да обикаляме по рейсовете с група биячи и да търсим хора които може повече да не видим никога ми се струва тъпо...
sunko
sunko
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Фев 2013, 16:58
Град: софия

Re: Правилно ли постъпих?

  0     Мнениеот tanovsky на 25 Апр 2013, 13:33

Георги, тренирай ММА или каквото си решил, за да развиеш физиката и психиката си. Съветите, които се съдържат в повечето коментари тук са опасни, както за здравето ти, така и за чистото ти съдебно бъдеще. Тези неща не се решават с физическа саморазправа. Има си органи и закон, който дори и лош трябва да се спазва. Бий се само при неизбежна отбрана и без вендети.
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София

Re: Правилно ли постъпих?

  0     Мнениеот MaxPayne на 27 Апр 2013, 00:37

Имал е възможност да избегне ситуацията,ама пича е решил,че може да гледа мангалската свада от 1-ви ред понеже тренира мма и гледа лошо.Ей това му е грешката,да ви я напиша конкретно.Там където 2-ма се карат,3-тия яде боя,щото никой не обича зяпачите.

Освен това отговора на мангалския въпрос е грешен,като те питат "кво гледаш",или се дръпваш встрани или казваш,че не гледаш тях и замазваш ако не искаш да се биеш.А откакто е изял шамарите...По-добре да се беше бил,щото да те удари получовек наистина си е обидно!

И когато те шамарат не се обясняваш щото получаваш и 2-ри шамар.Когато ти посегнат може да се предпазиш без да отвръщаш и пак да прекратиш нападението като видат,че можеш да се отбраняваш.
MaxPayne
MaxPayne
 
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Апр 2013, 10:00
Град: Pleven

Re: Правилно ли постъпих?

  0     Мнениеот Георги22 на 27 Апр 2013, 13:47

MaxPayne написа:Имал е възможност да избегне ситуацията,ама пича е решил,че може да гледа мангалската свада от 1-ви ред понеже тренира мма и гледа лошо.Ей това му е грешката,да ви я напиша конкретно.Там където 2-ма се карат,3-тия яде боя,щото никой не обича зяпачите.

Освен това отговора на мангалския въпрос е грешен,като те питат "кво гледаш",или се дръпваш встрани или казваш,че не гледаш тях и замазваш ако не искаш да се биеш.А откакто е изял шамарите...По-добре да се беше бил,щото да те удари получовек наистина си е обидно!

И когато те шамарат не се обясняваш щото получаваш и 2-ри шамар.Когато ти посегнат може да се предпазиш без да отвръщаш и пак да прекратиш нападението като видат,че можеш да се отбраняваш.


Пич моля те никъде не съм споменал че съм гледал! Просто бях споменал че са се карали в автобуса а аз и момичето си стояхме кротко и искам много да видя твое видео как биеш 6 мангала на веднъж в движещ се автобус :)
Георги22
Георги22
 
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Фев 2013, 16:04
Град: Село Розино

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron