Най-големият сайт за бойни спортове

       

Провокациите-как да постъпим?

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Провокациите-как да постъпим?

  0     Мнениеот ludvefira на 12 Сеп 2013, 22:16

shadowfighter - това което си преживял е отвратително и ти съчувствам пич. Пази се, защото изроди под път и над път. Имал съм подобни преживявания и изходът от ситуацията винаги е ГРОЗЕН. Пазете се пичове!
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Провокациите-как да постъпим?

  0     Мнениеот thetroublemaker на 12 Сеп 2013, 23:45

Според мен ако са повече от 1,просто като почнат да провокират(обикновено един е най-агресивния),го предизвикваш на 1 в 1 и той в 90% от случаите ще се съгласи,освен ако не е абсолютен путьо и не иска да загуби уважението на всичките си приятели ;) И тогава просто му скачаш и го смазжаш с цялата сила и агресия,която имаш :)
thetroublemaker
thetroublemaker
 
Мнения: 31
Регистриран на: 07 Сеп 2013, 00:47
Град: София

Re: Провокациите-как да постъпим?

  0     Мнениеот goldenglory на 13 Сеп 2013, 10:14

шамари написа:Толкоз ти е акъла :)
Погледни за една нова думичка в тълковния речник- казва се сарказъм.
Ако нямаше, кай, закони и съдебна отговорност...

шамари - пич аз наистина не съм от най-умните lol и явно не съм ти разчел думите и по-точно смисъла, ама то и няма как да ги разчета, защото пак се сетих за тази случка и ми се размъти всичко в главата
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: Провокациите-как да постъпим?

  0     Мнениеот tanovsky на 13 Сеп 2013, 12:53

Постъпил си съвсем адекватно - уплашил си ги и си предотвратил нещо много лошо. И на мен се е случвало нещо подобно, но пък за късмет бях с берета. Посерковците се уплашиха веднага при вида на оръжието. Това, което споделих е просто общи съвети и нямах предвид конкретно твоя случай. И пак - умната, защото съдилищата и затворите не са само за престъпници.
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София

Re: Провокациите-как да постъпим?

  0     Мнениеот Nedeff на 02 Окт 2013, 00:29

goldenglory написа:Един път вървях с моята мацка посред нощ по една тъмна алея и срещу нас една тълпа гаменчета. И като се разминавахме единия ме блъсна с рамо и ми вика "леко бе тъпак искаш ли да те пребия". Направо се разтреперих, можех да го размажа за 1 секунда, но бяха поне 7-8 човека, а и бях с приятелката ми, което значи че не мога и да избягам. Нищо не казах и продължаваме да вървим, те обаче тръгнаха след нас и взеха да крещят " хубави свирки ли прави ей педал спри бе". Тогава извадих огромно мачете и застанах пред приятелката ми и се развиках много силно " Селски гейове хайде скачайте, ще ви изкормя като животни" . Дори аз тръгнах към тях и виках още по-силно "Миличка прости ми, сигурно ще вляза в затвора и няма да се видим повече" .Хахаха измислих какви ли не глупости за да ги сплаша. Силно се надявах те да не скочат защото не знам какво щеше да се случи. За щастие те се отдръпнаха и сипеха някакви заплахи, но до там.

Моят съвет е да избягваш рисковите места и най-вече рисковите часове. И винаги си носи голям нож в себе си. Но това разбира се е с цел да сплашиш нападателите да се замислят дали да ти посегнат, а не да ги изкормиш. Аз винаги си нося, но все пак съм на принципа "По-добре е да имаш и да не ти потрябва, от колкото да ти потрябва и да нямаш"






Смятаййй !
Късметът е когато подготовката, срещне възможността !
Аватар
Nedeff
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Сеп 2013, 12:35
Град: Kazanlak

Re: Провокациите-как да постъпим?

  0     Мнениеот Dino на 09 Яну 2014, 22:54

Пичове не ви трябват никакви ножове, вземете си по една по - здравичка телескопична палка и сте готови 8)
Dino
Dino
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Юли 2013, 14:49
Град: Lovech

Re: Провокациите-как да постъпим?

  0     Мнениеот mmagringo на 10 Яну 2014, 01:18

Dino написа:Пичове не ви трябват никакви ножове, вземете си по една по - здравичка телескопична палка и сте готови 8)


Dino бяхме се сбили с охранителите на една дискотека и аз извадих такава палка, взех да ги налагам наред, докато един не се навря много бързо в мен и посегнах да го ударя, но той беше много близо, подложи си ръката и с китката ударих ръката му ,като изтървах палката. Познай какво стана после? Никак не е приятно да те налагат със собствената ти палка.
Аватар
mmagringo
 
Мнения: 140
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:21
Град: София

Re: Провокациите-как да постъпим?

  0     Мнениеот thetroublemaker на 10 Яну 2014, 01:41

Имам 2 подобни случая,то дори не знам дали са провокаци...Първата бях 6 клас и се срещам с 1 от старото ми даскало и без няква причина почна да ми казва "Путко що си говорил за мен,зад гърба ми искаш ли да те сцепя тука" беше с 1 негов приятел,явно беше,че си измислят,за да провокират.После ме оставиха,но аз бях много уплашен и звъннах на братовчед ми (ултрас),той дойде с още 1 негов приятел и почнахме да се караме с тях,лощото е,че се насъбраха много хора от техните,накрая се навиха всичко да се реши 1 в 1 аз срещу тоя дето имаше проблем,но аз си нямах и понятие от бой,а той явно тренираше,тръгнах да го душа нещо стана и така свърши уж боя,да ама не...После стана по-голям скандал и ни скочиха сигурно 7-8 човека на 3ма,аз умирах от страх,не се бях бил сигурно от 3 или повече години...На мен тоя,за който ви говоря ми вкара 1 дясно корше,точно зад ухото и това ми беше по-сериозното нараняване,на другите не знам...След тази случка супер много се озлобих(не знам,сигурно съм по-чувствителен) почнах да ходя навсякъде с нож,почнах да тренирам борба,после ММА и сега съм на бокс...Другата случка,беше миналата година както ритахме футбол в училище един ултрас на ЦСКА,заради сбутване за топката,без никаква друга причина...Изби предните зъби на мой съученик...Отвратителна гледка...Не знам,сигурно ми е слаба психиката,но от тези случки много съм се озлобил,вече съм почти на 18 и съм малко по-уравновесен,но понякога много иззлобявам и ми идва и аз да скоча на някой невинен ей така за най-малкото сега като тренирам,но знам,че е супер тъпо и грешно тва -.-
thetroublemaker
thetroublemaker
 
Мнения: 31
Регистриран на: 07 Сеп 2013, 00:47
Град: София

Предишна

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron