Зареждане

Резултати от ADCC Bulgaria Open 2021

Резултати от ADCC Bulgaria Open 2021
Публикувано на: Юни 13, 2021 в 16:28 ч
Състезанието по граплинг ADCC Bulgaria Open 2021 се проведе на 12-ти юни (събота) в спортна зала "Младост", гр. Монтана.

Домакините от СК "Бойни спортове - Монтана" и Николай Цоков бяха подсигурили три игрални татамита, на които стъпиха над 130 участника от България, Гърция, Румъния, Косово и др.

Отборната титла отиде при Zenith, а на второ и трето място отборно са GF Team и Lead BJJ.

За победителите в категориите имаше медали, рашгарди и тениски, а при абсолютната категория при напредналите - и парични награди.

Главната среща на абсолютната категория бе една от най-атрактивните, като в нея се изправиха двама представители на Zenith - Леонид Тодоров и Даниел Стоянов. Въпреки, че са съотборници, двамата не се дадоха и се раздадоха отвъд възможностите си, като единствено в тази среща имаше две продължения и стъгна до съдийско решение, което отсъди победата в полза на Стоянов, който имаше малко повече атаки в изпълнената с динамика среща.

Следват резултатите от ADCC Bulgaria Open 2021:

Отборно класиране:
1. Zentih
2. GF Team
3. Lead BJJ

Юноши

-66 kg
1. Nikolay Vasev - Zenith
2. Robin Ivanov - Atila
3. Domitar Yovkov - Zenith
3. Danail Milchev - Zenith

-65 kg
1. Iskren Tzvetkov -Zenith
2. Tervel Zamfirov - Brasa
3. Vasil Stoilkov - Zenith
3. Grigoruy Stoychev - Zenith

-70 kg
1. Nikolay Pashov - Zenith
2. Georgi Mirazchisky - Zenith
3. Boris Delistoyanov - Zenith
3. Cojocaru Raul Mario - Icon JJ Romania

-75 kg

1. Kristyan Gadev - Zenith
2. Galen Georgiev - GF Team
3. Hristo Marinov - Khan Asparuh

+75 kg
1. Danail Dinkov - GF Team
2. Hristomir Genov - Atila

Absolute Division - Juvenile
1. Iskren Tzvetkov - Zenith
2. Danail Dinkov - GF Team
3. Kristyan Gadev - Zenith
3. Nikolay Pashov

Средно-напреднали

-66 kg
1. Pavel Ivanov - Lead JJ
2. Bozhidar Talupski - Zenith
3. Chavdar Alexandrov - Twisted
4. Ivaylo Ivanov - Zenith

-77 kg
1. Ivan Valchev - Gracie Barra
2. Kalin Zhelezov - Desant
3. Todoro Todorov - Bagir
3. Gabriel Goranov - GF Team

-88 kg
1. Bogdan Stashenko - Desant
2. Agratiotis Konstantinos - AK MMA Team
3. Dimitar Stanev - Open Mat
3. Rayko Doychev - GF Team

-99 kg
1. Dimitar Vasilev - Martial Animals
2. Martin Yordanov - Octagon
3. Velin Porchev - Zenith

+99 kg
1. Martin Stoyanov - Martial Animals
2. Vasil Raykov - Twisted JJ
3. Ippekis Vasileios - Akrotiri JJ

Absolute Division - Intermediate
1. Martin Yordanov - Octagon
2. Viktor Dimov - Total BJJ
3. Rayko Doychev - GF Team
3. Todoro Todorov - Bagir

напреднали

-66 kg
1. Spac Marius Florin - Agon
2. Alexander Stanev - Twisted JJ
3. Simeon Papanov - Brasa
3. Nikola Mitev - Brasa

-77 kg
1. Leonid Todorov - Zenith
2. Bozhidar Yordanov - Atila
3. Curelaru Sebastian - Icon JJ Romania
3. Belko Gyurov - GF Team

-88 kg
1. Daniel Stoyanov - Zenith
2. Gabriel Tzvetanov - Zenith
3. Boyan Semov - GF Team
4. Nikolay Shirokov - Martail Animals

+99 kg
1. Alexander Alexandrov - Lead BJJ

Absotute Division - Advanced
1. Daniel Stoyanov - Zenith
2. Leonid Todorov - Zenith
3. Alexander Alexandrov - Lead BJJ
4. Boris Tonev - Brasa

мастърс

1. Ippekis Vasileios - Akotiri J

жени

1. Violeta Angelova - Total
2. Raduca Dinescu - Agon
0 споделяния
  Сподели
Мнения в Facebook

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес