ЦСКА с титлата и Купата на България при мъжете

Публикувано на: Ноември 28, 2021 в 14:00 ч
Източник: БФ Бокс
ЦСКА спечели отборното първенство по бокс за мъже, както и Купата на България. Това стана факт, след като днес във Варна завърши вторият кръг от ДЛОП.

След края на надпреварата и направеното общо класиране „червените” събират 50 точки, следвани от „Бокс за всички” с 32 и „Червен бряг” с 22. В подреждането за Купата на България пък ЦСКА е лидер с 23 точки, пред „Бокс за всички” с 13 и „Победа” Бургас с 10.

ЦСКА излъчи най-много шампиони на турнира във Варна. Със златни медали в „морската ни столица” се поздравиха Кирил Русинов (63.5 кг), Калин Мавродиев (67 кг), Кристиян Николов (80 кг) и Радослав Панталеев (92 кг). Представителите на Бокс за всички пък взеха две титли чрез Хавиер Диас и Йордан Морехон.