Най-големият сайт за бойни спортове

       

Откриване на обновената зала Илинден

Новини, събития, дискусии за хората прекарващи повече време на земята, от колкото в стойка и обичат да използват ключове, захвати, хвърляния и други смазващи самочуствието техники.

Откриване на обновената зала Илинден

  0     Мнениеот spanky на 03 Дек 2008, 14:30

Спортен клуб Илинден-София ще открие официално обновената зала по самбо и джудо в петък от 11:00 ч., на бул. „Сливница” № 45.

В програмата са предвидени демонстрации на Росен Митков (Световен и Европейски шампион по бойно самбо за 2008 г.) и Румен Митков (3-ти на Световно първенство по бойно самбо за 2008 г.), и други възпитаници на клуба.Плакети „Почетен член на спортен клуб Илинден-София” ще получат официалните гости и спортни деятели в областта на самбото и джудото.
Спортен клуб Илинден-София е една от водещите школи в самбото и джудото в България. От 2006 г. развитието на клуба се подкрепя от международната консултантска компания Colliers International България.

В събитието ще участват:
Весела Лечева, Председател на Държавната агенция за младежта и спорта
Бойко Борисов, Кмет на Столична община
инж. Желязко Пишманов, и.д. кмет на район „Илинден”
Атанас Гаров, Изпълнителен директор на Colliers International България
Васил Вътов, Председател на Спортен клуб „Илинден-София”

Спортен клуб Илинден-София е продължител на най-добрите традиции на самостоятелно и независимо създалата се Българска школа по спортно и бойно самбо с имена на спорт клубове Септември, ЦСКА - "Септемврийско знаме", Септември. През 1969 г. ЦСКА - Септемврийско знаме прави първите международни срещи по самбо между клубове в света с Труд в Москва и Кишинев - Молдова. През 1988 г. се възобновява секцията по самбо към дружество Септември (София). През 1993 г. клубът получава регистрация на самостоятелно юридическо лице.

Спортен клуб Илинден (София) е един от водещите в България по спортовете самбо и джудо и е с отворени врати за желаещите да спортуват.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Откриване на обновената зала Илинден

  0     Мнениеот Nord на 03 Дек 2008, 15:02

Добре, хайде да се организираме, кой ще ходи на откриването?
Да, денят е работен, часът е неудобен, но в крайна сметка ако наистина ни пука за бойните изкуства, трябва да сме там.
Има ли желаещи и къде и в колко часа да се чакаме?
Аз в този ден имам важна среща, но ако има желаещи освен мен, ще си пусна отпуска и ще бъда на откриването.
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Re: Откриване на обновената зала Илинден

  0     Мнениеот oho на 03 Дек 2008, 18:38

Бих отишъл, но в петък съм на дипломиране на приятелката ми в университета. Няма мърдане... Но пък ще ходя да потренирам в новата зала после ;)
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Откриване на обновената зала Илинден

  0     Мнениеот spanky на 07 Дек 2008, 12:56

- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София


Назад към Граплинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron