Най-големият сайт за бойни спортове

       

The Ultimate Fighter (UFC reality show) - Season 10

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Rayan на 13 Ное 2009, 13:53

Тоя сезон съдийте са под всякаква критика :frown:
Това което не мe убива ме прави по-силен!!!!!
Аватар
Rayan
 
Мнения: 64
Регистриран на: 14 Фев 2009, 14:52
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 13 Ное 2009, 14:51

Mondscreen написа:Според мен обаче мача си беше за 3-ти рунд. Вярно, че и двамата едвам се крепяха след втория, но това според мен щеше да е и идеална възможност да се види, кой какво може на земя.

Трети рунд не им дадоха да играят, точно защото едвам се крепяха. Просто има двубои, когато ако искаш да си победител, а не ощетен в крайното решение, победата ти трябва да е неоспорима - с ключ, с нокаут. Според мен в случая, от UFC избраха ветерана пред новобранеца (образно казано), съвсем умишлено.
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Mondscreen на 13 Ное 2009, 17:24

mart1nezZ написа:
Mondscreen написа:Според мен обаче мача си беше за 3-ти рунд. Вярно, че и двамата едвам се крепяха след втория, но това според мен щеше да е и идеална възможност да се види, кой какво може на земя.

Трети рунд не им дадоха да играят, точно защото едвам се крепяха. Просто има двубои, когато ако искаш да си победител, а не ощетен в крайното решение, победата ти трябва да е неоспорима - с ключ, с нокаут. Според мен в случая, от UFC избраха ветерана пред новобранеца (образно казано), съвсем умишлено.


Напълно си прав, но точно това, че избраха ветерана пред младока не ми хареса. Все пак шоуто не е ли направено, за да открива млади и перспективни таланти, освен всичките финансови изгоди от него.
Mondscreen
Mondscreen
 
Мнения: 29
Регистриран на: 28 Окт 2009, 23:16
Град: Sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 13 Ное 2009, 19:17

Mondscreen написа:
mart1nezZ написа:
Mondscreen написа:Според мен обаче мача си беше за 3-ти рунд. Вярно, че и двамата едвам се крепяха след втория, но това според мен щеше да е и идеална възможност да се види, кой какво може на земя.

Трети рунд не им дадоха да играят, точно защото едвам се крепяха. Просто има двубои, когато ако искаш да си победител, а не ощетен в крайното решение, победата ти трябва да е неоспорима - с ключ, с нокаут. Според мен в случая, от UFC избраха ветерана пред новобранеца (образно казано), съвсем умишлено.

Все пак шоуто не е ли направено, за да открива млади и перспективни таланти, освен всичките финансови изгоди от него.

Ами когато "младия талант" не се представя обедително, организаторите веднага си правят сметката, кое ще е по-изгодно. Иначе, самото шоу е за влизане в турнира UFC. Това с "откриването" на "млади таланти", тук е второстепенно. ;)
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Serdjomedin на 13 Ное 2009, 19:50

Аз лично не съм доволен от съдиското решение нз за вас ама аз не съм! незаслужено победа и спорет мен му я дадоха щото ако загуби се оказва че кимбо е пълен умреляк тоя дана много харесва кимбо и праи много големи компромиси за него!
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Fear на 13 Ное 2009, 22:31

Сметки не могат да си правят защото съдиите не се избират от UFC а от комисията,тоест UFC няма никаква власт над тях.
Fear
Fear
 
Мнения: 79
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 14:51
Град: Варна

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот mart1nezZ на 14 Ное 2009, 00:50

Fear написа:Сметки не могат да си правят защото съдиите не се избират от UFC а от комисията,тоест UFC няма никаква власт над тях.

Принципно е така, но знае ли човек зад кулисите какво става.
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот MIKEMARU на 14 Ное 2009, 17:27

Не съм съгласен, че мача е бил успорван. Успорвана беше само първата половина на първия рунд и тва беше. Точно толкова му трябваше на Джъстин (22 г.) да се умори, след което Рой (32 г.) обърна рунда и го спечели. А втория рунд Рой разигра Джъстин като паленце. Рой се измори съвсем малко, и в сравнение с грохналия младок беше свеж като репичка, ръцете бяха високо горе и движението с краката беше бодро и динамично. Рой за пореден път се доказа като много добре подготвен ветеран и спечели мача убедително и заслужено. Ако имаше 3-ти рунд Джъстин едвам дишаше вече и Рой щеше да го нокаутира или събмитне.

Няма и никакво задкулисие със съдиите. Дейна неведнъж се е вбесявал от съдийските решения, които той по никакъв начин не може да контролира (което е много правилно иначе UFC ще се превърне в режисирано шоу).

Това е моето мнение.

Поздрави.

П.П.
Това с кокошките беше лудница - счупих се от смях lol

П.П.П.
Следващата седмица съм за Брендан (единствения от бившите NFL играчи в предаването, който демонстрира техника, умения и манталитет на истински ММА боец).
В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна.
Аватар
MIKEMARU
 
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Окт 2008, 20:26
Град: София

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Mondscreen на 20 Ное 2009, 11:08

Дойде петък и естествено е време за новия епизод на TUF. http://arenabg.com/details.php?id=ac4c1 ... 1670e92217 това е линка за епизода, а аз сега си го пускам и се надявам на добър двубой.
Mondscreen
Mondscreen
 
Мнения: 29
Регистриран на: 28 Окт 2009, 23:16
Град: Sofia

Re: The Ultimate Fighter (UFC reality show)

  0     Мнениеот Bruce на 20 Ное 2009, 12:23

Хубава победа за Brendan.Геим-планът му беше много ефективен а също така изглежда че е фен на Thiago silva.
Bruce
Bruce
 
Мнения: 12
Регистриран на: 19 Ное 2009, 16:46
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта