Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

размисли

  0     Мнениеот TheRebel на 03 Мар 2019, 13:53

Имам да кажа две неща след тоя ивент:
Като не гледам много видео на бойците съм пълна скръб с предсказването. :D (не че и с гледане съм нещо много по-добро)
И второто: само аз ли съм или тези затегнати допинг проверки специално дето ги правят на Джони Боунс му се отразяват бая зле?? Имам предвид че никой не очакваше Антъни Смит да оживее до решението... Мисля че това беше дори по-лошо представяне на Джон и от мача му срещу ОСП... Ерата Джоунс може би е към края си? Знае ли човек...
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LukeRockhold на 11 Мар 2019, 20:36

Момчета, бях написал много дълъг коментар с аргументация за прогнозите, които давам, но без да искам го изтрих, преди да го изпратя. Сега ме мързи и затова накратко.
Наблюдавайте Натаниел Ууд, мисля че е голям талант и има бъдеще. Тук ще бие. Коеф е нисък - 1,36 - но в началото, когато аз му заложих беше 1,44.
Три мача, в които залагам на аутсайдерите - Риналди да бие Алън, Анри да бие Иге и Хайниш да бие Брийз.
Ако има колеги, които да се включат с коментари, ще се радвам да обсъдим срещите.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 11 Мар 2019, 22:36

За Риналди съм съгласен, но другите двама не ме кефят много, въпреки, че определено за подценени с тези коефициенти.
Интересно ми е каква ще е линията за рундове на главното събитие, защото ми се струва, че ще видим много равностоен двубой, който ще завърши със съдийско решение. Ако не беше в Англия, бих заложил на Масвидал. Гунар Нелсън ми се струва също, че може да поднесе изненада.
Иначе Клаудио Силва със събмишън е задължително да се пробва, тоя пич е много сериозен на земя.
Волкан и Рейес ще е много интересен първи рунд, но турчина е в голяма беда ако не нокаутира младока.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот subarqi1892 на 13 Мар 2019, 19:22

@Luke , аз мисля че Едуардс на 1.62 си заслужава , Нелсън не е за отписване , ама стилистично ще му е доста тегаво.За Ууд съм съгласен , а тоя мач Рейес Озедимир е двоен според мен , може да се търси на под 2.5.Тил съм почти убеден че ще бие , отделно се бият в Лондон и ако е решение 100% взима мача.Тия аутсайдери дето си описал също трябва да се погледнат по обстойно , има логика Риналди и Анри да бият и двата са по 2.25.Ще ги погледна по внимателно в петъка и ще си кача фишовете тука , успех!
Аватар
subarqi1892
 
Мнения: 6
Регистриран на: 30 Дек 2018, 00:19
Град: Plovdiv

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LukeRockhold на 13 Мар 2019, 22:45

Съгласен съм за Едуардс. Аз го заложих когато коеф беше 1,72. Гунар е опасен, но тук мисля че няма да успее. Подобно е положението и с АЛън - Риналди. Тоя Алън вади събмишъни от задния джоб по всяко време, дори и когато го бият 2 рунда, само че срещу Риналди мисля, че няма да успее. Но Едуардс срещу Гунар ми е по-сигурен.
Събаряй, погледни ако имаш време ивента на 31 март мача на Пол Крейг с някакъв Кенеди. Тоя Кенеди е някакъв нокаутьор, който идва от други организации и го дават фаворит, само че аз залагам на Пол Крейг, защото го виждам като много кадърен. Заложих го като беше на 2,7 коеф, а сега гледам, че коеф е скочил на 3,0. Тази промяна на коеф сама по себе си не е на добре, но разгледай ги двамата, на мен ми се струва сигурна победа за Крейг.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот montey на 14 Мар 2019, 22:16

Много далеч в бъдещето гледаш ти, Люк :D По принцип винаги е добра идея да заложиш на граплъра срещу страйкъра, така че на този коефициент си залсужава според мен.

Аз мисля да пробвам едно комбо - Робъртс/Силва и Маршман/Филипс под 2.5 рунда, надявам се коефициентите да са добри, че ми се струват бетон тия двата.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LukeRockhold на 15 Мар 2019, 21:57

Монти ти къде залагаш, в бет365 няма залог под 2,5 рунда.
За Маршман - Филипс сигурно имаш предвид Маршман да го нокаутира, нали? Не че е много добър, но Филипс е голям некадърник.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот montey на 16 Мар 2019, 00:20

Вече ги има пазарите за рундове, ама ми се струват доста ниски. Не мисля, че само Маршман може да победи с нокаут в тоя мач, Филипс има 18 нокаута от 21 победи. Отделно Маршман явно има проблем със свалянето на килограми, което със сигурност не е в полза на издръжливостта на брадичката му.
montey
montey
 
Мнения: 152
Регистриран на: 08 Сеп 2010, 23:43
Град: Sofia

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LukeRockhold на 22 Мар 2019, 01:12

Виждам победи за Боби Мофет и Къртис Блейдис от фаворитите. Както и на Мейси Барбър, но с по-малка сигурност.
Изненада може да се потърси на Еспиноза да бие Шелтън.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LukeRockhold на 30 Мар 2019, 08:33

Много равностойни противници на предстоящото събитие и трудни за прогнозиране срещи.
Най-сигурната ми е Алекс Перез да бие Де ла Роса.
От фаворитите съм за Барбоса, Ковалкевич и Хермансон, нонямам голяма сигурност за победите им, по-скоро желание да бият.
От аутсайдерите очаквам изненади от Мершарт и Пол Крейг.
Битките ще са много интересни, но за съжаление няма да мога да ги гледам.
Успех на залагащите.
Аватар
LukeRockhold
 
Мнения: 51
Регистриран на: 28 Фев 2014, 20:28
Град: plovdiv

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron