Най-големият сайт за бойни спортове

       

Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  1     Мнениеот Карелин на 18 Дек 2017, 01:09

Докторе, нали си милионер и голям фен на ММА? Защо за толкова години не отиде на една гала вечер някъде?
:D :DD
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  1     Мнениеот kaskatanew на 18 Дек 2017, 14:53

Карелин, отговорът е ясен. Защото е прошляк и няма 2 по 1. Това не е порок, когато нямаш пари, няма страшно не се умира. Смешното при него е, че е мн трагичен, а се прави на баровец.
kaskatanew
kaskatanew
 
Мнения: 13
Регистриран на: 17 Окт 2016, 09:27
Град: Sofia

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  1     Мнениеот Рафа80 на 18 Дек 2017, 15:30

Какъв е този доктора наистина ли е доктор много пари са това на снимката дано само да е истинска. Защо качвате снимки с пари в сайт за бойни изкуства?
Аватар
Рафа80
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Дек 2017, 13:22
Град: Пазарджик

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  1     Мнениеот Каньо на 18 Дек 2017, 18:34

Дебел самотен пиян доктор :DD
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот doktora70 на 18 Дек 2017, 19:37

Пак са се изредили безработните завистливци начело с чирпанския скъсан цървул да се жалват! Такава е съдбата чеда мои - като не сте постигнали нищо ще мълчите с наведени глави! Кръстето милия няма мозъка и потенциала за да направи някакви пари - на него му дай храна и цигари и това е! Неудачник и прост гладник!
Кръсте - мита за бедния шизофреник е развенчан! Скоро започваме с убиването на другия мит - дебелия Доктор! Обещавам ти ще станеш за смях пред целия сайт за пореден път! Само да не ревеш че е фотошоп куче просто! Реших вече снимките ще ги заменя с клипове - за да няма хлабаво!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  1     Мнениеот Каньо на 18 Дек 2017, 20:04

Къв мит бе търбух...отдавна знам че си голтак и шопар..кви клипове ще отидеш в някоя зала и ше снимаш някой който да се представя за теб ли ве прошляк...видях ти снимката където се представяше за теб.Качвай който и квото искаш те номера пред мен не вървят джибра
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  1     Мнениеот doktora70 на 18 Дек 2017, 20:52

Нали си наясно, че твоята съдба е да стоиш в интернет и да гледаш с влажни очи какво имат другите :) Съдбата никога няма да даде пари на такава въшка като теб, освен това си без образование и с характер на курва! За такива пари няма - само бой и гаври!
Трябва да си наясно, че ти си в най-нисшия слой на обществото - отрепка и въшкар, а сред мръсните курви и предатели си сред челните места, сред лъжците и интригантите също си в първите места !
Това което ти го пиша не е опит да те засягам или или нещо подобно - ти сам го доказа с действията си! Доказа че си мръсна курва и най-големия лъжец и интригант!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  1     Мнениеот Каньо на 18 Дек 2017, 21:05

Като гледам ти нищо нямаш :D
:D
Радвай се че си непрокопсаник,защото щеше да е смешно да си олигарх а девствен и самотен.А сега поне будиш съжаление.Ама ти обичаш да те съжаляват нали джибра.
Реви колкото искаш ,мен не ме мисли имам ли вямам ли теб не те засяга.
Но разбирам те цял живот си нямал нищо и се дразниш другите когато водят нормален живот.
Поредното изтърсаче на комунизма което неможе да се справи с живота.Това е хубавото на демокрацията че всеки успява според възможностите си.Не като комунизма където недъгави олигофрени получаваха колкото можещите хора.Мизерувай скапан клошар :D
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  0     Мнениеот doktora70 на 18 Дек 2017, 22:29

Ей така по цял ден ще гледаш пачките които трупам и ще дремеш като гладно куче пред монитора!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Възможно ли е - 'диазче' /зоба/ и 'олива' да са един и същи

  1     Мнениеот Каньо на 18 Дек 2017, 22:36

Оливо твоите пачки ми приличат на онези във Фейсбук ..сподели снимката и парите ще дойдат при теб..та и твоите пари..Ти си мега тъп..не те броя за жив разбираш ли ...не съществуваш,кой беше ти,женчо даже с името си неможеш да застанеш на среща ,кво мислиш че си загадъчен ли..знаеш ли..аз съм наясно че си клошар и алкохолик отделно че си грозен и недъгав и за тва се криеш..разгадан си отдавна..елементарен си
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта